Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/916 anonim ***** válasza:
98%

271 Azért mert te nem tudsz olvasni a sorok között, más még rendelkezhet ilyen boszorkányos készségekkel.

- "Nem hinném hogy elvárnánk bárkitől is hogy összeálljon olyanokkal akik neki nem tetszenek, ezt a dolgot az itteni nők látják bele, nem volt erről konkrétan szó úgy olvastam."

Nem? De ha egy nő egyedül marad, fizessen szingli adót, akkor is ha a női munka ugye nincs jól megfizetve (óvónő, tanár, titkárnő, szociális munkás, irodista stb), persze egy férfi nem fizet szingli adót. Ha egyenlőség lenne, mindkét fél fizetne vagy jobb esetben: egyik sem. Tehát a nőt belekényszerítené a kérdező egy házasságba, mert az amúgy is kevés fizetéséből ő még adózzon azért, mert nem talál megfelelő partnert.

Ha pedig házas, akkor szexelnie kell, mert jön a szex rendőrség. Ráadásul a házasság egy 10 éves kötelező rabszolgaság, tehát ha menet közben kiderül, hogy a másik nem alkalmas rá, vagy egyszerűen csak rossz az ágyban, vége a beetetésnek, elvett, most már nem érdeklik az igényeid, te nem léphetsz le 10 évig. És ha nem akar szexuális életet élni akkor feljelentheti a férje és kamerák előtt kell szexelnie. Áh, még véletlenül sem nemi erőszak az egész...

- "Nem hinném hogy elvárnánk bárkitől is hogy összeálljon olyanokkal akik neki nem tetszenek, ezt a dolgot az itteni nők látják bele, nem volt erről konkrétan szó úgy olvastam."


De ha nincs olyan aki tetszik, akkor fizess? És a behozott, idegen nők akik adómentességet élveznek, viszont nem beszélik a nyelvet és nem értenek semmihez, ergo a túlélés esélye számukra, ha gyorsan férjhez mennek? Ez nem kényszerítő körülmény? Vagy a kérdező úgy gondolja, hogy a saját hazámban én fizessek plusz adót, és aki bejön az ne dolgozzon, ne fizessen és még kapjon is lakás és fizetést a semmire? Hogyan tudna egy bevándorló nő itt nem éhen halni? Csak feleségként...


- "Én és az incelek sem állnának össze neki csúnya csajokkal, inkább a magány természetesen."

Jaj de jó,megnyugodtam. Akkor az egész agymenésnek nem volt értelme. De a kérdező számára nem inkább a magány, hanem inkább vegyük el mindenkinek a jogait. Ezen háborodtunk fel, nem azon, hogy a kérdező szeretne egy jó nőt. Lehetőleg olyat aki Onlyfans ribi. Hanem hogy nem tudja méltósággal viselni, hogy nem kap.


- "Ugyanakkor a párválasztás manapság már szinte kizárólag a nők szeszélyes lelkivilágán alapszik, ami elég furcsa és "gáz" eredményekhez is szokott sokszor vezetni."

Igen, nagyon nagy szeszély, hogy vonzódni akarunk a partnerünkhöz, tudom. A párkapcsolat nem a nők szeszélyes lelkivilágán alapszik, ugyanis rengeteg normális, átlagos férfi utasít vissza nőket, akik nem tetszenek neki, nem is ír rájuk, vagy nem kezd velük kapcsolatba. A nem normális szexre használja őket, míg a nő kapcsolatot remél, ezért kezdeményezünk mi nők ritkán.

Tehát hiába akarom én a Pistát, ha ő nem akar engem. Gáz eredmények pedig mindig lesznek, a kérdező módszerével még inkább.


- "Valahol ezt a modernkori párválasztási rendszert kritizálják, de az nyilván nem megoldás hogy a nők álljanak össze bárkivel mert közelező, ezt a részt csak ti látjátok bele."

Nincs mit kritizálni a szabad akaraton alapuló rendszeren. Bárki, aki ezt kritizálja, magát a szabad akaratot kritizálja, mint a kérdező.



