Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
 441/916 anonim ***** válasza:
100%

429 És szerinted a török üzletember sírig tartó szerelmet keres vagy dugást? Amúgy a tinderen a pasik nagy része sírig tartó szerelmet keres, vagy dugást? Gondolkodj már. Jó ha szervkereskedőknek nem ad el.

430 Azt írod, ha te nő lennél, ezt tennéd. Pontosan erről beszéltem, de nem reagáltál rá. Azért hőbörögsz itt és okádod a hülyeségeidet, mert előttünk nők előtt nyitva áll a prostitúció lehetősége és a nagy részünk nem él vele és ezt te nem tudod elhinni. Hiszen belülről csak a k va vagy. Akinek az az álma, hogy fizessenek neki a szexért.

439 "Kiváncsi vagyok az arcára meg a testére, illetve a te arcodra meg testedre is. Ez alapján meg tudom mondani, melyik kategória, bár valójában szerintem nem vagy kiváncsi rá."

Aha, tehát eddig az volt, hogy a nők 90%-a chadekkel kufircol, de ha valakik átlagosak és szerelmen alapuló párkapcsolatban vannak, akkor ez csak azért lehet, mert ló helyett szamár alapon van az egyik a másikkal. Tehát meghazudtolod a szerelmüket mert a lány nem insta cica vagy mert a férfi nem chad.


Még mindig nem érted, milyen szánalmas, hogy a beteg eltorzult világképedet akarod ráerőltetni az emberekre és te vagy az,aki mocskos és rohad? Nem is tudod elképzelni sem hogy valaki önzetlenül szeressen valakit és azt állítod magadról, hogy te rendes fickó vagy. De a te fajtádon annyira látszik az, hogy valami nincs rendben. Ezzel tudom magyarázni csak Eliot Rodger sikertelenségét is, hiszen egy jóképű srác volt, bármikor jutott volna neki egy helyes kiscsaj,de gondolom, ő is csak a bombanőket látta, mert egy felszínes gyökér volt.

2021. ápr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 442/916 anonim ***** válasza:
98%

Tehát a nők óvakodjanak a rendes férfiaktól, akik lehet, hogy hamis képet mutatnak magukról és válasszák inkább a magadfajta őszinte pszichopatákat?


Azért képtelen a kérdező elhinni, hogy létezik őszinte szeretet/szerelem, mert ő nem képes ilyen érzésekre. Azt gondolja, hogy csak a társadalom hibája az ő sikertelensége. Az fel sem merül benne, hogy benne lehet a hiba.


A társadalom feladata az lenne, hogy kíszűrje az ilyen beteg embereket (főleg, ha azok másokra veszélyesek lehetnek) és elkülönítsék vagy legalább kezeljék őket.

2021. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 443/916 anonim ***** válasza:
100%

Közben a másik válaszoló írta, hogy az ő pasija folytogatta meg késsel fenyegette, ha nem szexel, mégis ezt éveken át elnézte neki és együtt voltak. Utána is szerintem valami más volt a gond, mint amit a válaszoló ír. Vagy jött egy jobb pasi, vagy elindult az erőszakolónál egy férfi kopaszodás/elhízás. Gyakorlatilag itt bizonyítjátok nekem, hogy a jellemfejlődéssel nem mennék semmire.


Én írtam. De azt is, hogy nem volt Chad. És hogy 16 éves voltam, ő 25. Aki volt bántalmazó kapcsolatban, csak az tudja, ez milyen. Ha te nem tudod, nem baj, de ne is gyere elméletekkel. Igen, kellett 4 év, mire ott hagytam, mert ha mondtam, szakítani akarok akkor vagy engem akart megölni vagy magát és féltem. 20 évesen jutottam el oda hogy nem érdekel kit öl meg, csak legyen már vége, untam, hogy wcre nem tudok elmenni mert dől belőlem a vér kb mindenhol. És nem, nem hízott el, se nem kopaszodott, azért mert te 90 kg-os vagy és kopasz nem jelenti, hogy minden férfi az, vagy azért hagyják ott. Utána évekig önkielégíteni se volt kedvem, nem hogy fa.szba beleülni, csak úgy mondom. Magam miatt hagytam ott, nem más csodagyémántchad farka miatt. Tudom, neked nehéz elhinni és felfogni, hogy a világ nem a férfiak izmos pénisze körül forog, pláne nem a tied körül.

2021. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 444/916 anonim ***** válasza:
98%
Azért eltölt némi elégedettséggel, hogy a kérdező sose fog kapcsolathoz és szexhez jutni. Nagyon helyes, látom még működik a természetes szelekció.
2021. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 445/916 A kérdező kommentje:

Ha férfi vagy: Ez nem természetes szelekció, hanem high tech disztópia, ahonnan ki fogsz esni te is ha fiú vagy.


Ha nő vagy: Én nem akarok kényszerházasságot meg legális szexuális erőszakot, én a te jövőbeni szabadságodért harcolok és érted írtam ki ezt a kérdést. Mások az incel fórumokon viszont igen és ha ők kerülnek hatalomra, annak nem lesz szép vége számodra.

2021. ápr. 19. 09:20
 446/916 anonim ***** válasza:
98%

Köszönöm, de nem kell értem harcolnod. Nekem minden megfelel így, ahogy van, semmilyen téren nem tudok panaszkodni, de ezért tettem is. Kérlek, te értem ne tegyél soha semmit.

Néhány gyűlölködő pancser nem fog hatalomra kerülni, ellenben sajnos egy Rodger-féle dolog benne van a pakliban. Ezért kéne jobban figyelni már az iskolákban, hogy kinél van probléma szellemileg és tenni ellene.

2021. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 447/916 anonim ***** válasza:
98%
Az én jövőbeni szabadságomért nem kell harcolnia senkinek, főleg, hogy nekem az nem szabadság, hogy azért, mert nem megyek férjhez, szingliadót kell fizetnem, mert más nőknek van onlyfanse.
2021. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 448/916 anonim ***** válasza:
97%

Ajjaj mert mi lenne a nőkkel ha az incelek kerülnének hatalomra? :)


Mi nők, most is szabadon vagyunk. Azt választunk párnak, akit akarunk. Nyilván nem véletlenül melletetek döntünk. Attól, hogy ez nektek nem tetszik, még szabadok vagyunk :)

2021. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 449/916 A kérdező kommentje:

443: Tudom milyen egy bántalmazó párkapcsolat:


[link]


Ha ő bántalmaz meg kényszerít szexre, hallgatni fogsz, mivel félsz, hogy bajod esik. Nagyon tudlak sajnálni.


[link]


Ha ő bántalmaz, akkor viszont egyből feljelented, másnap már előzetesben a csávó.

2021. ápr. 19. 09:49
 450/916 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te ne harcolj értünk. Ne szólalj fel értünk. Ne tegyél semmit értünk, mert minden szavaddal csak a nőknek ártanál.

A jelenlegi világ a lehető legjobb. Érzelemből összejöttem a barátommal, de büntetlenül maradhattam volna szingli is. Ez így jó: hogy mindenki maga dönthet a saját életéről és a hozzád hasonló csúszómászóknak semmi joga nincs beleszólni.

2021. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!