Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
 391/916 anonim ***** válasza:
68%

"Az emberektől nem veheted el a szabadságát."

Nem hát, nem teheti meg, soha.

Akkor meg mégis minek pampogtok, kb. mintha egy diktátorral vitáznátok aki meg is valósíthatná amit elképzel. De nincs joga bármit is elérni, akkor mitől rettegtek annyira?

2021. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 392/916 anonim ***** válasza:
97%
16 évesen félelemben tartott egy 25 éves, úgy, hogy tudta hogy nekem ő az első. Na de mindegy a végén kiderül, hogy élveztem, biztos azért nem volt vele orgazmusom soha a 4 év alatt.
2021. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 393/916 A kérdező kommentje:

"A te szemelyiségedet, maximum 1-2 honapig tudod rejtegetni. Egy Nő atlát rajtad ennyi idő alatt. Az ügyesebb tinderesek meg kb azonnal!":


Pont előbb írta a másik csaj, hogy a Chadje folytogatta meg szexre kényszerítette, mégis együtt volt vele. Szerintem ha én csináltam volna vele ugyanezt 90kg -san, már a börtönben ülnék.

Ő viszont most is folytogathatná egész nap szerintem a válaszolót, nem szólna érte senkinek:


[link]


A kinézet számít a nőknek, nem a személyiség.

2021. ápr. 18. 19:56
 394/916 anonim ***** válasza:
21%

"Reagálnál érdemben az előtted lévő érvekre?"

Ez komoly?!?

Még viccnek is rossz, méghogy érvek!!! Mégis hol???

Atyaúristen gyerele!

2021. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 395/916 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt Chad, nem nézett ki szuperhősnek, nyilván nem azzal kezdte hogy egyből felkent a falra meg megfenyegetett hogy kibelez ha ott hagyom, de ebből is azt látsz meg, amit meg akarsz látni.
2021. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 396/916 anonim ***** válasza:
89%
#393: talán azért, mert örökre rögzült az emberiség kollektív tudatalattijában, hogy 100 éve Adolf Hitler is közröhej tátgya volt a művelt értelmiség körében, akik ugyanezt hitték róla (hogy tudniillik "nincs joga bármit is elérni". Mindösszesen 10 év kellett hozzá, és "lett joga" mindent elérni, amit akart. Trumpot se vette senki komolyan, meg a Brexitet sem.
2021. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 397/916 anonim ***** válasza:
100%
Mi történik velem, ha örök szüzességet fogadok, mert egyáltalán nem érdekel és vonz a szex?
2021. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 398/916 anonim ***** válasza:
98%

Ha a személyiség nem számítana, neked már lehetne nőd, hiszen rohadsz belülről.És a hülye kommentjeidből az is látszik, hogy neked a nő csak az onlyfans-es insta ribi tehát még a korban hozzád illő nőknek is csak kb a 10%-a. Vicces, hogy te vagy olyan,amivel a nőket vádolod.

- Csak a külső számít neked

- Csak top csajokra csorgatod a nyáladat

- A csodálatos programoddal csak a top csajokat akarod házasságba kényszeríteni, de ők inkább meghalnának, mint hogy veled legyenek, tehát max annyit érnél el, hogy gazdag jópasik,(gondolom őket hívod Chad-nek) meg az értelmes helyesek kényszerből elvennék a jó csajokat, hogy szexelhessenek, neked meg maradna a dagadt Mariska aki folytonosan üldözne a szerelmével, mert nem akar adót fizetni és azért szexelne már.

- Buta vagy, mint egy tesco-s szatyor, és azt várod el, hogy a belsődért értékeljenek.

2021. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 399/916 anonim ***** válasza:
98%

"neked meg maradna a dagadt Mariska aki folytonosan üldözne a szerelmével, mert nem akar adót fizetni és azért szexelne már."


Ezen de jót nevettem. :D

2021. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 400/916 anonim ***** válasza:
98%

Nahát jópár férfi is állhat hasonlóan hozzá a dolgokhoz: inkább meghalnak, vagy bármennyi adót fizetnek, de dagadt Marissal nem állnak össze még egy menetre sem!

Nem csak a nők képesek vàlogatni

2021. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!