Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
 561/916 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki magából indul ki. Te lehet megcsalnál, viszont én biztosan tudom, hogy egyikük se csalja a másikat. Ilyen gondolkodással nem meglepő, hogy nem kellesz senkinek, rögtön ilyet feltételezni...


A barátom ír szerelmes verseket és egy romantikus alkat. Viszont ezek semmit nem érnének, ha nem lennének kölcsönösek. Azért örülök ezeknek, mert szerelmes vagyok belé. Ha tőle kapok egy virágot, azt örökre megtartom. Ha tőled kapnék, kidobnám vagy visszaadnám.

2021. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 562/916 A kérdező kommentje:
Erre még várjunk pár évet. Egy átlagos házasság időtartama Amerikában 8 év.
2021. ápr. 21. 13:10
 563/916 anonim ***** válasza:
98%

Huh, megnyugtató, mert egyikünk se amerikai. :D Mondjuk még házasok se vagyunk, "csak" öt éve együtt.


Az a pesszimizmus és utálat, ami belőled árat, már önmagában elég ahhoz, hogy a nők nagy része még barátként se gondoljon rád.

2021. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 564/916 A kérdező kommentje:

"utóbbi sose volt még ilyen jó.":


Amióta megszülettem, kb folyamatosan egyre rosszabb minden. Talán csak pénzt keresni könnyebb ma a nevetséges kaszinóvá változott tőzsde miatt.

2021. ápr. 21. 13:19
 565/916 anonim ***** válasza:
97%
Régen kényszerházasságba kényszerítettek volna, alá kellett volna vetnem magam másoknak és senkit nem érdekeltek volna az igényeim. Miért is volt ez jobb? :D
2021. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 566/916 anonim ***** válasza:
87%

"Ez így kb olyan, mintha a normál piacon betiltanám az online óriásvállalatokat és a kis és középvállalkozóktól kell vásárolnod, feltéve, hogy akarsz valamit"


Miert jobb, hogy drágabban vásárolok? Az kinek jó?

Egyebként továbbra sem válszoltál egy kérdésre sem.


Köszönöm, en tovabbra is maradok inkább egyedül, minthogy egy olyannal legyek egyutt, aki nem jon be

2021. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 567/916 A kérdező kommentje:
565: Nőként annyival volt jobb, hogy kevésbé csaltak volna meg. Nyilván rosszabb partnert találtál volna, de ezt nem éreznéd, mivel nem tudnád, mennyivel jobb egy olasz modellel. Valószínüleg boldogan sütnéd a csirkét a konyhában gondtalanul.
2021. ápr. 21. 13:25
 568/916 A kérdező kommentje:

566: Minden férfinak jobb, aki most nem jut nőhöz. Minden nőnek jobb, akit már a tizedik Chad csalja meg.


A nők és férfiak felső 10% -nak pedig nem lenne semmi különbség.

2021. ápr. 21. 13:26
 569/916 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy, régen is bőven voltak megcsalások és jobban el is nézték. A háziasszonylét pedig az egyik legrosszabb, amit el tudok képzelni. Most komolyan az az indokod, hogy azért lenne jobb, mert nem tudnám, hogy van jobb? Agyadra ment 1984 vagy mi? Költözz Észak-Koreába, ott gondolkoznak még így.


Egyébként nem modell (kivéve nekem <3), hanem restaurátor. Miért kell végletekben gondolkozni?

2021. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 570/916 A kérdező kommentje:

"Költözz Észak-Koreába, ott gondolkoznak még így.":


Ezt a kérdést én tettem fel(komolyan gondoltam):


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


"Dehogy, régen is bőven voltak megcsalások és jobban el is nézték.":


Én most nem nézném el. Az elkövető férfiakat börtönbe küldeném, ezzel is segítve egyébként, hogy kevesebb Chad legyen a piacon.

Mészárosnak számítana az az életszínvonalát tekintve, ha 1 nullával kevesebb pénze lenne? Nyilván nem.

Egy egyszerű szegény embernek viszont jól jönne havi 100e plusz.

2021. ápr. 21. 13:33
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!