Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
 591/916 anonim ***** válasza:
93%
#590: mármint kicsoda, te hülye? Mert hogy én pl. még csak bele sem olvastam a politika témakör egyetlen topikjába sem, az is biztos. Vaktában vagdalkozol összevissza, mert már jól láthatóan teljesen kifogytál az érvekből.
2021. ápr. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 592/916 anonim ***** válasza:
95%
Mészáros egy stróman és az emberek adóforintjaiból gazdagodik, ez zavar bennünket. Egy tehetséges vállalkozó egy normális országban,és EBBŐL a szempontból Amerika is az, valóban a tehetségével meg a tudásával gazdagodik meg. Mondjuk egy Bill Gates.
2021. ápr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 593/916 A kérdező kommentje:
592: De az emberek választották őt, hogy dolgozzon nekünk. Ő csak azt csinálja, amit mi a szavazófülkében elvárunk tőle. Ez látszik a lezárásokból is. A nyitás nem a nép gazdasági érdekétől (tehát az emberek életétől) függ, hanem a hangulatától.
2021. ápr. 23. 12:44
 594/916 anonim ***** válasza:
97%
Ki választotta őt? Mészáros egy gázszerelő. A fideszt választják a hozzád hasonlóan penge értelmi képességű emberek. Nagy tapsot nekik.
2021. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 595/916 A kérdező kommentje:

594: Nekem most a teljes összeomlás az érdekem, mivel látszik, hogy az én problémáim máshogy nem kapnak figyelmet.


A Fidesszel gyorsabban haladunk az összeomlás felé, mint a többi párttal még úgy is, hogy azok feministábbak, tehát igen, oda fogok szavazni.

2021. ápr. 23. 17:03
 596/916 anonim ***** válasza:
97%

Íme, a felelősen gondolkodó ember: arra szavaz, aki szerinte az összeomlás felé viszi az országot. És gondoljatok bele, hány ilyen gyengeelméjű bolond van, aki azért szavaz bármilyen irányba, mert legyen rosszabb, hiszen a régi szép időkben is rossz volt (fck logic)

Kérdező szerintem tegyél nekünk egy hatalmas szívességet és gyógykezeltesd magad. Vagy húzd ki a beled a Fülöp szigetekre a nőidhez, csak nekünk hagyjál békét. Ha itt nagyon rossz lesz, a nők nagy része úgyis elhúz innen nyugatra, és akkor még nagyobb lesz a férfi többlet, erre készülj.

2021. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 597/916 A kérdező kommentje:

"akkor még nagyobb lesz a férfi többlet, erre készülj.":


És végre fellázad a nép és csinál egy új rendszert.

2021. ápr. 23. 17:12
 598/916 A kérdező kommentje:
Jelenleg az itteni kommentek alapján nem igazán látok sok esélyt a változásra. A valóságban az emberek meg még ennél az oldalnál is rosszabbak.
2021. ápr. 23. 17:13
 599/916 anonim ***** válasza:
98%
Mennyire szánalmas, hogy anarchiát akarsz, mert senkinek nem kellesz.
2021. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 600/916 A kérdező kommentje:
A 21. századi vallás nélküli társadalomban az állam és az egyének között mellérendelt viszony kéne, hogy legyen. Én befizetem az adókat, cserébe az állam segít, hogy aki megdolgozik érte az munkájához méltó életet élhessen. Ha ezt nem kapom meg az államtól, akkor nekem nincs rá szükségem, jobb nélküle.
2021. ápr. 23. 17:44
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!