Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ugyanazt elvárom a férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanazt elvárom a férfitól amit én is nyújtani tudok, az túlzó igény?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 09:00
 61/106 anonim ***** válasza:
12%
60: Férfiként sosem azt néztem, mások "mit tettek le az asztalra". Mindig azt vallottam, hogy senki nem megy batyuval a domboldalba. Elsősorban az ember érdekel, mennyire vagyunk kompatibilisek. Ha beleszeretek a legjobb barátnőmbe, biztosan nem utasítom el azért, mert "nekem van neked nincs bibibíííí". Én csak ezt a mentalitást nem értem. Diplomás férfiként én pl. nem várom el, hogy a nőnek diplomája legyen, csak legyünk egy hullámhosszon. És igen, ez az eladócsajjal is meglehet. Fordítva a nőknél viszont valahogy ezekből a kérdésekből mint ez is, nem így látom.
2021. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 anonim ***** válasza:
77%

Általában az elvárások egyenes arányban vannak az életminőséggel. Az teszi nagyon alacsonyra a lécet, akinek nagyon rossz egyedül.

Én jóval többet várok el annál, amit nyújtani tudok és nem zavartatom magam emiatt. :D Mert szeretem az életemet. Ha egy pasi meg akar győzni arról, hogy vele jobb lenne, mint így, akkor nagyon oda kell tennie magát. Persze nem muszáj engem választani. Aki nem akar szenvedni a nők miatt, az nem fog, ennyi.

2021. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 anonim ***** válasza:
87%
#61. Lehet hogy te így vagy vele, de sokan nem. Napi szinten olvasni olyan kérdéseket amik igazából nem is kérdések csak a pasik panaszkodnak hogy milyen penzehesek a nők. A pénz mindig konfliktus forrás egy kapcsolatban ha nagy különbségek vannak, mindegy hogy kinek a javára. Miért baj az ha ezt valaki gyökerestől el akarja kerülni?
2021. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 anonim ***** válasza:
26%

"Ha egy pasi meg akar győzni arról, hogy vele jobb lenne, mint így, akkor nagyon oda kell tennie magát"


Téged győzködni kell a szerelemben? Milyen egoista hozzáállás🤦

2021. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 anonim ***** válasza:
0%

Meg mi az, hogy tobbet varsz el, mert te szeretsz elni? Ki vagy te, hogy mas embereket ilyen dolog ele allits?


Tehat gondolom ha nincs lakasod, elvarod a masiknak legyen? Vagy jobban nezzen ki nalad? Jobb legyen a karrierben? Csak mert szeretsz elni? Ez mekkora egy egoista hulye kifogas arra, hogy lusta vagy es nem vagy kepes tenni egy kapcsolatert.


Nem lehet mas embereket ilyen elvarasok ele allitani plane, ha szerelmet akarsz. "Oke szerelmes leszek, gyozzel meg bela, ha te megugrod a nagyon magas lecet, amit azert allitok eled, mert szeretek elni hihihi"


Uram isten...tenyleg ennyire alomvilagban elnek az egoista hercegnok? Aztan persze nyafi van, hogy egy pasi sem felel meg nektek, az osszes idiota.

2021. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 anonim ***** válasza:
16%
Azért azt látni kell hogy kedves 62# kirívóan egoista egyed, nem lehet ezt a mentalitást ráhúzni minden nőre, csak aki egyetêrt vele
2021. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
77%
Ha nekem jó egyedül, akkor miért akarjak kapcsolatot? :D Miért én tegyek érte? Tegyen az, aki erőlködik.
2021. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:
21%
67 Ha olyan jó neked egyedül, mi a sz_rt keresel egy párkapcsolati topic kérdsei alatt?
2021. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 anonim ***** válasza:
16%
Köszönjük 62# Megértünk téged, nem kell magyarázni hogy miért vagy egoista
2021. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:
83%
A kategória neve felnőtt párkapcsolatok, de a gyakorlatban inkább szól ez a férfi-nő kapcsolatokról általában. Abban még én is érdekelt vagyok. :D
2021. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!