Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
 571/916 A kérdező kommentje:
Főleg ha éhezik, ahogy ma a férfiak, akik kiestek a párkapcsolati piacról
2021. ápr. 21. 13:33
 572/916 anonim ***** válasza:
98%

Menj csak, menj. Neked való hely.


Értelmes ember semmilyen megcsalást néz el, de régen sajnos elfogadottabb volt, hogy a férfi szeretőt tartott. Egyébként pont a te típusod az, aki a lehető legtöbbször megcsalná a párját.


Kérdező, miért érdekelne bárkit, hogy mi van veled? Miért hozna bárki érted áldozatot? Összejöhettem volna csúnya férfival? Igen, de nem tettem, mert rosszul jártam volna. Összejöhettem volna olyannal, akivel nincs bennünk közös? Igen, de nem tettem, mert rosszul jártam volna. Így sokáig szingli voltam, majd lett egy olyan párom, aki minden szempontból ideális volt. Értelmes nők és férfiak így csinálják.

2021. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 573/916 anonim ***** válasza:
100%
De nem úgy volt kérdező, hogy nem válaszólsz többet? Miért gondoltad meg magad?
2021. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 574/916 A kérdező kommentje:
573: Hülye voltam, nem kellett volna többet válaszolni.
2021. ápr. 21. 15:23
 575/916 anonim ***** válasza:
98%
Megint válaszoltál. :D
2021. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 576/916 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem azért is komolyanvehetetlen az egész, mert tele van ellentmondásokkal minden, amit írsz.


Monogám párkapcsolatokat akarsz a jövőben - majd arról panaszkodsz, hogy bezzeg régen tudtál fesztiválokon szexelni, ami minden, csak nem monogám párkapcsolat, hanem szexkapcsolat, amit megint csak megszüntetnél a jövőben azzal, hogy mindenki csak házasság után, házastárssal szexelhet a tervezetedben. Meg úgy összességében úgy akarod kikényszeríteni ezeket a házastársi kapcsolatokat, hogy látszólag te nem is kapcsolatot akarsz, hanem szexet.

Aztán így valamikor jött az, hogy amúgy nem is magadat akarod nézni, hanem a következő nemzedéket, főleg a 13 éves lányokat... Aztán így bevágod 100 válasszal később, hogy majd a most 13 éves lányoknál talán lehet esélyed a jövőben.

A legnagyobb ellentmondás meg az, hogy azt állítottad, a nőket véded, miközben meg pont az ő szabad párválasztási jogát akarod korlátozni.

Majd panaszkodsz, hogy túl sok válasszal érkeztek kérdések, nincs időd reagálni - cserébe kisregényeket írsz, meg újabb kérdéseket írsz ki, meg más kérdésekhez válaszolsz.


Biztos van még valami, amit kihagytam, de nekem így ez az egész teljes ellentmondás.

2021. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 577/916 A kérdező kommentje:

"Monogám párkapcsolatokat akarsz a jövőben - majd arról panaszkodsz, hogy bezzeg régen tudtál fesztiválokon szexelni, ami minden, csak nem monogám párkapcsolat":


Először monogám párkapcsolatot akartam, csak soha nem kellettem a lánynak, aki hozzám illő lett volna. Utána végül a fesztiválokon rányomultam részegen a kifejezetten csúnya PUA taktikákat alkalmazva (pont az ellentétét csinálva, mint korábban, igen egy igazi PUA csak a szép lányokhoz megy oda és alkohol nélkül). Így összejött pár smárolás, meg egy szex is.


Ettől függetlenül még nyilván nem volt jó se nekem, se a lánynak, se rövid, se hosszú távon, csak hát nem akartam szűz maradni. Utólag nem bántam meg, mert mostani piacon már nem jut nekem semmi.

2021. ápr. 21. 16:05
 578/916 anonim ***** válasza:
98%
Folyton a saját kielégületlenségedről beszélsz, aztán meg azzal jössz, hogy ne személyeskedjünk. Menjél te a halál farkára.
2021. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 579/916 A kérdező kommentje:

"A legnagyobb ellentmondás meg az, hogy azt állítottad, a nőket véded, miközben meg pont az ő szabad párválasztási jogát akarod korlátozni.:


Attól védem meg őket, hogy később olyanok vegyék át a hatalmat, akik szexrabszolgát csinálnak belőlük. Ezt a stílust a Jobbik alkalmazta, amikor arról beszéltek, hogy ha ők nem veszik át a hatalmat, jönnek rosszabbak, akik holokausztot akarnak, tehát ők a zsidókat védik lényegében.


"Aztán így valamikor jött az, hogy amúgy nem is magadat akarod nézni, hanem a következő nemzedéket, főleg a 13 éves lányokat... Aztán így bevágod 100 válasszal később, hogy majd a most 13 éves lányoknál talán lehet esélyed a jövőben.":


Ez jogos. Igazából nincs rá tervem, hogy fogok szexelni bármikor is, emiatt is jöttem át ide a Tinderről.

2021. ápr. 21. 16:10
 580/916 A kérdező kommentje:
578: Ti kezdtétek, én csak válaszoltam
2021. ápr. 21. 16:10
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!