Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
 451/916 anonim ***** válasza:
94%
Tudod milyen, megnyugodtam. Téged mindkét típus s.eggbe rakott erőszakkal? Akkor had kérjek már további tanácsokat, köszi. Mutogathatod ezt az instás csávót, szerintem minimum biszex de leginkább b.uzi, de ha nem is az, nekem akkor sem tetszik, nyaktól lefele oké, de a feje nem jön be, nekem nem tetszenek az ilyen típusú férfiak, és még sok más nőnek sem, szerintem kb te szerelmes vagy az ilyenekbe. Egyébként téged mi tart vissza attól, hogy kigyúrd magad? Speckó étrenddel, edzéssel már fél év alatt is látványos eredményt lehet elérni, de 1-2 éven belül meg garantált a siker. A kopaszodásra meg megoldás hogy teljesen leborotválod a maradék hajad, aztán csá. De tespedj csak az önsajnálatba, attól még nem jutsz instás puncihoz.
2021. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 452/916 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Nem kell kigúnyolni egy bántalmazott nő problémáját! Ebből a reakciódból is látsz, hogy mekkora érzéketlen suttyó vagy.


Tőled is meg lehetne kérdezni, hogy ugyanúgy fogadnád-e egy szexi domina "bántalmazását", mint egy kövér, bajuszos, igénytelen nőtől ugyanezt.

2021. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 453/916 anonim ***** válasza:
96%
Miután viccet csinálsz valaki bántalmazásából, te komolyan azt hiszed, hogy bármit érdemelsz egy arcon köpésen kívül? Gratulálok a szüleidnek, hogy egy ilyen senkit neveltek.
2021. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 454/916 anonim ***** válasza:
100%
452-es, hagyjad csak, én nem veszem magamra, tudnám még részletezni miket csinált meg mi minden történt, de nem fogom. Nem érti meg, mert nem is akarja, ebbe is azt látja bele ki a Chad meg ki nem, nem normális, elmebeteg. Bár ő szerinte mindenki felett áll, tudja mi kell az egész világnak, meg mindenkinek is, mégsem tud egy átlagos puncit sem összeszedni.
2021. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 455/916 A kérdező kommentje:

"Speckó étrenddel, edzéssel már fél év alatt is látványos eredményt lehet elérni":


Akinek jó a genetikája, annak igen. Többieknek marad a szteroid, szerintem a folytogató barátod is azt fogyasztott.


"Miután viccet csinálsz valaki bántalmazásából": Engem ha bántalmaznak, feljelentem a rendőrségen. Szerintem egy ronda csávóval ugyanezt csinálta volna a csaj is. Tudom hogy megy ez, a bántalmazó jellemzően Chad, a nő meg elnézi neki a viselkedést meg bemagyarázza magának, hogy nem mert ellene tenni.

2021. ápr. 19. 11:08
 456/916 anonim ***** válasza:
98%

Kívülről mindig könnyű okoskodni. Egyszerűen undorító vagy, nem is csoda, hogy senkinek nem kellesz.

Te ezek után komolyan azt várod, hogy bárki pozitívan viszonyuljon hozzád? Röhejes, de legalább te leszel az, aki magányosan fog meghalni.

2021. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 457/916 A kérdező kommentje:

"mégsem tud egy átlagos puncit sem összeszedni.":


Match nélkül hogyan lehetne?

2021. ápr. 19. 11:13
 458/916 A kérdező kommentje:
Lehetek bármilyen természetű, lehetek gazdag vagy szegény, tudhatok a világról bármit, vagy akár lehet, hogy nem tudok semmit, de ha nincs elég matchem, nem fogok becsajozni. Sajnos Magyarországon a matchek száma csak a kinézettől függ semmi mástól nem.
2021. ápr. 19. 11:14
 459/916 anonim ***** válasza:
98%

Van bármilyen hobbid, érdeklődésed, ami alapján elmehetnél egy közösségbe? Mielőtt írnád, hogy ez lényegtelen, hadd nyugtassalak meg, én már 18 évesen úgy gondoltam, hogyha valakinek nincs semmilyen hobbija, attól én nem szeretnék semmit.


Lépj már ki a Tinderből, te szerencsétlen.

2021. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 460/916 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor Chad volt a 180 centijével és 65 kilójával, legyen igazad. 😂😂😂😂
2021. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!