Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/916 anonim ***** válasza:
97%
Mi meg itt válaszolgatunk neki....
2021. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/916 anonim ***** válasza:
98%
#310-es köszönöm amit írtál,igen minden sikeréért megdolgozott, nem az én kedvemért, hanem mert ő így akarta és el is érte eddig a kitűzött céljait és ez csak őt dicséri :)
2021. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/916 A kérdező kommentje:

"Komolyan, ilyenkor elgondolkozom, hogy egyes embereket kötelezni kéne arra, hogy pszichiátriai kezelést kapjanak.":


Én inkább maradok a cannabis -nál. Ők elavult szerekt írnak fel, amik nem működnek.


Nyilván kicsit rage -eltem én is, de kb akármit írok, ti csak arra vagytok képesek, hogy tovább tagadjátok az egyértelmű problémát.

2021. ápr. 17. 22:10
 314/916 anonim ***** válasza:
95%
Ez a TE SZEMÉLYES problémád, kérdező.
2021. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/916 anonim ***** válasza:
95%
Az a probléma, hogy senkinek nem kell egy mentálisan sérült ember, aki csak gyűlölködésre és alaptalan elvárásra képes? Mert veled ez a probléma.
2021. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/916 anonim ***** válasza:
12%

Nem unjátok szerencsétlen kérdező fárasztását?

Azt látom hogy a sok gyökér kétségbeesetten támadja a kérdezőt csak azért mert más a véleménye és a meglátása. De a vergődéseitekkel csak magatokat alázzátok unalomig, mert mégis mit akartok elérni, de komolyan?

Mintha az életetek múlna rajta hogy lealázzátok ezt a srácot, aki valószínűleg semmivel sem kevesebb mint itt a legtöbb nagyokos, aki azt hiszi ő fosta a spanyolviaszt

De a kérdező ritka keményen állja a savazást, respect tesó!

2021. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/916 anonim ***** válasza:
98%

#316

Azért, mert NŐKÉNT kiakaszt, és nem hagyhatom szó nélkül, amikor valaki azt mondja, legyek a szexrabszolgája, csak mert ő egy csóró, semmirekellő undoritó, féreg lúzer, és emiatt nincs Nője.

És ha nem, jön a szexrendőrség.

És persze, ahelyett, hogy magát fejlesztené, magán dolgozna, inkább a Nőket akarja szolgasorba tenni.



313

Ez a te__ S Z E M É L Y E S problémad. Nem a Nőké!

Egyébként, csak ugy kérdezem: Nőként, miért érek kevesebbet? Az én szabadságom miért ér kevesebbet? A Te szexuális kielégülésed miért fontosabb az én akaratomnál, vágyámnál?

2021. ápr. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/916 A kérdező kommentje:

Most ti komolyan ennyire hülyék vagytok?


Én nem a saját problémáimról beszélek, hanem a mai feminista világ problémáiról.


A modern feminizmus célja, hogy egyenlőség legyen a férfiak és a nők között az életben. Aki szerint ez nem így van és a szabadságról szó, az vagy idióta, vagy hazudik.


A kérdésben arra világítottam rá, hogy au életnek van egy területe, ahol ez az egyenlőség undorítóul mocskosan durván sérül, mégis az emberek 90% -a a privilégiumaik, az egójuk, vagy a fehér lovag mentalitásuk miatt egyáltalán nem foglalkozik vele.


"Azért, mert NŐKÉNT kiakaszt, és nem hagyhatom szó nélkül, amikor valaki azt mondja, legyek a szexrabszolgája, csak mert ő egy csóró, semmirekellő undoritó, féreg lúzer, és emiatt nincs Nője.":


1. Ilyet NEM mondtam

2. Én leírtam egy problémát a mai társadalomban, amire megoldást kéne találni. Ha meg akarod menteni a feminista világot hosszú távon (értsd: Nem akarsz 3 néger lóf@$zt a szádba szexrabszolgaként), találj ki egy olyan megoldást, ami szerinted működik.

2021. ápr. 18. 08:22
 319/916 anonim ***** válasza:
94%

Nem írtál? Dehogynem!

Szó szerint azt irtad, hogy "ha nem dugok a ferjemmel, jon a szexrendorseg"


Egyenloseg van!!!!!!

Te is elvárhatsz dolgokat Nőktől, meg én is elvárhatok Férfiaktól!

Te is nyugodtan regisztralhatsz onlyfansen.


A megoldás az, hogy fejleszted magadat es a személyiségedet!

2021. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/916 anonim ***** válasza:
98%

És az hol egyenlőség kérdező, hogy egy egyedül álló nő fizessen adót, egy féri meg nem? Az hol egyenlőség, hogy a bevándorló nőket engedjük be adómentesen, a férfiakat meg fegyverrel tartsuk távol?

Az hol jog, hogy mindkét fél szenvedjen egy rossz házasságban, de nem válhatnak el azért hogy melletted valaki szenvedjen 10 évet, mert önszántából senki sem maradna melletted pár hónapnál tovább, amíg ki nem ismert?

A feminizmus nem csak az egyenlőségről szól, hanem a szabadságról is, hadd tudjam már jobban feministaként, miről szól :-)

Arról, hogy nem kell egyenlően szenvednünk, hanem egyenlően szabadok vagyunk. Ha akarok, egyedül élek és nem kötelező számomra a párkapcsolat, a szülés. (Ez most csak hipotetikus, anya vagyok és önszántamból, de társadalmi nyomásra sosem szültem volna).


Egyszerűen a feminizmus arról szól, hogy szabad vagy a társadalmi kötöttségek alól. Nem szégyen elváltnak lenni, nem szégyen anyának lenni de nem szégyen gyermektelennek lenni sem. Nem szégyen leszbikusnak lenni és nem szégyen egyedül élni, mert mondjuk aszexuális vagy, esetleg bármilyen más okból.

Te a feminizmus és demokrácia lényege ellen mész azért mert NEKED problémád van, igen, csak neked, nem a TÖBB MILLIÓ házasságban, párkapcsolatban élő férfinek.

2021. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!