Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/916 anonim ***** válasza:
98%

367, nyugi, az én kérdésemre sem tud reagálni, hogy miért legyek valaki mellett 10 évig egy szerződés miatt, ha már nem akarok vele lenni, vagy fordítva, ő jön rá, hogy nem kellek neki, akkor miért legyen velem kényszerből?

Ahogy arra sem reagált, hogy mi van akkor ha olyannal hozna össze a szerződése, akivel nem összeegyeztethető a szexuális habitusunk? Leírtam, annak idején a legelső barátommal hogy jártam, hogy kényszerből és félelemből feküdtem le vele, mert ha nem, megszorongatta a nyakam vagy késsel fenyegetett. Miért kellene kényszerből leszopnom bárkit is?

2021. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/916 A kérdező kommentje:

"Hogy ne élhessék meg a szexuális élményeket, tapasztalatokat? Hogy férjhez menjene esetleg egy hozzadhasonlóhoz?":


Igen

2021. ápr. 18. 17:56
 373/916 A kérdező kommentje:
Túl sok a kérdés amire reagálni kéne
2021. ápr. 18. 17:57
 374/916 anonim ***** válasza:
97%
Miért probléma hogy öregszenek a férfiak? :D Vannak akik a korral érnek be és úgy lesznek sármosak... nem mindenki hízik és kopaszodik :D
2021. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/916 anonim ***** válasza:
98%
Jaj, kifogás. Nem tudsz mit mondani kb ennyi, de arra nem vagy rest, hogy kutatásokat meg statisztikákat nézegess :D
2021. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/916 anonim ***** válasza:
91%

Szánalmas, hogy érdemben egy kérdésre se tudsz válaszolni. Valószínűleg ez a pocsék kommunikáció az egyik oka, hogy senkinek nem kellesz.

>*<

2021. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/916 anonim ***** válasza:
97%

"Hogy ne élhessék meg a szexuális élményeket, tapasztalatokat? Hogy férjhez menjene esetleg egy hozzadhasonlóhoz?":



Igen"



De ez a Nőknek nem lenne jó!!!!!! Ez kizárólag a hozzádhasonló luzereknek lenne jó!

Akkor miért menne bele a tarsadalom 50%a!!!? (A Nők?)


Egyebként, ha oszlszekenyszeritenenek egy hozzadhasonlo f*sszal, én nagyon durván pokollá tenném az életedet. Es szerintem az összes Nő! Nemhogy nem dugnék veled, de még a f*szodra is taposnék! Aztán bizonyitsd be a szexrendorsegnek, hogy én voltam!

2021. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/916 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, beválik a kis elméleted, és kényszerházasságokat kötnek.

Mi alapján történne ez? A férfi választ felet? Vagy a nő? Vagy random összeraknak embereket? Ha olyannal raknak össze, aki nem tetszik, és kötelez, hogy nyald ki, stb, mit teszel?

2021. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 379/916 anonim ***** válasza:
98%
És mi lenne, ha a feleséged megtetszene a szexrendőrság egyik férfi tagjának, aki természetesen egy lapátállú Chad lenne és vele csalna téged? Mit tennél?
2021. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/916 A kérdező kommentje:

"Egyebként, ha oszlszekenyszeritenenek egy hozzadhasonlo f*sszal, én nagyon durván pokollá tenném az életedet. Es szerintem az összes Nő! Nemhogy nem dugnék veled, de még a f*szodra is taposnék! Aztán bizonyitsd be a szexrendorsegnek, hogy én voltam!":


Nem tudhatod, milyen vagyok a való életben. Az is lehet, hogy én vagyok az a rendes aranyos gyerek, aki virágot hozott neked nőnap alkalmából a munkahelyen. Ott járunk köztetek és egyre többen vagyunk!


"De ez a Nőknek nem lenne jó!!!!!! Ez kizárólag a hozzádhasonló luzereknek lenne jó!":


- Vegyük el Mészáros pénzét és osszuk szét a szegény emberek között, hogy legyen pénzük kenyérre és fűtésre a téli hidegben.

- De ez Mészárosnak és családjának nem lenne jó. Nekik kell az a sok pénz, hogy jó legyen. Nem lennének képesek rosszab körülmények között élni.


Ugyanez van a Chadekkel. Nyilván ha egyszer valaki megtapasztalta, milyen gazdagként, nem fogja élvezni utána a szegény életet és jóval kevésbé fogja értékelni a javakat, amiket úgy kap.

Ugyanakkor ha egy nő egész életében nem szexelt soha és kap egy olyan jóarc, jóképű, de nem modell kinézetű fiút mint én, értékelni fogja és boldog lesz a kapcsolatban. Összességében boldogabbak lesznek a nők is.


"Tegyük fel, beválik a kis elméleted, és kényszerházasságokat kötnek.":


Nem kényszerházasságra gondoltam, csak vissza akarom hozni a 100 évvel ezelőtti kereszténység által kikényszerített szabályokat modern ateista formában.


"És mi lenne, ha a feleséged megtetszene a szexrendőrság egyik férfi tagjának, aki természetesen egy lapátállú Chad lenne és vele csalna téged?":


Nyilván nem lenne jó, de a jelenlegi helyzetnél azért jobb lenne.

2021. ápr. 18. 18:52
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!