Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/916 anonim ***** válasza:
100%

Én 2017-ben jöttem össze a barátommal, akkor én 23 voltam, ő 24. Nekem ez volt az első kapcsolatom, neki a második. Ostobaság kijelenteni, hogy na, 2011-től lett rossz minden. Ez hülyeség.


A cél az egyenjogúság, hogy mindenkinek ugyanazok a lehetőségek és jogok legyenek adottak. Nyugaton (ideértve Magyarországot) ez megvan. Egyenlőség soha semmiben nem lesz, mert bizonyos emberek mindig tehetségesebbek, intelligensebbek, vonzóbbak, stb. lesznek. Na de hallgatom, mi a terved? Párkapcsolatra kényszerítenél másokat?


Másrészt eldönthetnéd, hogy komoly kapcsolat vagy alkalmi érdekel, ugyanis a fesztiválozás az utóbbi kategória és ha csak szexről van szó, nyilván a külső lesz a döntő.

2021. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/916 A kérdező kommentje:
301: Ha nincs alkalmi, nem lesz komoly se. A 21. században a külső lesz a döntő mindig minden körülmények között. 100 éve még nem így volt.
2021. ápr. 16. 21:40
 303/916 anonim ***** válasza:
98%

"Ha nincs alkalmi, nem lesz komoly se."


Ezt úgy hívják, hogy csúsztatás. Nem válaszoltál a kérdésre.

2021. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/916 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl alkalmi kapcsolatom soha nem volt, csak komoly. Akkor hogy is van ez?
2021. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/916 anonim ***** válasza:
89%

Már megbocsáss...de a Nők pont, hogy nem kalandot, meg csak szexet akarnak...hanem komolyat!

Bár ugye a te kis világodban, az rendben van ha a Nőket akartuk ellenére kenyszeritik szexre, szoval meg sem lepodom azon , hogy ezzel az alap dologgal nem vagy tisztaban

2021. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/916 anonim ***** válasza:
98%

302#

Sose volt alkalmi kapcsolatom, csak komoly, így megbukott az elméleted.

Nézz körül, hány nálad csúnyább férfit látsz, akinek barátnője van? Vajon miért lehet? Talán mindegyik kőgazdag? Mi van, ha nem minden nő külső és pénz alapján választ párt?

Írásodból nagyon úgy tűnik, hogy négy fal között töltöd az életed, és a saját kis, nincsenek lány barátaid, talán még fiúk sem, fejedben létrehozott álomvilágban élsz, tenni nem akarsz, hogy jobb legyen, inkább panaszkodsz, másokra mutogatsz ahelyett, hogy végre kezedbe vennéd az irányítást és élj. Édesapád is így vélekedik a nőkről, vagy anyukád? Mire neveltek a szüleid?

2021. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/916 anonim ***** válasza:
98%

"301: Ha nincs alkalmi, nem lesz komoly se."

Ez hülyeség. Sose volt alkalmim. Egy szeptember elsején ismertem meg a barátomat, majd október harmadikán megvolt az első randi, majd október 27-én az első csók és végül december 4-én az első szex. (Igencsak sok évfordulót megtartunk.) Ebben mi volt az alkalmi?


"100 éve még nem így volt."

Valóban nem így volt. 100 éve odaígérték volna a kezemet a legtehetősebb és legrangosabb férfinak, akinek csak lehetett volna, még gyerekkoromban. Ó, milyen szép idők is voltak.

2021. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/916 anonim ***** válasza:
94%
Sose volt alkalmim. 19 évesen jöttem össze a férjemmel, aki egy nagyon helyes arcú, langaléta, szakadt pulcsis elsőéves egyetemista volt a bölcsészkaron, ergo csóró is. Azóta 27 éves jóképű, diplomás jogász, jó keresettel, sportos testalkattal.Én se voltam soha egy 10/10es,de egymásnak tetszettünk és együtt kivirágoztunk. Leírásod alapján híján vagy nők által értékelt belső tulajdonságoknak: ambíció, kitartás és önazonosság. Az énképed is rettenetesen torz, ezzel magad száműzöd nyomorba. Az meg, hogy valakinek jár valami alanyi jogon... maximum a levegő.
2021. ápr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/916 A kérdező kommentje:

"27 éves jóképű, diplomás jogász, jó keresettel, sportos testalkattal":


Tehát egy Chadről van szó, aki beletörődött és együtt él vele, hogy bármikor, amikor úgy érzed, a Tinderen tudsz találni egy jobb pasit nála egy boldog és hosszú távú párkapcsolatra, míg neki legalább 1 hónap(vagy több, ha csak high tier normie) amíg talál baratnőt (Ha nem Chad, akkor több).


Nagyon jó boldog minőségi párkapcsolat ez így. Gondolom férfi létének ellenér a pasid mindent megcsinál amit mondasz és mindig egyet is ért veled.


Ilyen egy jó, feminista egyenlőségen alapuló viszony a nemek közt.


*: A sportos testalkat arra utal, hogy ő is tudja a lelke mélyén amit írok, ezért próbál kétségbeesetten javítani a kinézetén.

2021. ápr. 17. 13:48
 310/916 anonim ***** válasza:
98%
Te normális vagy úgy egyébként? Kivel kéne együtt élnie, egy csövessel? A csávó megdolgozott a sikeréért, erre te mit látsz, hogy tuti chad... de ha nem, akkor meg csak kutya lehet a kapcsolatban. Komolyan, ilyenkor elgondolkozom, hogy egyes embereket kötelezni kéne arra, hogy pszichiátriai kezelést kapjanak. Úgy viselkedsz, mint egy elmeháborodott mániákus.
2021. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!