Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
 401/916 anonim ***** válasza:
88%
Senki se mondta, hogy a férfi ne válogasson 🤷‍♀️
2021. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 402/916 anonim ***** válasza:
100%

404


Így van..szóval ha te nem állnál össze dagadt Marissal, akkor egy nőtől se lehet elvárni hogy összeálljon dagadt Jóskával. Mivel nemi egyenlőség van ugye...

2021. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 403/916 A kérdező kommentje:

Egyébként érdekes, hogy a válaszolók állandóan a női szexrabszolgákkal meg a nők választási lehetőségeinek a csökkenésével jönnek, de az eszükbe se jut, hogy a férfiak is ugyanabba a helyzetbe kerülhetnek.

Az is érdekes még soha egy kérdés alatt sem láttam ennyi választ ezen az oldalon, ami egyfajta tudatalatti frusztráltságra, félelemre utal.


Mindezekből látszik, hogy a válaszolók a lelkük mélyén nagyon is tudatában vannak a nemek közti brutális egyenlőtlenségnek, csak féltik az ezzel járó hatalmukat és privilégiumaikat.

Most azt hiszik, ezekre a hozzám hasonló emberek jelentik a veszélyt. Én 2015 óta olvasgatom a manoszféra oldalait meg kb 2 éve nézem a streameket. Gyakorlatilag ezekből tanultam meg angolul. Én már régóta ismerem a világot, a párkapcsolati piacot és nagyjából megszoktam, hogy jó esetben 5 évente egyszer jutok ronda szexpartnerhez. Ha bekövetkezik az összeomlás, én boldogan és nyugodtan fogom nézni a műsort a monitorom előtt egy kis sör meg chips társaságában.


A veszélyt azok a Chad lite -ok jelentik, akik fiatalon megszokták, hogy korlátlan figyelmet kapnak a nőktől és nyugodtan folytogathatják őket, viszont most az eltolódott piac miatt már nem jutnak nőhöz. A válaszolót folytogató fiú lesz az, aki majd 2024ben kimegy lövöldözni, hogy megdöntse a feminizmust.


Ha ezek az emberek átveszik a hatalmat, ott viszont nem egyenlőség lesz, hanem keresztény állam. Ezért is lenne jó, ha orvosolnánk valahogy a problémát, mielőtt bekövetkezik a baj.

2021. ápr. 18. 20:52
 404/916 A kérdező kommentje:

"inkább meghalnak, vagy bármennyi adót fizetnek, de dagadt Marissal nem állnak össze még egy menetre sem":


Dagadt Maris végre nem plus size modellként fog pózolni az instagrammon, hanem tenni is fog érte, hogy jobban nézzen ki, mert nem akar fizetni. Aztán majd szépen megköszöni nekem, hogy a rendszeremnek köszönhetően lefogyott és áttért az egészséges életmódra.

2021. ápr. 18. 20:55
 405/916 anonim ***** válasza:
98%

1. Mi történik velem, ha örök szüzességet fogadok, mert egyáltalán nem érdekel és vonz a szex?

2. Az apácák és szerzetesekkel mi lesz?

3. Aki aszexuális, azzal mi lesz?

4. Hogyan felügyelnéd, hogy ki mikor kivel és hol fekszik le?

2021. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/916 anonim ***** válasza:
98%

Nem retteg senki. Fel vagyunk háborodva és nem tudjuk elhinni, hogy ilyen patkányok léteznek, ennyi a sztori.

Miért hazudsz önmagadnak is? A férfiak nem kerülnének ugyanabba a helyzetbe, mert nem kellene adót fizetniük ha egyedül maradnak.

Illetve mivel a családi erőszak elsődleges elszenvedői a nők, nem a férfiak szívnák meg ha 10 évig felbonthatatlanok lennének a házasságok.

Nincsenek privilégiumaink. Nekem sincs senkim és egyedül vagyok és neked sincs senkid és egyedül vagy. Te azért nem szexelsz, mert a nők inkább apácának mennének, minthogy veled leálljanak és meg azért mert nem érdekel a csak szex és az ilyen pasik nekem lelkileg nem adnak semmit. A végeredmény ugyanaz. Én kapcsolatra vágyom, és nincs, te szexre vágysz és nincs.

Nem lesz összeomlás, mert az elmebetegeket kényszer gyógykezelni fogják, ha elkezdenek bűnözni.

Lövöldöző elmebetegek nem fognak keresztény államot létrehozni, pláne nem egy olyan államban ami keresztény államnak definiálja magát. Ne aggódj, ha ti, beteg falloszok átvennétek az irányítást, akkor a nők inkább elhúznának külföldre, a külföldi pasik úgyis jobbak nálatok. :-)

Jó, tudom, incelek ott is vannak, de ott legalább normális politikai berendezkedés van.

2021. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 407/916 anonim ***** válasza:
98%

"A férfiak nem kerülnének ugyanabba a helyzetbe, mert nem kellene adót fizetniük ha egyedül maradnak."


Sőt, plusz pénzt is kapnának az egyedülállóságukért, tehát lényegében még meg is duplázná a kérdező a két nem közötti anyagi egyenlőtlenséget.

2021. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 408/916 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, légy szíves, igenis válaszolj erre a kérdésre: te lazán megerőszakolnád a neked "kiutalt", vagy rád kényszerülő, de tőled undorodó nőt?
2021. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/916 anonim ***** válasza:
98%
#412 voltam, korrigálom a kérdést: Kérdező! Te lazán ERŐSZAKOLGATNÁD rendszeresen a neked "kiutalt", vagy anyagilag rád kényszerülő, de tőled undorodó nőt?
2021. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 410/916 A kérdező kommentje:

413: Hogy érted azt, hogy kiutalt?


A szabad kölcsönös szerelmen alapuló boldog párkapcsolat híve vagyok. Egy olyan rendszert szeretnék, ahol ez megvalósulhat mind a nők, mind a férfiak életében.

2021. ápr. 18. 21:18
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!