Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
 381/916 anonim ***** válasza:
97%
Továbbra sem derült ki mit tennél, ha egy olyan nő kötelezne szexre, aki nem tetszik neked, most sem a lényegekre válaszoltál, hanem csak olyan részletekre, amire le tudod írni azt a sablont, amit írsz mindig mindenhová is :) lúzer vagy, kár beléd a levegő.
2021. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 382/916 anonim ***** válasza:
97%
Tehát ezt az egészet azért vezetnéd be, hogy törvény által megtámogatva tőled undorodó nőket erőszakolhass, kérdező? Jól értem?
2021. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/916 anonim ***** válasza:
97%

Áruld el, te milyen jogon tennél velem bármit? Hm?

Ismerek apácákat. Őket kirángatnád a kolostorból, hogy megerőszakolhasd őket? Mert te a nemi erőszakot akarod törvényesíteni.

>*<

2021. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 384/916 anonim ***** válasza:
98%

"Nem tudhatod, milyen vagyok a való életben. Az is lehet, hogy én vagyok az a rendes aranyos gyerek, aki virágot hozott neked nőnap alkalmából a munkahelyen. Ott járunk köztetek és egyre többen vagyunk!"


Mármint a rendes pasik? A rendesek? A sikeresek? A normálisak?

Igen, tudom! Hozzámentem egyhez! ÖNSZÁNTAMBÓL!!!! és ha hozzád hasonló f*sszá válna, (nem fog) akkor elválnék, ÖNSZÁNTAMBÓL!!!

Vannak rendes pasik...rengeteg (szerintem)



A te szemelyiségedet, maximum 1-2 honapig tudod rejtegetni. Egy Nő atlát rajtad ennyi idő alatt. Az ügyesebb tinderesek meg kb azonnal!

Ezert vagy egyedul!

2021. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 385/916 anonim ***** válasza:
98%
Magyarországon elég sok a nő, a Chad és az elégedett nős/párkapcsolatban élő férfi. Hogy szeretnéd meggyőzni őket, hogy a te világod jobb lenne nekik a mostaninál? Vagy erőszakkal hogy tudnád ezt kikényszeriteni, ha a többség nem akarná?
2021. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/916 anonim ***** válasza:
98%
Kár itt erőlködni, egy ilyen rendszer soha nem valósulhat meg...és nem is fog!
2021. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 387/916 anonim ***** válasza:
97%
#388: dehogyisnem volt szó kényszerházasságról, csak nem explicit módon.
2021. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/916 anonim ***** válasza:
98%

387 Nem volt róla szó?

- Ha egyedül maradok, adót kell fizetnem. Még pluszban. A kétszázezres fizumból.

- Nem lehet házasságon kívül szexelni. Tehát nem szexelhetek.

- Ha hozzámegyek valakihez, nem tudom, hogy nem lesz-e pocsék vele a szex.

- Mindenki sietne házasodni, hogy ne kelljen adózni és hogy dughasson. Esküvő után derülnének ki a vad dolgok, mert rövid időre mindenki meg tudja játszani magát.

- Nem lehetne 10 évig elválni a férjedtől, akkor sem ha inni kezd, ha bántalmazni kezd, ha kiderül, hogy molesztálja a gyerekedet,csal stb.

- A bevándorló nők nem beszélik a nyelvet, nincs szakmájuk, tehát csak feleségnek jöhetnének be.

Szerinted mindenki örömében szexelne ebben a világban? Nem, ahogy régen sem. A régi világ sem volt jó. Az emberektől nem veheted el a szabadságát.

2021. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 389/916 anonim ***** válasza:
7%

Igen, a TI részetekről volt róla szó, a kérdező egyértelműen cáfolta hogy azt szeretne

Csak nem akarjátok felfogni amit a másik ír, a csordaszellem vezet titeket, és kb. az eszetek is mint egy bivalycsordának annyi van

2021. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 390/916 anonim ***** válasza:
98%
Reagálnál érdemben az előtted lévő érvekre?
2021. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!