Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
 421/916 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos csóró nők nem házasodnak gazdag pasikkal, mert a gazdag pasiknak fiatal szép nők kellenek. És átlagos nőknek ruhára sem ad pénzt a férjük. Fogalmam sincs, hogy honnan veszed ezeket a képtelenségeket.


Mi van azokkal a férfiakkal, akkik fiatal pasiként összejönnek gazdag öreglányokka? Nekik mivel nehezebb az életük, mint fordított esetben a nőknek?


Mi van azokkal a munkahelyekkel, ahol női vezető van, és a számára vonzó férfiakat emeli magasabb pozícióba, vagy szimplán fizeti meg jobban?


A férfiaknak és a nőknek is van egy olyan szerencsésebb rétege, akik meg tudnak gazdagodni csak is azért, mert jól néznek ki. De az átlag nők és az átlag férfiak nem ez a kategória. Pontosan ugyanannyi esélye van egy átlagos pasinak gazdag nőt találni, mint egy átlagos nőnek gazdag pasit találni.


Még mindig nem értem, hogy mi köze van a feministáknak ahhoz, hogy férfiak pénzelnek onlyanson nőket?

2021. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 422/916 A kérdező kommentje:

"Mi van azokkal a munkahelyekkel, ahol női vezető van, és a számára vonzó férfiakat emeli magasabb pozícióba, vagy szimplán fizeti meg jobban?":


Nyilván létezik a Chad privilégium is. Nem véletlenül foglalkozok egész nap a testépítés témával. A különbség, hogy ez a privilégium jelenleg a férfiak kinézetben felső 10% -át érinti. 2012ben ugyanez a szám felső 20 volt, míg 2025re felső 1% lesz.


A nőknél ezzel szemben a nők felső 90% -a hozzá tud jutni jómódú partnerhez és élvezi a feminizmusból származó munkahelyi előnyöket. A nők felső 70% -a tud gazdag pasit keríteni, majd cashoutolni, amihez egy nőnél elég, ha megtanulja jól sminkelni magát, nem csinál baromságokat(orrkarika), nem hord szemüveget és nem eszik annyit, mint egy viziló.

Ha nőként a felső 40 -ben vagy, meg tudsz gazdagodni az Onlyfanson, vagy a prostitúció más formáiból. Én nőként egyébként ezt tenném. Bár uralkodni és félelemben tartani a rámmászó férfiak tömegeit a munkahelyen, miközben egész nap csak a facebookot nyomogatom... nem tudom melyiket választanám.

2021. ápr. 18. 23:06
 423/916 anonim ***** válasza:
94%

Hű, most nagyon rossz ember lehetek, amiért nálam a férfiak 95%-a szóba se jöhet, mi?

Istenem, annyira szánalmas a vergődésed. Aztán csodálkozol, hogy bottal se piszkálnának meg? :D

2021. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 424/916 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon béna lehetek, mert nőként a felső 20%-ba tartozom, de nem vett vagy tartott el egy gazdag pasi sem. Nem kaptam ezért soha előléptetést vagy magasabb fizetést a munkahelyemen. Nem szokták megcsinálni helyettem a férfi kollégák a munkát és az ebédemet is magamnak fizetem.

Nem gondoltam még soha arra, hogy a testemből kellene élnem prostituáltként és onlyfanson sem kerestem soha pénzt.

2021. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 425/916 anonim ***** válasza:
84%

"Bhad Babie szingli lányként nemrég töltötte be a 18 -at és 300 millió forintot keresett 1 NAP ALATT"



30 eves korara meg valszeg drogos hulladek lesz. En nem kulonosebben irigylem :)



36F incel

2021. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 426/916 A kérdező kommentje:

423: Nem vagy rossz ember, nyilván ki akarod választani a legjobb pasit, akit megkaphatsz. Az a gond, hogy ma megkaphatsz bárkit, mivel el van torzulva a piac.


"Aztán csodálkozol, hogy bottal se piszkálnának meg?":


A Tinderen hogy bizonyítom a lányoknak, hogy megjavultam és most már rendes vagyok? Írjam oda a bioba, hogy rendes jófej srác vagyok? Nem hiszem hogy több matchem lenne, meg többen írnának vissza.


Közben a másik válaszoló írta, hogy az ő pasija folytogatta meg késsel fenyegette, ha nem szexel, mégis ezt éveken át elnézte neki és együtt voltak. Utána is szerintem valami más volt a gond, mint amit a válaszoló ír. Vagy jött egy jobb pasi, vagy elindult az erőszakolónál egy férfi kopaszodás/elhízás. Gyakorlatilag itt bizonyítjátok nekem, hogy a jellemfejlődéssel nem mennék semmire.

2021. ápr. 18. 23:25
 427/916 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön ki a matek. Hogy juthat a nők 90%-a pénzes pasihoz, ha a férfiak felével szóba sem állnak a nők. A másik fele között nyiván van Chad, aki 10%. Ha a maradék 40% mind gazdag lenne és nőket akarna pénzelni, akkor is furcsa lenne az arány.
2021. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 428/916 anonim ***** válasza:
97%

Bárkit? Jó tudni, mindjárt hívom Johnny Depp-et és Tom Hiddleston-t. XD


Egyébként nem beszélek incelül, így nem tudom, a barátom chad-nek számít? Szerintem álomférfi, a húgom viszont csontváz feje van. Gyerekként sokat piszkálták, mert heterókrómiás, szerintem csak még szebb. Egy múzeumban restaurátor és mindkettőnknek nagy szenvedélye az utazás és a művészetek, viszont egyikünk se gazdag. Most ő minek számít a te egybites fantazmagóriádban?


Ha valóban egy párkapcsolatra érett és értékes ember lennél, akkor nem itt vernéd magad. Eszedbe se jutnának ilyen hülyeségek. Nem, kérdező, te nem vagy rendes. Egy frusztrált görcs vagy, aki képtelen szembenézni a ténnyel, hogy míg mások sikeresek, ő nem az, és inkább az egész világot korcsosítaná el a saját képére. Még ahhoz sincs gerinced, hogy érdemben válaszolj a hozzászólók kérdéseire. Ennyire értéktelen az egész gondolkodásod.

>*<

2021. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 429/916 A kérdező kommentje:

424: Menj fel tinderre a legjobb képeiddel. Figyel oda, hogy legyen benne olyan kép is, amin látszanak a "vonalaid". Hidd el, pár napon belül találni fogsz egy gazdag török üzletembert merces amg -vel és óriás házzal.


425: Bhad bhabie hülyének tűnik, de nem az. Az Nft árusításból látszik, hogy nyakig benne van a kriptovalutákban, ami azt jelenti, hogy valószínüleg a többi befektetési lehetőségben is. 25 éves korában ki fogja találni, hogy ez az egész rosszlánykodást csak az erőszakos apja miatt csinálta és szeretne megváltozni, visszailleszkedni a társadalomba, majd feminista élharcosként + startupperként folytatná tovább.

2021. ápr. 18. 23:33
 430/916 A kérdező kommentje:

"Hogy juthat a nők 90%-a pénzes pasihoz, ha a férfiak felével szóba sem állnak a nők.":


Úgy, hogy a nők nagy része a 20onéves korát Chad kergetésével tölti, miközben gyakorlatilag figyelmen kívül hagynak mindenki mást, beleértve a szupergazdag török üzletembereket is (máskülönben hogyan matchelt tinderen???).


Ha én nő lennék, csinálnék egy ilyen házasságot.

2021. ápr. 18. 23:41
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!