Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/916 anonim ***** válasza:
96%

De mi a tököt érdekeljen engem a TE problémád? Van párom, az ÖSSZES hímnemű ismerősömnek két kivétellel van párja. Az egyiknek azért nincs, mert most ment szét az exével, és nem akar kapcsolatot, a másik pedig egy szerencsétlen, akit kb. két csaj a lakására is felhívott, de olyan önértékelési gondokkal küzd, hogy nem ment.

Ez a te nyomorod, nem a férfinemé. A normális férfiak találnak párt. A hozzád hasonló selejtek meg nem.

És nem, te nem vagy 6/10. Talán külsőre igen, de belsőre egy nagy nulla vagy. Jobb is, ha kihalnak a hozzád hasonlók.

2021. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/916 anonim ***** válasza:
98%
Szívesen megnéznék egy képet, hogy milyen lehet az a szerinte 6/10-es nő, akivel ő szeretne összejönni. Feltételezem, hogy valami topmodell. :D
2021. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/916 anonim ***** válasza:
94%
Múltkor egy kérdéshez linkelt egy képet hogy ez egy közepes csaj hát insta modell volt a 10/9es kategóriából kbb😂😂
2021. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/916 anonim ***** válasza:
94%

Értsd már meg végre a csökött agyaddal, hogy nem nekünk kell megoldást találni a problémára, mert ez nem a férfiak problémája, ez néhány lúzer problémája, oldják meg ők maguk.

Sőt, ez társadalmi szinten egyáltalán nem probléma. Túlnépesedés van.

Vannak sokkal nagyobb problémák, környezetszennyezés, globális felmelegedés stb.

Csak néhány érdekesség én hasraütés szerűen a 2011-es ksh adatokat nyitottam meg. A 15 év feletti népesség száma és megoszlása családi állapot szerint:

Férfiak: 3 975 234

Nők: 4 514 735

(Ennyit a férfi többletről)

A férfiakra vonatkozó adatok: 47,2 % házas. Tehát ők tuti párkapcsolatban vannak. 3,8% özvegy. 10,1% elvált. (Ennyit arról hogy minden második házasság....) 38,8% egyedülálló. Csakhogy ezek nem incelek, ezek közül is rengetegen vannak párkapcsolatban, sokan sosem nősülnek meg vagy több év együttjárás után. Ja, és azt se feledjük, hogy a felmérés 15 éves kortól számít, márpedig 25 év alatt elég kevés ember, főleg férfi nősül. Szóval....oldd meg magad a problémádat.

2021. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/916 A kérdező kommentje:
294: 2011 -ben is el volt már torzulva a piac, de nem annyira, mint ma.
2021. ápr. 16. 15:22
 296/916 anonim ***** válasza:
13%

"Férfiak: 3 975 234


Nők: 4 514 735


(Ennyit a férfi többletről)"



Koszi, hogy a 80 eves oregasszonnyal akarsz osszehozni :)



36F incel

2021. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/916 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon egyszerűen működik a dolog: ha egy belsőre és külsőre is vonzó ember vagy, akinek emellett van élete (hobbik, munka, stb.), akkor bárhol, bármikor találhatsz olyat, akinek bejössz.


Ha nem, akkor soha nem kellettél volna senkinek és érdemes lenne elgondolkozni, hogy nem a világgal van a baj, hanem veled.

2021. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/916 A kérdező kommentje:

"ha egy belsőre és külsőre is vonzó ember vagy, akinek emellett van élete (hobbik, munka, stb.), akkor bárhol, bármikor találhatsz olyat, akinek bejössz.":


2011ben ez volt a világ. Ma már nem. 2030 -ra még sokkal rosszabb lesz.


"hogy nem a világgal van a baj, hanem veled.":


2013ban kövérkés voltam és gyenge, mégis tudtam szexelni a fesztiválon, persze hozzám való béna kövér lánnyal. Ugyanezt a lányt ma elárasztják Tinderen a topmodell külselyű bankigazgatók. Persze mivel vannak matcheim, tudom, hogy ha felkoxolnám magam, ma is tudnék csajozni, viszont az itt a probléma, hogy meddig. Megéri -e azért szteroidozni, hogy a következő 3 évben legyen nőm, ha utána annyira elb**zódik a világ, hogy már az se lesz elég, nekem meg megmaradnak az egészségügyi problémák, amik a szteroiddal járnak és egy esetleges hajhullás.


A helyzet annyira pocsék a mai világban, hogy inkább azt mondom, hozzuk helyre. Elvileg egyenlőséget akartok a nők és férfiak között. Legyen akkor a párkapcsolati piacon is.

2021. ápr. 16. 16:18
 299/916 anonim ***** válasza:
84%

"külselyű"


Kulseju lesz az....



36F incel

2021. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/916 anonim ***** válasza:
95%

Ha normális férfiként normális kapcsolatot keresnél, akkor biztos találnál is. Te fesztiválon akarsz szexelni lányokkal, akiknek erre már nem kellesz. Ez nem a "párkapcsolati piac" elcseszettségére utal. Elképzelhető, hogy az a "béna kövér" lány már rájött arra, hogy olyan férfit is találhat, aki megbecsüli és nem csak a sátorban akarja részegen megdugni.

Szexkapcsolatra és egyéjszakásra soha nem béna pasit kerestek a nők.

2021. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!