Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
 551/916 anonim ***** válasza:
100%

Mivel robotok terén szakmában dolgozom, tegyük rendbe a dolgokat. Gyártásban jelenleg a munkahelyek többsége nem tud megfelelő mennyiségű embert alkalmazni a pozícióra, mert alacsonyabb a bér, nehéz a munka, ami miatt nagy a fluktuáció és kevesen jönnek el dolgozni, utóbbi években pont ezért próbálnak ukrajnából, romániából embert szerezni, mert ők beérik alacsonyabb fizetéssel, hasonlóképpen mint amikor mi magyarok elmegyünk mosogatónak, felszolgálónak Ausztriába vagy Angliába, mert hozzánk képest ott nagyobb a fizetés. Ha magasabb fizetést biztosítanának Magyarországon, kevesebb lenne a profit (vagy nem lenne), sokkal drágábban értékesíthetnék a terméket, így a vállalatnak nem lenne érdeke Magyarországon gyártani, inkább átköltöznének alacsonyabb költségvetésű országba.


Mi történik a robotok bevezetésével? Vállalat olcsóbb, megbízható munkaerőhöz jut, akit nem kell betanítani, nem megy szabadságra, nem hagyja ott munkahelyét. Ennek köszönhetően sokkal hatékonyabban dolgozik, olcsóbb árakat biztosít, időre le tudja gyártani a megrendelt terméket.

Ez ránk milyen hatással van? Bár több szaktudást nem igénylő munka megszűnik, de helyette új munkahelyek jönnek létre, amelyeknek nagyobb a hozzáadott értéke (így magasabb a fizetés), hiszen a robotokat karban kell tartani, meg kell tervezni, az emberek fókuszálhatnak más területre, aminek magasabb az anyagi vonzata. Biztos van, akire ez negatív hatással van, mert sajnos nagyon kevés ember akarja magát továbbképzni jobb fizetés reményében, de a kor változik, amihez alkalmazkodni kell.


Az meg amit háborúról írsz, de se gondolhatod komolyan, hogy egy ország azért indított háborút, hogy minél több férfi meghallja az országban...

2021. ápr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 552/916 A kérdező kommentje:
550: Nem a vállakozók hibája, hogy nincs szükség több munkásra, viszont az alapjövedelmet akkor is be kell vezetni előbb utóbb - ami vállalkozók pénzéből lesz megoldva.
2021. ápr. 21. 10:32
 553/916 A kérdező kommentje:
544: Ahogy én tudom, még a legközelebbi csillagok távolságát se lehet kiszámolni Parallax -al. Azokhoz is hiperdrága távcső meg tiszta ég kell.
2021. ápr. 21. 10:34
 554/916 anonim ***** válasza:
98%
Háború lesz a vaginámért? Ó, de hízelgő.
2021. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 555/916 A kérdező kommentje:

Egyébként a keresztes hadjáratoknál meg a Római birodalomban is az volt, hogy a férfiaknak nem volt elég földterület, így háborúba küldték őket, hogy meghaljanak, mivel tudták a vezetők, hogy egyébként a társadalmi feszültség veszélyeztetné a hatalmukat egy esetleges polgárháború miatt.


Most is ugyanez lesz a nők meg a munkahelyek miatt.


Most ugyanaz lesz, csak a nők meg

2021. ápr. 21. 11:37
 556/916 anonim ***** válasza:
98%
Bocs, de egy férfinak sincs joga egy nőhöz sem. Ha én kitalálom, hogy örökszüzességet fogadok, semmilyen jogod nincs arra, hogy engem bárhogyan szexre kényszeríts.
2021. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 557/916 A kérdező kommentje:

556:


Még egyszer leírom, hogy itt nem erről a megoldásról beszéltem. Ebben a kérdésben nem voltam ennyire radikális, csak a piac -ot akarom rendbetenni. Ha nem jutsz hozzá Chadhez, előbb utóbb akarni fogod a Chad lite -ot is, vagy egyedül fogsz maradni. Miután az összes chad lite elkellt, a nők következő generációja(mostani 13 évesek), már jóval nehezebben fog párt találni. Nekik leszek jó majd én a Ford mustangommal.

2021. ápr. 21. 12:41
 558/916 A kérdező kommentje:
Ez így kb olyan, mintha a normál piacon betiltanám az online óriásvállalatokat és a kis és középvállalkozóktól kell vásárolnod, feltéve, hogy akarsz valamit.
2021. ápr. 21. 12:45
 559/916 anonim ***** válasza:
93%

Már hozzájutottam egy "Chadhez" (vagyis Pietro-nak hívják, mindegy), engem más nem érdekel. A legtöbb nőnek a férfiak 99%-a már esélytelen, mert rengeteg dologban kell stimmelni ahhoz, hogy jó legyen a kapcsolat. Ha pedig ilyen személy nincs, akkor jogosan inkább szinglik maradnak. Inkább lemondanék örökre a szexről, minthogy mondjuk téged akárcsak megcsókoljalak. Fúj. Előbb nyitnék a nők felé.


És megsúgom: nincs annál szánalmasabb, amikor valaki az autójával próbál villogni. Mint egy ovis. Saját magadból csinálsz viccet, mert se a jellemed, se külsőd nem elég jó, hogy bárkiben szimpátiát és vágyat keltsenek.


Ha más férfiak sikeresebbek, annak oka van, és ahhoz sincs jogod, hogy őket hátrányba részesítsd, csak mert jobbak nálad. Itt még mindig veled van a probléma, nem a világgal - utóbbi sose volt még ilyen jó.

2021. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 560/916 A kérdező kommentje:

559:


"Már hozzájutottam egy "Chadhez" (vagyis Pietro-nak hívják, mindegy)":


Ha annyira jó pasi, akkor valószínüleg épp csal téged. Ez a rendszer, amit leírtam, még neked is jobb lenne.


"mert se a jellemed":


Régen virágokat vittem a lányoknak, meg szerelmes üzeneteket írtam. Nem érdekelt akkoriban senkit, mert túlsúlyos voltam (bár nem kövér).

2021. ápr. 21. 13:01
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!