Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
 501/916 anonim ***** válasza:
27%

"A Tinder nem egyenlő a világgal"


Tehat a Tinderen chatbotok vannak? Nem is ul valodi ember a profil mogott?


(Mondjuk en nem hasznalom, regi vagasu pasas vagyok, de ugy lenne a logikus, hogy a profilok tulajdonosai valodi emberek)



36F incel

2021. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 502/916 anonim ***** válasza:
98%

Hát, mivel a világ összes embere nincs rajta és simán létrehozható kamuprofil, ezért igen, nem minden valódi. Plusz filterek, beállított fotók, aminek a valósághoz hangyafingnyi köze van..

Remélem, kezded kapiskálni, mire gondoltam.

2021. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 503/916 A kérdező kommentje:

Ez a hobbis bullshitet is hagyhatnátok már.


Férfiként ha nem nyersz a Tinderen, a való életben se fogsz, mivel a lányok, akikkel találkozol, egyrészt tudják, hogy a Tinderen sokkal jobb pasik is vannak, akikkel bármikor szexelhetnek, másrészt a való életben gyakran egyszerre 3 másik fiúval kell párhuzamosan nyomulnod, ami önmagában bénának hat, különösen ha nincsenek olyan jó szociális képességeid.


Sajnos ahogy egyre erősebbé válik az incel probléma, egyre több kétségbeesett fiú jelenik meg a helyeken csak a nőszerzés miatt, aztán igazából csak tönkreteszik a légkört a normális emberek számára az idióta, többnyire sikertelen nyomulásaikkal és kétségbeesett mentalitásukkal.


A hobbikban/munkahelyen/angolkurzusokon max akkor van esély, ha a lány közelít felém és kezdeményez. Nekem minden új helyen szokott lenni nagyjából 1db ilyen közeledés, amivel viszont nem tudok mit kezdeni, mivel évente egyszer, ha beszélek lánnyal.


De ez a kérdés nem is az én személyes problémámról szól, hanem a társadaloméról. Ha nekem sikerül is barátnőt találni, a probléma ugyanúgy releváns lesz és ugyanúgy ide fogok irogatni.

2021. ápr. 19. 16:21
 504/916 anonim ***** válasza:
97%
És ha letörölnék a Tinder-t és az ehhez hasonló szenny oldalakat?
2021. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 505/916 anonim ***** válasza:
97%
Meg tudná mondani valaki,aki tinderezik, hogy Magyarországról hány nő van fent jelenleg?
2021. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 506/916 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem minden új helyen szokott lenni nagyjából 1db ilyen közeledés, amivel viszont nem tudok mit kezdeni"



Akkor te Chad vagy. Ennyi. Teritett asztal mellett doglesz ehen.....



36F incel

2021. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 507/916 A kérdező kommentje:
Gyerekként igazából enyhe autizmussal detektáltak.
2021. ápr. 19. 16:47
 508/916 A kérdező kommentje:
Az állkapcsom chad, viszont a szemem incel. A hajam nw2, talán azon lehetne változtatni. Egyébként a Tinderen én is alig matchelek, tehát itt over mindenkinek kb
2021. ápr. 19. 16:49
 509/916 anonim ***** válasza:
98%

Köszönöm, kérdező. Miután lefordítottam pár válaszodat a barátomnak nagyon jól szórakozott rajtuk, amire szüksége van. Ha másban rossz is vagy, tudd, hogy legalább viccforrásnak tökéletes vagy.

26/N

2021. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 510/916 anonim ***** válasza:
97%

"detektáltak"


Detektaltak vagy diagnosztizaltak? 😂


"Az állkapcsom chad" - az mar fel siker :)



36F incel

2021. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!