M

2021. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/916 anonim ***** válasza:
96%
Nahát, megint baromságot mondasz. Az első barátom kifejezetten 10/10 volt. Sorban álltak érte a nők. Hozzá kell tennem, meg is csalt de ez most lényegtelen. Az utána lévő pasim meg egy külsőre kb átlagos volt vagyis kicsit alatta mert tele volt szépség hibákkal úgymond ami miatt nem volt önbizalma. De megismertem, és olyan személyisége volt, hogy megvadultam érte, nem érdekelt hogy nézett ki. A végén sem mikor volt rajta plusz 20 kg kb, akkor is oda voltam érte meg vissza. Végül más miatt lett vége, mások voltak a céljaink, és nem is lényeges miért történt így. Szóval, tudom, szerinted hazudok 😂
2021. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/916 anonim ***** válasza:
97%

Elég röhejes azt mondani, hogy szinte kizárólag a nők szeszélyein múlik egy párkapcsolat. Egyrészt az esetek többségében a férfi a kezdeményező fél: akár ismeretlenül megy oda egy nőhöz, akár baráti társaságban ismerkedik, akkor is ő választja ki azt, hogy kinél kezdeményez. Lehet, hogy Juliska, Mariska és Petra is adja a jelzéseket Péternek, hogy érdekelné őket, de Péter ahhoz fog menni, aki tetszik is neki. És ha nem egy szociális analfabéta, akkor nem próbálkozik be az összes nőnél egy baráti társaságból, csak annál, aki bejön neki. Ez nem válogatás?

Vagy egy normális férfi sosem mondja a randin, hogy bocs, mégsem egymást keressük, vagy szimplán ghostingolja a nőt, mert éppenséggel valami nem tetszik neki benne? Pl. akar/nem akar gyereket, kiderül, hogy nincs benne az orális szexben (itt gyakorin is hány pasi mondja, hogy dobja az ilyen nőt! Vajon csak az extrajó pasik mondanak ilyet? Ők biztos, hogy itt gyakorin fröcsögnek?), kiderül, hogy buta, hogy túl okos, hogy valójában semmi közös nincs bennük, stb.? Ne csináljunk már úgy, mintha a férfiak passzív elszenvedői lennének az ismerkedésnek, akik beérik bárkivel, aki jut az extrajó pasikon kívül!

Aki képtelen egy párkapcsolatot felmutatni, és itt fröcsög szidva a nők igényeit, annak egynek sem a külsejével van a baj, hanem egy önmagáért felelősséget vállalni nem tudó, önmagáért fejlődni képtelen, mindig másokban hibát kereső, alulszocializált és egyéb okokból taszító személyiségű valaki, akik olyan szemellenzőt viselnek, mint a lovak, és csak azt látják, amit látni akarnak.

2021. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/916 anonim ***** válasza:
43%

"Ha egy lány egyszer már kipróbálta a 9/10 -est, nem fog tudni lemenni sose a 6/10 -eshez."



É S___E Z___M I É R T___B A J???? !!!

Neked sem jó túlsúlyos Nő!



Ugyanez forditva nem igy van?


Ha te kipróbáltal/láttál a tinderen egy 9/10es Nőt, akkor nem fogsz tudni lemenni a 6/10esre nemde????

Javits ki, ha nem így van!

2021. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/916 anonim ***** válasza:
98%
Anyám borogass... Persze, hogy régen az utolsó alkeszhez is hozzá kellett menni, mert a nőknek nem voltak jogaik. A szülők döntöttek meg a vagyon. Amúgy nem sírnám vissza a helyedben, mert a szülők a legjobb partihoz adták a lányaikat. Ez esetben a te botrányos személyiséged miatt vagy agglegény maradtál volna, vagy max. megkaphattad volna a bajszos, dagadt Mariskát.
2021. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/916 A kérdező kommentje:

284: De igen. A dolognak az a vége, hogy én a 6/10 -es értékem miatt egy 6/10 -es nővel fogok összejönni. Egy 9/10 -es féfi meg egy 9/10 -es modell csajt talál. Végül a 2/10 -es kinézetű incelnek marad a 2/10 -es kinézetű tehén és mindenki boldogan él.


