Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
 511/916 anonim ***** válasza:
93%
Igen, gondoltam, hogy autista vagy és akkor nem akarok nagyon kemény lenni veled, mert nem tehetsz róla. Van a családban auti, tudom, mit jelent. Nem érted, miért nem kellesz senkinek, egy marslakó vagy. Realitás érzéked nem sok. De nem tehetsz róla. Viszont hidd el, hogy te látod a világot kifordítva.
2021. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 512/916 A kérdező kommentje:
511: Mondjuk az interneten az ilyesmik nem hiszem, hogy nagyon számítanak a matchnél, tehát a mai világban igazából mindegy.
2021. ápr. 19. 17:17
 513/916 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező:

Nem lehet, hogy az a probléma tinderen, hogy ott is kiírsz valami "okosságot" a bemutatkozó szövegben? Ha üresen hagynád azt a részt és csak a fotók alapján értékelnének a nők, akkor talán összejöhetne egy-két match és beláthatnád, hogy nem a külsőd miatt bukod el a dolgot.

2021. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 514/916 anonim ***** válasza:
97%

36F incel, igazából nem is incel.😂 Vagyhát, nem tudom! -

Ha a kérdező incel, (szerintem simán nőgyűlölő kretén) akkor 36F nem tudom mi. :D

2021. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 515/916 anonim ***** válasza:
93%

Én annyira nem értem ezt a lapát állú dumádat. Nézel te tévét? Szerinted minden férfi sztár és énekes akiért nők rajonganak futószalagon készül? Nem gond, hogy a vékony, a kövér, a magas és az alacsony is kapcsolatban van?

Párom pl 168 cm magas, kb 90 kiló és átlagos arcú, sőt az arcán régi pattanások hegei vannak. A te világodban neki nem lenne lehetősége szexhez jutni. Ehhez képest, amellett, hogy én lassan 7 éve a párja vagyok, rendszeresen kap jelzéseket nőktől, sokszor úgy is, hogy én is ott vagyok és nem egyszer leplezetlenül kijelentve mit is szeretne a nő. Most akkor?

De van ismerősöm, 180 cm magas srác, kb 120 kiló, izmos-zsíros "maci alkat". Két gyermeke van, 28 éves és együtt van a mostmár feleségével gimi óta.

De ismerek nálam alacsonyabb (168) duci srácot is, aki lassan két éve kapcsolatban van, 24 éves. Húgom párja. Egyik se egy superman, de valamitől mégis vonzóak.

Ha a férfiak tömegei szenvednének, lenne esélyed megvalósítani ezt a xart amit itt összehordtál. De a többség nem vágyna az elnyomásra, mert a jelen körülmények között, szabad akaratából van vele nő, akivel akkor szakít, mikor akar.

Csak a te világodban realitás, hogy a férfiak inkább némán szenvednek, csak, hogy punci legyen a háznál, mint, hogy kiszálljanak.

Tehát most, vagy az van, hogy én szinte csak Chadeket ismerek, bár a többség messze nem szuperhős, vagy te mered föl nagyon rosszul az erőviszonyokat és csak számodra szuperhős szint a nők elcsábítása.

Emellett én soha nem voltam Tinderen, nincs instám, alig töltök fel képet facera és a többiek online életét se nagyon követem. Nem kapok semmit a főnökömtől, már csak azért se, mert gyerekekkel és nőkkel dolgozom. De tovább megyek, más férfiaktól is legfeljebb fizikai segítséget kérek és kapok, mikor valamit fel kell fúrni, vagy nehezet kell cipelni, esetleg a macskáimra kell vigyázni, de ezek is vagy a családtagjaim, vagy egy nagyon közeli barátom. Cserébe én is megyek lapátolni, ásni cipekedni, mikor kellek. Soha idegen férfitól nem vártam segítséget, főleg nem pénzbelit és a szívességeket viszonzom, amit lehet. Egyéjszakás kalandom, szex kapcsolatom, vagy sugar daddym se volt soha.

