Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/916 anonim ***** válasza:
97%
Nem lenne egyszerűbb, ha TE elköltöznél külföldre? Miért kell egy egész rendszert megváltoztatni, mikor olyan egyszerű a megoldás, hogy te elmész Koreába vagy a Fülöp szigetekre, vagy akárhova.
2021. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/916 anonim ***** válasza:
95%

"Kínában a social credit system, amivel gyakorlatilag megnövelik azoknal az embereknek az értékét a közösségi médiában, akik valóban értékesek a társadalom számára, nem pedig csak lapát az álluk."


Akkor te k*rva nagy szarban leszel

2021. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/916 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként, ha én a lapát állu ferfiakra indulok be, szamomra mindegy, hogy a kozossegi mediaban ki ér tobbet. Nekem akkor is az tetszik, es azzal fogok dugni!
2021. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/916 anonim ***** válasza:
13%

"miközben meg vagytok vadulva az insta csajok puncijáért"


Aztan meg megy a nyekerges, hogy nem igazsagos a dating market. Emiatt nem igazsagos.



"itt rontod a levegőt a párkapcsolat szekcióban?"


Mas kategoriakban is rontom, neha meg kell nezni, hogy igazsagos-e mar a dating market....

2021. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/916 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lenne igazságos. Mindenki azt kapja, mit megerdemel...az alapján amit letett az asztalra
2021. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/916 anonim ***** válasza:
82%

"A jövő pedig a távol kelet lesz szerintem"



Gazdasagilag mindenkepp, ezt ugy irom, hogy a fent emlitett regioban elek.



"Koreában meg hivatalos állami feleségimport van a Indokínából"


Nem kell Koreaig menni, Magyarorszagon is kezd divni az azsiai felesegimport. Altalaban streber tipusu srac, anyagilag jol kitomott csaladdal.



"Egyrészt ott van Kínában a social credit system"


Az amiatt van, hogy rendet vagjanak koztuk. Meg is erdemlik, amugy. Lattal mar kinaiakat sorbanallni? 😂 A kajaldakban is ki van irva, hogy kopkodni tilos. Szingapurban is igy vagtak rendet, ott sikerult. A kinaiakat rovid porazon kell fogni.



"nem pedig csak lapát az álluk"


Meg rizs a szemuk 😆🤣

2021. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/916 A kérdező kommentje:

"Altalaban streber tipusu srac, anyagilag jol kitomott csaladdal."


"Mindenki azt kapja, mit megerdemel...az alapján amit letett az asztalra"


A kettő között nem látjátok az ellentmondást? A stréber tipusú srác az, aki a legtöbbet dolgozott a társadalomért és aki a legtöbbet tette le az asztalra. Mégis ennek a típusnak kell külföldre mennie feleségért.


Közbe a drogdíler alfák, akik helyett dolgozik a szteroid meg a lefizetett rendőrök, meg szétcsajozzák magukat.

2021. ápr. 15. 14:48
 198/916 anonim ***** válasza:
14%

"A stréber tipusú srác az, aki a legtöbbet dolgozott a társadalomért"


Inkabb az ex-parttitkar es a privatizacional jol helyezkedo szulok bedugtak a legjobb egyetemekre a sracot. Volt egy srac, aki SAP fejlesztokent egy itteni kesztyugyar szerzodtette a francia ceget, ahol a magyar srac dolgozott, es a hotelben dolgozo csajjal ismerkedett ossze. Aztan amikor osszejottek, segitettem neki a "felesegimportban", milyen papirok kellenek stb. Mar 4 eve hazasok. Aztan van meg egy haverom, ruppotlan, de a csajok kedvence, neki a covid miatt akadt el a felesegimport projekt :)



36F incel

2021. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/916 anonim ***** válasza:
98%
És mondd, te nagyon értelmes kérdező, az általad kiagyalt rendszerben ha valaki panaszt tenne, hogy a házasságában nincs vagy nincs elég szex, azt mégis hogyan ellenőriznék?
2021. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/916 A kérdező kommentje:

199: Ez jó kérdés. Megoldás lehet, ha csinálnak egy állami szex szobát, ahol ellenőrzik kamerával, hogy volt -e, így mindenképp lesz, ha valamelyik fél panaszkodik.


Ez nem szexuális erőszak, mivel a férfnak is kötelező a nő kérésére a 10 éves időtartam alatt.

2021. ápr. 15. 15:40
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!