Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/916 anonim ***** válasza:
98%
Nahát, a 25 éves unokahúgom pasija egy gebe, szakállas 25 éves fickó, aki pályakezdő történelemtanár. Unokahúgom meg csinos, modell alkatú, szép arcú. Szólok már neki, hogy dobja a Gergőt, mert nem úgy néz ki, mint Batman.
2021. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/916 A kérdező kommentje:

"javíts a jellemeden, hogy ne a világmegváltó hülyeségeiddel szennyezd a netet":


Aztán ha megvolt jellemfejlődés, majd beírom a Tinder bio -ba, hogy rendes, jófej és aranyos srác vagyok.

2021. ápr. 18. 12:41
 333/916 anonim ***** válasza:
98%

Akkor gratulálnak, hogy elérted az alapvető szintet, amit az értelmes emberek ovis korukban megtanultak. Na, babalépések, de haladás.

Amúgy komolyan, Tinder? Nincs semmilyen hobbid vagy érdeklődésed, ami alapján elmehetnél egy közösséghez?

2021. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/916 anonim ***** válasza:
97%
Tinder, Instagram = Szent Írás
2021. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/916 anonim ***** válasza:
98%

Ha tényleg megoldás érdekelne a valódi problémára és nem csak elképzelt fantazmagóriákon puffognál itt, akkor hajlandó lennél ragálni azoknak a hozzászólására is, akik próbáltak veled együtt gondolkodni, de te csak provokálni akarsz. Veszekedni akarsz és ezzel összeugrasztani a két nem képviselőit "dögöljön meg a szomszéd tehene is" céllal.

Nyilván erre sem fogsz reagálni...

2021. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/916 anonim ***** válasza:
98%

Az en kérdésemre sem feleltél:

Miért van előrebb a te szexualis kielégülésed, mint az én szabad választásom? Miert ér többet a te (vagy bármelyik másik férfi) szexualis kielégülése, mint az én életem? Ha ugy gondolod, hogy ez kell ahhoz, hogy Nőd legyen, gyúrd ki magad, keress jobban. De ne más szabadságát vedd el!

2021. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/916 A kérdező kommentje:

335: Lehet igazad van, majd visszanézem a válaszokat.


"Miért van előrebb a te szexualis kielégülésed, mint az én szabad választásom?":


A szabad párválasztás jogát nem venném el, csak rákényszerítem az embereket a tartós párkapcsolatra, ami a civilizáció működésének egyik alapfeltétele. Ezt csinálta évezredeken keresztül az összes nagy civilizációs vallás is. Az én megoldásom annyiban más, hogy a házasság csak 10 évig tartana, így ha idő közben kiderül, hogy valamelyik fél rosszul választott, pár éven belül ki lehet belőle jönni, viszont közben a gyerekek is figyelembe vannak véve.


"De ne más szabadságát vedd el!":


A feministákat sem érdekli a férfiak szabadsága. Ezt jellemzően feláldozzák az egyenlőség vagy más dolgok nevében. Most például egy feminista/ballib sem ment ki tüntetni a lezárások ellen.


"Amúgy komolyan, Tinder? Nincs semmilyen hobbid vagy érdeklődésed, ami alapján elmehetnél egy közösséghez?":


Ez nem működik. Ha azért megyek egy közösségbe, hogy becsajozzak, az hamar fel fog tűnni az embereknek.


"Ha ugy gondolod, hogy ez kell ahhoz, hogy Nőd legyen, gyúrd ki magad, keress jobban.":


Ez kell ahhoz, hogy ma meg holnap legyen. Holnap után én is ki fogok esni. Kicsit olyan ez a játék, mint amit általánosba is játszottunk. Az emberek mennek körbe -körbe, tapsra le kell ülni, de mindig eggyel kevesebb a szék.


Aztán ahogy egyre rosszabb lesz a helyzet, egyre több incel stílusú komment lesz az interneten meg egyre többen fognak kimenni lövöldözni az utcára. Végül bekövetkezik a társadalom összeomlása, mint Szíriában.


A párkeresés a Tinderen meg a való életben is kb egyre nehezebb, ahogy megyünk előre a történelemben. Ezt "visszaemlékezésen" kívül úgy is lehet ellenőrizni, hogy csinál az ember egy profilt Londonban meg a Fülöp szigeteken. London fejlődésben a 2025ös Magyarországnak felel meg, míg a Fülöp szigetek a 2008asnak.

2021. ápr. 18. 14:23
 338/916 anonim ***** válasza:
98%

"csak rákényszerítem az embereket a tartós párkapcsolatra"

Milyen jogon tennéd ezt? Személyes ismerek apácákat. Őket is rákényszerítenéd? Vagy engem? Hogyan tennéd ezt? A távkapcsolatok minek számítanak? Hogyan ellenőriznéd?


Én se azért jártam színjátszásra, túracsoportba és amatőr csillagászatra, hogy barátot szerezzek. Viszont rengeteg hasonló érdeklődésű embert megismertem, általuk még többet ismertem meg, és egy ilyen srác lett a barátom. A kapcsolati háló csak mond valamit.

2021. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/916 anonim ***** válasza:
98%
Az első év után rájövök, hogy mégsem akarok a férjemmel lenni. Még 9 évet legyek mellette? Vagy ő mellettem, ha ő nem akar velem lenni? Inkább téged kellene valamilyen terápiára kényszeríteni.
2021. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/916 A kérdező kommentje:

339: Nyilván pont emiatt alaposabban meg kéne választani, hogy kivel jön össze az ember és nem feküdnének le az emberek valakivel csak azért, mert lapátálla van. Fontosabbak lennének a valódi belső értékek, amik ma egyáltalán nem számítanak a mostani fiataloknál. A keresztény Európában egyébként ez volt és működött.


"Őket is rákényszerítenéd?": Nincs kényszer, csak ha valaki szexelni akar, párkapcsolatban kell lennie, ami aztán 10 évig tart. 200 éve még ugyanez volt a szabály, annyi különbséggel, hogy a 10 év helyett 100 év volt.

2021. ápr. 18. 14:43
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!