Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/916 anonim ***** válasza:
15%

Úgy látom a nők jóval többet látnak bele az "incelek" mondanivalójába mint amit ők ténylegesen leírnak.

Nem szívesen védeném itteni férfitársaimat, mert nem feltétlen értek egyet itt velük, viszont a nőkkel mégkevésbé sem.

Nem hinném hogy elvárnánk bárkitől is hogy összeálljon olyanokkal akik neki nem tetszenek, ezt a dolgot az itteni nők látják bele, nem volt erről konkrétan szó úgy olvastam.

Én és az incelek sem állnának össze neki csúnya csajokkal, inkább a magány természetesen.

Ugyanakkor a párválasztás manapság már szinte kizárólag a nők szeszélyes lelkivilágán alapszik, ami elég furcsa és "gáz" eredményekhez is szokott sokszor vezetni. Valahol ezt a modernkori párválasztási rendszert kritizálják, de az nyilván nem megoldás hogy a nők álljanak össze bárkivel mert közelező, ezt a részt csak ti látjátok bele.

Mert ugye megoldás az nincs, de vélemény azért még lehet róla, tiszteletben kéne tartani ezt!

2021. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/916 anonim ***** válasza:
95%
Arra válaszoltál, hogy miért nem költözöl keletre, cuncus? Nem kéne az incel országodat létrehozni. Egy repjegynyire van a sok punci. Na, mész?
2021. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/916 anonim ***** válasza:
95%
De ha ők válogathatnak, hogy ki tetszik nekik, akkor ne legyen már heti szintű sértődés abból, hogy a másik nem is ezt teszi, ez ennyire egyszerű.
2021. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/916 anonim ***** válasza:
93%
De tudtam, hogy a férfiak a nemi erőszak ötletével szimpatizálnak.
2021. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/916 anonim ***** válasza:
98%

268

Egy f*szt! Ezt mondtam! Akkor inkább vagyok egyedül! Vagy "Chaddel" vagyok együtt, vagy senkivel.

(P.S. Ferjnel vagyok)


Egyedül is tökéletesen eltartom magamat. Amugy van lánytesód? Édesanyad? Őket is kurogatják, alázzák majd azt remélem tudod...

2021. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/916 anonim ***** válasza:
98%

269

Miért is?

Te is elvarhatod, hogy Úrként banjanak veled, kiszolgáljanak, stb.

Te is tamaszthatsz külsőleg magas elvárásokat..(Ahogy teszi ezt a kerdező is.)


A lenyeg, hogy elvarhatom, de nem kotelező megtennie!

A ferfi szabad akarátbol bánik velem hercegnőként, ha nem akar, akkor tovább áll!

Megvan rá a jogod.


Ahogy nekem is megvan ra a jogom, hogy tovabbállok, ha szerintem nem megfelelőképp bánsz velem. Vagy nekem nem vagy elég akarmilyen téren is.

Ez neked nem egyenlőség??? Hát mi ez, ha nem egyenlőség?

2021. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/916 anonim ***** válasza:
98%
275-ös, hagyjad, úgyse érti meg. Mindig kitalál egy új elméletet, vagy jön valami kutatással, ami kb annyira eredményes és hiteles, mint a KSH adatai. De mindegyiknek az a vége, hogy a nő majd ráfanyalodik előbb-utóbb úgyis. Valamiért nagyon örül annak, hogy ha így is történne, mindenki csak kényszerből lenne vele vagy félelemből :D
2021. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/916 A kérdező kommentje:

270: Sajnos a szerelem, mint sok minden más is, piaci alapon működik. Ha egy nő fiatalkorában folyamatosan szexuális ajánlatokat kap a kinézetben 9/10 -es fiúktól, nem lesz képes szerelemre egy 6/10 -essel.


Ha viszont fiatalon ezt nem kapja meg, akkor igen. Ez volt a szüleink generációjával is, ahol "kövér bácsik" is boldog párkapcsolatban élnek.

2021. ápr. 16. 11:49
 279/916 A kérdező kommentje:

"Úgy látom a nők jóval többet látnak bele az "incelek" mondanivalójába mint amit ők ténylegesen leírnak.":


A kérdéstől függetlenül jogosan látnak bele többet. Ettől függetlenül szerintem ha nem tagadjuk le a problémát, hanem beismerjük, meg lehet oldani máshogy is (és pont amiatt, amit a nők belelátnak, meg is kell oldani az ő érdekükben).

2021. ápr. 16. 11:53
 280/916 A kérdező kommentje:

"Egy f*szt! Ezt mondtam! Akkor inkább vagyok egyedül! Vagy "Chaddel" vagyok együtt, vagy senkivel."


Ha egy lány egyszer már kipróbálta a 9/10 -est, nem fog tudni lemenni sose a 6/10 -eshez.

A most 13 éves generációt viszont még meg lehet menteni ebből a szempontból.

2021. ápr. 16. 11:54
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!