Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
 521/916 A kérdező kommentje:
519: Igen és nagyon sokat tanultam belőlük, viszont erre az egy dologra nem elég az önfejlesztő könyv. Hosszú távon politikai változás kell, mert a rendszer egyszerűen férfiellenes és mindenképp ki fogok belőle esni még akkor is, ha ma sikerül átmenni a filteren.
2021. ápr. 19. 22:58
 522/916 anonim ***** válasza:
100%

#503: "Nekem minden új helyen szokott lenni nagyjából 1db ilyen közeledés, amivel viszont nem tudok mit kezdeni"


Kérdező, saját magadat cáfoltad meg azzal, hogy ezt leírtad. Irántad igenis vannak női érdeklődők. Csak te nem tudsz velük mit kezdeni. Mondd, te teljesen hülye vagy, hogy nem vagy hajlandó belátni, mi a te igazi problémád?

2021. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 523/916 anonim ***** válasza:
97%
Továbbra se értem, miért kéne politikai vagy bármilyen változás? Most is szabadon választanak az emberek párt, mint ahogy minden mást is, munka, vagy akár hobbi. Nem diktatúra bevezetés a megoldás azért, mert te egy autista nyomorék vagy. Én is ismerek autistákat, de járnak terápiára, van párjuk is, igaz elég nehéz velük de legalább ők nyitottak a maguk módján de te nem. Szopjon le téged kényszerből a halál, ne nőket akarj erre rávenni.
2021. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 524/916 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, csak mert neked van egy problémád, nem jelenti azt, hogy bármi jogod van beleszólni mások életébe - mert nincs.

Engedd el a Tindert és az incel tévképzelgéseket és lépj ki a világba. Szerezz egy munkát, amit szeretsz. Szerezz hobbikat, amik által bővül nem csak az ismeretségi hálód, hanem a jellemed is.


Amúgy kíváncsiságból, a páromnak könyöktől hiányzik a bal karja egy baleset miatt. Ettől függetlenül számomra nagyon jóképű. A fantáziavilágodban ő minek számít?


A bátyám egyébként autista. Voltak és vannak nehézségei (főleg az önkifejezés terén), mégis van egy intelligens és szép barátnője. Hogyan? Úgy, hogy a hátrányosságai ellenére kihozta magából a legtöbbet és teljes életet él. Nem a világtól várta el, hogy eltorzuljon miatta, hanem maga tett azért, hogy ne egy megkeseredett senki legyen belőle.

26/N

2021. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 525/916 A kérdező kommentje:

"Kérdező, csak mert neked van egy problémád, nem jelenti azt, hogy bármi jogod van beleszólni mások életébe - mert nincs.":


Sérül a nemek közti egyenlőség és elvileg egy feminista világban vagyunk, tehát a rendszernek kötelessége lenne csinálnia valamit. Nekem személyesen azóta van akármilyen problémám, amióta ezek a bullahit appok megjelentek és tönkretették a világot.

2021. ápr. 20. 00:51
 526/916 anonim ***** válasza:
97%
A Tindert nem feministák találták ki. Ezt inkább a Bumble-ról lehetne inkább elmondani.
2021. ápr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 527/916 anonim ***** válasza:
95%

De miben sérül az egyenjogúság? Mert a feminizmusnak ez a célja. Épp annyi jogod van, mint egy nőnek. A munka világában sincs egyenlőség, egyenjogúság van. Egy szép férfi épp úgy előnyben van egy kevésbé széppel szemben ahogy egy szép nő, a többi nővel szemben. Ha pedig a szépségeddel nem tudsz aratni, akkor másban kell fejlődni, hogy hozd a szintet. Csakhogy, neked nem sikerült a jellem fejlődés, ezek szerint az autizmusod miatt. Szociális készségek és a szociális helyzetek megértése nélkül, nem fogsz tudni normális emberi kapcsolatokat kialakítani. És ezt nagyon nehéz kizárólag külsővel kompenzálni.

De épp úgy, mint az élet minden területén, a párkeresés során is mutatni kell valamilyen értéket, ami miatt téged választanak.

Az pedig rajtad áll, hogy ez sikerül-e. Nincs semmi elrolódva, csak a fax rossz végén állsz és ez nem tetszik. Más férfiak a másik végén élvezik az életét és a modern társadalom adta lehetőségeket, ahogy vannak nők is a te helyzeted én és a másik oldalon egyaránt. Tehát egyensúly van, de leginkább egyenjogúság. Egyenlőség nem létezik, mert az a szabad akarat és az egyéni jogok általános sárbatiprásával jöhetne létre, ami szerencsére a többségi társadalomnak soha nem lesz érdeke.

2021. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 528/916 A kérdező kommentje:

[link]


Olyan dolgot ne írjatok, ami ennek a videónak ellent mond, így baromság. Ezt már letárgyaltuk 250 válasszal korábban. Ha a probléma nem létezne, ez egy minithread lenne 30 válasszal.


"Csakhogy, neked nem sikerült a jellem fejlődés, ezek szerint az autizmusod miatt. Szociális készségek és a szociális helyzetek megértése nélkül, nem fogsz tudni normális emberi kapcsolatokat kialakítani.":


Francokat. Mindenem megvan, csak szexelni nem tudok. 10 éve még simán tudtam azt is.

2021. ápr. 20. 01:33
 529/916 anonim ***** válasza:
92%
Nem tárgyaltunk le semmit, legfeljebb te azt hiszed. A valóságban viszont, igazi kezeletlen autistához méltóan csak hajtogatod a saját rögeszméidet, amelyek azért alakultak ki, mert sz*rt se értesz az emberi kapcsolatokhoz, tanulni meg nem vagy hajlandó, hanem csak bezárkózol a saját kis világodba. De egyvalamit jobb, ha megjegyzel: senki sem köteles téged szexuálisan kiszolgálni, senki sem tartozik neked szexszel, és ez így is marad. A szexuális kielégítetlenség nem társadalmi probléma, soha nem is lesz az. Javaslom neked is: olvasd el az Emberi jogok egyetemes nyilatkozatát: sehol nem szerepel benne szexhez való jog.
2021. ápr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 530/916 A kérdező kommentje:

529:" Nem tárgyaltunk le semmit, legfeljebb te azt hiszed.":


A probléma a brutális egyenlőtlenség a nemek közt. Ezt nem sikerült megcáfolni senkinek.


"mert sz*rt se értesz az emberi kapcsolatokhoz":


Szerintem meg túl sokat láttam és bár ne értenék hozzá ennyire.


"csak hajtogatod a saját rögeszméidet": Amiket ki is mértem gondosan Tinder tesztekkel, ezen kívül a való életből is vam tapasztalatom.


"tanulni meg nem vagy hajlandó":


Nem igaz. Most sokat tanultam itt is.


"De egyvalamit jobb, ha megjegyzel: senki sem köteles téged szexuálisan kiszolgálni, senki sem tartozik neked szexszel, és ez így is marad.":


Nem erről volt szó, hanem a nemek közti egyenlőtlenségről a párkapcsolati piacon. Később átment a dolog személyeskedésbe természetesen. Azóta arról van szó, hogy nekem miért nincs párom.


"A szexuális kielégítetlenség nem társadalmi probléma, soha nem is lesz az.":


De, ez társadalmi probléma. Ha így folytatjuk, össze fog omlani a társadalom.


"Emberi jogok egyetemes nyilatkozatát:": Ez egy 200 éves irat.

2021. ápr. 20. 02:10
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!