Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/916 A kérdező kommentje:

228: Ha szingli vagy, hozzájárulsz a piacon tapasztalható férfitöbblethez, tehát amennyivel romlanak neked az esélyeid az életben, annyival romlik átlagosan az összes férfié is. Ezen kívül az Onlyfans -on kivül ott van az a probléma is, hogy a munkahelyeken például a szingli nőket gyakorlarilag körbeugrálják a férfiak, megcsinálják helyettük a feladatokat, esetleg elviszik őket ingyen ebédre.


A leszbikusakra ugyanez hatványozottan igaz, mivel a férfiak imádják a leszbikus nőket a lehetséges 3as szex igérete miatt.


transzneműek: A biológia nem számít, amit úgy határozok meg, hogy van -e hímvessző, vagy nincs. A hermafrodita férfi.

2021. ápr. 15. 16:54
 232/916 anonim ***** válasza:
98%
És mondd csak, a haderődet, az általad megálmodott "rendet" fenntartó erőszakszervezeteket mégis miből finanszíroznád? Pláne, ha mondjuk a világ leggazdagabb országai kereskedelmi bojkott alá helyeznék az általad uralt régiót?
2021. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/916 anonim ***** válasza:
98%
Jaaaaa. Csak a Nőknek kell beernie szexsegedeszkozokkel??? Ferfinak nem? A ferfi megeroszakolhat hazassagban, de én nem őt?
2021. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/916 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy belegondoltam, inkább fizetem a "szingliadót", mint hogy egy (hozzád hasonló) férfivel legyek.

Szerencsére azonban úgyse lesz ilyen, így adó nélkül maradhatok férfi nélkül.

2021. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/916 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy mit tennél a nők tömeges kivándorlása ellen.
2021. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/916 A kérdező kommentje:
235: Ezt nem tudom. Nyilván ma meg holnap nem lehetne megvalósítani egy ilyen rendszert, viszont 20 év múlva a totális patriachátusra majd jó alternatíva lehet az általam felvázolt neofeminista rendszer.
2021. ápr. 15. 17:06
 237/916 anonim ***** válasza:
98%

Nekem sem valaszoltal

Megeroszakolhatom a ferfit házassagban? Ha ahhoz van kedvem....vagy csak neki lehet engem?

Pl szeretnem análisan megdugni egy dildoval! ...?

2021. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/916 anonim ***** válasza:
98%

"Akkor én had mondjam cégvezetőként, hogy nem veszek fel nőt"


Te mirol beszelsz??? Most is ez van! Sokkal kissebb esellyel vesznek fel nőt barhova, mint ferfit...merthát elmegyek szülni!

Sehol nincs olyan, hogy Női kvota

2021. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/916 anonim ***** válasza:
98%
236 Ez nem neofeminista, mert a nőket megfosztod az emberi jogaiktól a férfiak javára. Ez beteg és nem normális. És nem csoda, hogy nincs nőd, nem is lesz soha.
2021. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/916 anonim ***** válasza:
98%
Férfiak jelenleg is több pénzt kapnak ugyanazért a munkáért, mint a nők, mi több, sok munkahely nem is alkalmaz olyan nőket, akinél fennáll a veszélye, hogy pár éven belül szülni fog. Hol élsz kedves kérdező?
2021. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!