Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
 581/916 anonim ***** válasza:
98%

#580: "Ti kezdtétek"


Ó, valóban? És mondd, a kérdést, ami alatt itt vitatkozunk, ki is tette fel?

2021. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 582/916 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy 576# az igazán "komolyanvehetetlen"

A monogám kapcsolat vágya és a függetlenként létrejött alkalmi szex között ellentmondást lát, mintha a kettő kizárná egymást

Pusztán a szex iránti vágyat lát egy végtelenül magányos férfi megnyilvánulásában, mintha csak ez és kizárólag ez mozgatná őt (ha így lenne nem érdekelné a monogám kapcsolat téma)

A párválasztás jogának korlátozásáról ír, miközben a kérdező zavaros elméletei szót sem ejtettek erről (a szankciók révén szeretné a nőket fix párkapcsolat kialakítására bírni, ez szerintem is abszurd elképzelés, de nem arról van szó amit itt sokan pampognak)

De a legjobb a 13 évesek esélye dolog: a kérdező a generáció esélyeit a társadalmi változásra említette, amit az 576# a kérdező esélyeit ennél a korosztálynál értelmezte, durva benézés

Nem csoda hogy a kérdező már alig akar reagálni, ha ilyen bután állnak hozzá (hiába ír a kérdező is butaságokat, az itteni hozzászólók jórészt túltesznek rajta bőven)

2021. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 583/916 anonim ***** válasza:
97%

582:


557-es válasz, kérdezőé:


"Miután az összes chad lite elkellt, a nők következő generációja(mostani 13 évesek), már jóval nehezebben fog párt találni. Nekik leszek jó majd én a Ford mustangommal."


:)

2021. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 584/916 anonim ***** válasza:
86%

583#

Én csak azt olvastam hogy a 13 évesek generációjának még van esélye hogy változzon a társadalom és ne "romoljanak meg"

De kösz, ezt a regény hosszú topikot nem szívesen nyálazom át teljesen, ez a rész meg éppen kimaradt

2021. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 585/916 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy mire a férfiak többségének megjön az esze, abbahagyja a white knight -kodást és fellázad, már 40 éves leszek, így ez a terv se nagyon fog működni. Ráadásul közben amiről az incel oldalakon nem beszélnek, hogy jelenlegi a népességfogyásnak még nem az online világ az oka. Annak hatásai csak most fognak látszani a Z generációnál. Olyan népességfogyás lesz, hogy hiába lesz sok megrontatlan fiatal lány, az idősödő férfiak száma sokkal magasabb lesz náluk. Marad tehát a szexrobot meg az import golddigger feleség az én korosztályomnak.
2021. ápr. 21. 17:47
 586/916 A kérdező kommentje:
Egyébként a szexrabszolgasággal nem értek egyet, mivel férfiként ez a férfi önbecsülésének rosszabb, mint a prostitúció. Egy férfinak őszinte szerelmi és ebből következő szexuális vágyra van szüksége, nem ingyenes szolgáltatásokra.
2021. ápr. 21. 17:49
 587/916 anonim ***** válasza:
100%
#586: az általad megálmodott világban a szingli nők megadóztatása és a szingli férfiak állami segélyezése miatt bekövetkező pénzügyi egyenlőtlenség lenne hivatott bizosítani a teljesen önkéntes alapon működő hótiszta szerelmet. Tiszta sor.
2021. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 588/916 anonim ***** válasza:
93%
Szánalmas, hogy a saját nyomorod miatt büntetnél és korlátolnál másokat. Inkább lennék örökké szingli, sőt, inkább jönnék össze egy nővel (egyszer hármasozásban voltam, annyira nem volt rossz), minthogy a magadfajtához akárcsak hozzáérjek.
2021. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 589/916 anonim ***** válasza:
93%

"Régen virágokat vittem a lányoknak, meg szerelmes üzeneteket írtam."

Mindezt belső motiváció miatt, vagy csak mert akkoriban azt gondoltad, ez vezet a nő bugyijába?

2021. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 590/916 A kérdező kommentje:

588: "Szánalmas, hogy a saját nyomorod miatt büntetnél és korlátolnál másokat.":


A politika kategóriában ti is a saját nyomorotok miatt büntetnétek szegény Mészárost. Miért kell szegény Mészárost korlátozni a meggazdagodásban, ha egyszer tehetséges és megteheti?

2021. ápr. 22. 02:10
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!