Ha egy nő vagy a egy férfi párkapcsolatban van, most is szexelnek. A gond csak az, hogy valamelyik fél mindenféle bullshit okokra hivatkozva otrhagyja a másikat. Ez most nem lenne, hanem garancia lenne arra, hogy a párkapcsolat 10 évig megmarad. Ez még mindig ENYHÉBB szabály, mint amit bármely civilizációs vallás mond (élethosszig tartó kötelezettség a feleknek). Az, hogy a mostani pedofil pápa másképp értelmezi a Bibliát, legyen az ő dolga.


Szó sincs itt semmilyen erőszakról, hacsak nem a keresztény egyház és az azzal összefonódó állam is szexuális rabszolgát csinált a nőkből az utolsó 1500 évben, ami nyilván baromság.


285: Ó, a való életben baloldali Momentumosnak tettetem magam, tehát a személyiségemmel semmi gond. A mai világ nem érdemli meg, hogy feláldozzam magam érte (Ez az itteni válaszokból látszik a legjobban).

2021. ápr. 16. 14:05
 287/916 A kérdező kommentje:

283: Ne magyarázz baromságokat. Inkább fogadd el a valóságot és találj ki valamilyen megoldást, ami jobb, mint az enyém (ami nyilván nem jó, mivel 10 perc alatt találtam ki)



"Lehet, hogy Juliska, Mariska és Petra is adja a jelzéseket Péternek, hogy érdekelné őket, de Péter ahhoz fog menni, aki tetszik is neki.":


Ezr kijavítom(Chad = 9/10 -es modell testű férfi):


Lehet, hogy Juliska, Mariska és Petra is adja a jelzéseket a Chadnek, hogy érdekelné őket, de a Chad ahhoz fog menni, aki tetszik is neki.


Közben ott van Balázs, Levi és Dávid is. Balázs és Levi sose fognak jelzéseket kapni, mivel 6/10 -es normie -k, így végül 25 évesen kénytelenek a Tinderen versenyezni, ami férfiként rosszabb, mint egy gladiátorharc Rómában.


Dávid Balázzsal és Levivel ellentétben egy szociális analfabéta, így bepróbálkozik be az összes nőnél a baráti társaságból mindhiába.

2021. ápr. 16. 14:13
 288/916 anonim ***** válasza:
96%

286, a mai világ annak örülne a legjobban, ha békén hagynád és töröld innen a profilod, köszi!

Aki kasztokra osztaná be a párkapcsolatot az teljesen hülye. Neked ami 9, az lehet nekem 7 vagy 5. A szépség szubjektív fogalom, de nem szeretek olyanokkal vitatkozni, akik egyszerűek, mint a faék. Neked ha 20 x elmondjuk, hogy miért gondolkozol rosszul akkor is hajtani fogod a hülye ideológiádat. Amúgy az még unszimpatikusabb, hogy nem vagy őszinte. Neked lehet a külsőd oké, de hogy totál rohadt vagy az is biztos. Kellenél a halálnak...

2021. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/916 anonim ***** válasza:
98%
De miért kéne együtt lennem 10 évet valakivel, ha nem akarok vele lenni, vagy ha ő nem akar már velem lenni? Vegetáljunk egymás mellett? Végül is tök jó, mikor már az is idegesít, amikor levegőt vesz a másik.
2021. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/916 anonim ***** válasza:
98%
Te embereket kényszerítenél arra, hogy 10 évig legyenek együtt és szexeljenek, mert ha nem jön a szexrendőrség. Mindezt azért, hogy neked is jusson így valaki. Ha veled akar lenni, ha nem. És szerinted nem erőszak? Akkor mi az erőszak, magyarázd már el. De jó alaposan.
2021. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!