Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
 321/916 anonim ***** válasza:
98%
De a te problémád. Nekünk van szexuális életünk, neked nincs. Én ezzel férjezett nőként mit kezdjek? Váljak el és legyek a szex babád? Vagy a lányom neveljem úgy, hogy a férfiakat ki kell majd szolgálnia? Te nem abba látod a probléma megoldást, hogy magaddal kezdesz valamit, hanem hogy migráns nőket hozzanak be akik közül tudsz válogatni, majd ha nem teljesíti a vágyad akkor ráhívnád a szex rendőrséget, mit sem törődve azzal, hogy pl undorral elégít ki. Ez miért szimpatikusabb megoldás, mint hogy fejleszd magad és belásd pl a hibáid?
2021. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/916 A kérdező kommentje:

"Ez a te__ S Z E M É L Y E S problémad. Nem a Nőké!":


Sajnos 2021 -ben egy férfi csak akkor jut szexhez, ha úgy néz ki, mint egy szuperhős valamelyik akciófilmből. Szerencsére szerintem azok közé az emberek közé tartozok, akik még épp, hogy meg tudják csinálni, viszont szerintem valahol ti is látjátok, hogy ez normális így.


Azzal ne jöjjetek, hogy a férfjetek sem néz ki úgy, mert vele valószínüleg 10 évvel ismerkedtetek össze, amikor még nem volt ennyire beteg a párkapcsolati piac. Mint mondtam, még 8 éve túlsúlyos csóró gyerekként én is tudtam csajozni, elég volt csak elmenni egy fesztiválra.

2021. ápr. 18. 11:52
 323/916 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha azért szuperhős a férjem mert nincs elhízva és vékony alkat alapból de egyébként annyit eszik mint 5 másik együtt, ám legyen.
2021. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/916 anonim ***** válasza:
98%
Minek válaszóltok neki? Úgyse tudjátok meggyőzni hogy vele van a gond...
2021. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/916 anonim ***** válasza:
98%
Senkit nem érdekel, ha nem jutsz szexhez.
2021. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/916 anonim ***** válasza:
17%
Akkor mi a fenéért szálltatok rá ennyien?
2021. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/916 A kérdező kommentje:

"Úgyse tudjátok meggyőzni hogy vele van a gond...":


Igen velem van a gond. Sajnos nem nézek ki úgy, mint egy szuperhős.

2021. ápr. 18. 12:24
 328/916 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Egyébként tettem fel másik kérdést is, ami kifejezetten a saját problémámról szól és lehet szavazni is, hogy hogyan változtassak magamon.

2021. ápr. 18. 12:26
 329/916 anonim ***** válasza:
97%

Néhány szuperhős:

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/916 anonim ***** válasza:
98%

#329

Sajnos az én válaszom nincs a választható opciók között: javíts a jellemeden, hogy ne a világmegváltó hülyeségeiddel szennyezd a netet és ne másoktól várd el, hogy eléd toljanak egy nőt, aki magától rád se nézne.

2021. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!