Akkor nekem mi hasznom a férfiakból? Bármilyen szörnyű is, vagy bármennyire nem fér össze a tévképzeteiddel, az ismerőseim többsége párkapcsolatban van, vagy már házas (18-40 éves korosztály) és egyik barátnőm se volt soha prosti, semmilyen értelemben.

A szülők akiket ismerek, mind átlag Jóskák, átlag Julcsákkal esatlag gyerekekkel, átlag élettel.

Az amiről te beszélsz, a kitérdelt előmenetel, a prostitúció lightos, vagy durvább verziói, a férfiak, akik eltartanak egy mozgó pnát, vagy minden éjjel másikat tömnek be, a társadalom kisebb, deviáns szelete. Ahogy a hozzád hasonlók is. Az pedig külön szót érdemel, hogy büszke vagy rá, hogy előadod a "jó fiút", miközben a heti 1 kikényszerített szex szerinted nem erőszak, hiszen 100 éve is így volt. Nos, akkor is nemierőszak volt, csak akkor még törvényes.

Ami meg a csudajó régi időket illeti, mindkét nagymamám elvált, az egyiket verték is, a másikat "csak" megerőszakolgatta a férje, mikor részegen hazaesett. Mindkettő kikényszerített házasság volt, ahol majd megszererik egymást....

Te nem tudod jó dolgodban mit kezdj magaddal. Remélem egyszer valahogy belekényszerülsz abba a helyzetbe, ami szerinted nem nemierőszak és legalább úgy fogod élvezni, mint a nagyszüleim.

Ennél rosszabbat nem is kívánok, mert szerintem rosszabb, mint a halál.

2021. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 516/916 anonim ***** válasza:
98%

"Az is érdekes még soha egy kérdés alatt sem láttam ennyi választ ezen az oldalon, ami egyfajta tudatalatti frusztráltságra, félelemre utal.


Mindezekből látszik, hogy a válaszolók a lelkük mélyén nagyon is tudatában vannak a nemek közti brutális egyenlőtlenségnek, csak féltik az ezzel járó hatalmukat és privilégiumaikat. "

Ha elnyomja, megerőszakolva és jogaimtól megfosztva szeretnék élni, egy arab párt választanék és kimennél vele az anyaországába. De nem teszem, mert nem vagyok önsorsrontó. Pont annyi privilégiummal jár a lábam köze, mint egy férfié. Neked is jogod van szabadon párt keresni, szexelni, vagy egyedül maradni. Jogod van tenni magadért és azért, hogy jobb helyzetben legyél. A nők épp úgy versenyeznek, mint a férfiak, csak neked épp úgy az élmezőny kéne, mint amiért a nőket szapulod.

Egy férfi is megdughatja a főnökét, akár férfi akár nő, árulhatja magát a neten, lehet sztriptíz táncos, vagy épp krva. Az más kérdés, hogy a nők kevésbé igénylik az ilyen "szolgáltatást", vagy sok férfi rangján aluliak érzi, hogy így éljen (amúgy a legtöbb nő is).

Nem látom azokat a hatalmas privilégiumokat, amik az átlag nőt érintik. A "prémium" férfiak pedig ugyanúgy élhetnek a privilégiumokkal.

2021. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 517/916 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, ha valamilyen mértékben valóban autista vagy, akkor miért nem mész szakemberhez kezeltetni magadat?
2021. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 518/916 A kérdező kommentje:
517: Mert nem lesz tőle se több matchem, se jobban se fogok kinézni. Gyógyszerből nekem a cannabis megfelel.
2021. ápr. 19. 22:44
 519/916 anonim ***** válasza:
97%
Neked a gondolkodásodat kellene alapból megváltoztatnod. Gondoltál már arra, hogy önsegítő könyveket olvass?
2021. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 520/916 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszoltál, hogy mit takar a lapátállú, mi a magyarázat a különböző fizimiskájú férfi színészekre és mi a magyarázat, azokra a pártokra, ahol átlag pasiknak van párja?
2021. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!