Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
 611/916 anonim ***** válasza:
93%

Én nem bánom, főzök a férjemre egész nap, tisztára nyalom a házat. De akkor cserébe el kell tartania, fizetnie utánam a járulékokat, tb, nyugdíj, stb. 3 havonta el kell vinnie 1 hétre valami szép helyre, illetve annyit költök ruhára, hobbira amennyi csak jól esik.


Ja nálad ez se játszik, mert csóró? Na az sz.r ügy.

2021. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 612/916 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a feminizmus és az online dating eredménye. Ne gondoljátok, hogy mi, emberek annyira különbözni fogunk tőlük, ha kivesszük a civilizáció legfontosabb tartópillérét.

2021. ápr. 24. 11:25
 613/916 anonim ***** válasza:
98%

Melyik a civilizáció legfontosabb alappíllére szerinted? Mi az, amitől bagzó kutyákká válik az emberek értelmesebb hányada is?

Mert van az a réteg, aki most se különb ezeknél a kutyáknál, de azért a többség képes kordában tartani magát.

2021. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 614/916 anonim ***** válasza:
97%
Értem én kérdező, hogy te agyilag egy kutya szintjén vagy de ne magadból indulj ki. ;) Te vagy az, aki a farka köré formálná a világot, mert senkinek nem kell.
2021. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 615/916 anonim ***** válasza:
97%
Csinálhatsz bármit, ha a stílusod ilyen marad akkor se kellenél nőnek, mert inkább lenne leszbikus vagy szingli mindenki.
2021. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 616/916 anonim ***** válasza:
97%
A #615-os jól összefoglalta. Előbb nyitnék a nők felé, mint a kérdező felé.
2021. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 617/916 A kérdező kommentje:
611: Ha lenne valami minimális biztosíték, hogy nem fogsz félrelépni egy Chaddel 1 éven belül, én benne vagyok. Ezért lenne szükség a házasság intézményének visszavezetésére valamilyen formában, ami egyébként a jelenleg működő Indus völgyben kialakult civilizáció alappilére is.
2021. ápr. 24. 12:01
 618/916 anonim ***** válasza:
98%
Jelenleg is működik a házasság intézménye, miről beszélsz? :D Valamint a házasok is ugyanúgy megcsalhatják egymást.
2021. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 619/916 A kérdező kommentje:

618: A férfiak egy része egyelőre elhiteti magával, hogy igen, azzal az egy lánnyal működni fog minden. Aztán pár év múlva meg csalódnak.


Ténylegesen csak a nőknek és Chadnek működik. A nők jó pénzeket keresnek vele, Chad meg le tudja cserélni másra a barátnőjét bármikor, ha gond van.

2021. ápr. 24. 12:17
 620/916 A kérdező kommentje:
Mondjuk láttam olyan Chadet, aki ezt hitte, aztán kiderült, hogy közben a kopaszodása miatt elvesztette korábbi értékét... Most kétségbeesetten próbál kompenzálni szteroidokkal.
2021. ápr. 24. 12:18
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!