Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ugyanazt elvárom a férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanazt elvárom a férfitól amit én is nyújtani tudok, az túlzó igény?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, tehát ha a munkakör nagyjából egy kategória, akkor a külsőnek már nem szabad számítania?
2021. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
27%

Nekem van csaj ismerosom, aki angolul sem tud, de meg egy okj-t sem csinalt meg erettsegi utan. Betanitott melos volt, most meg gyorsettermezik.


Milyen erdekes, hogy talalt egy olyan pasit, aki kocsival tudja munkaba vinni es a kis alberletebe is orommel koltozott be, mert adott volt es kenyelmes...


Mikozben a csaj majdhogynem alulkepzett, de hat nagy melle van meg szep arca...


Persze ha a pasas lenne alulkepzett, szerencsetlen, az maga az antikrisztusi bun🙊

2021. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem érdekkel ki mit dologzik, felőlem akár lehet munkanélküli. viszont legyen valami élet célja.. ahogy nekem is van, de ez a legtöbb csajnak kevés..


Az számít amit most tudok nyújtani, amitényleg nem sok, engem is bánt de folyamatosan azon vagyok, hogy jobb legyen ami szerintem ritka dolog..


épp ezért mikor ilyeneket írnak "Ha ugyanazt elvárom a férfitól amit én is nyújtani tudok, az túlzó igény?" ez kamu, több az elvárás..

2021. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
87%

Már megint egy kérdés ahol az életképtelen kitombolhatjak magukat.


Mégis honnan jött az hogy a kérdező többet akar? Leírta hogy azt várja el amit ő is nyújtani tud. Nem többet, nem kevesebbet csak annyit.


Hogy tudjátok ebből is kihozni hogy aranyásó?

2021. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
87%

1. Ismersz egy ilyet, semmit nem jelent.

2. Attól, hogy nem várja el, még nem kell visszautasítania, akinek van. Én nem várok el autót, nekem sincs, de ha kezdeményez egy pasi, aki bejön, akkor mit kéne mondanom? "Bocsi, te hozzám túl jó vagy az autó miatt jobbat érdemelsz." Logikus

3. Oké, a te figyelmed a mellére, meg ezekre korlátozódik, ebből önkényesen eldöntötted, hogy benne semmi más értékes nincs. Ezzel az a baj, hogy a világ és az emberek nem annyiból állnak, amennyit te hajlandó vagy meglátni belőlük.

4. Miért lenne bűn? Ez megint félremagyarázás. Legyen alulképzett, ha akar, de ne követelőzzön. Ha ez megy, (nem sok pasinak megy) akkor semmi gond nincs vele túl azon, hogy nem akarok vele párkapcsolatot.

5. A pénzhiány és a tanulatlanság nem minden esetben eredményez taszító kisugárzást, de ha igen, az illetőnek kényelmesebb hátradőlni és egész életében a szívtelen nőket okolni mindenért, a saját viselkedését még véletlenül sem vetni vizsgálat alá.

+1 Észrevettem, hogy a legtöbb férfit nagyon irritálja minden nő, aki neki nem jön be. Megjegyzéseket tesz rá, próbálja megszégyeníteni, ok nélkül is haragszik rá. Persze, mi másért is létezne egy nő, mint hogy neki tetszeni próbáljon? Ha nem teszi, akkor már nagyképű k.va. Visszafele viszont nincs így. Ha én elutasítok egy férfit, nem jelenti, hogy utálom is. Nincs vele bajom, de nem is kell. Az emberek megítélése jó esetben nem úgy működik, hogy két csoportra osztom őket és aki nem az egyikben van, az a másikban. Nehéz ezt megérteni olyannak, akinek csak a dugnám és a nem dugnám kategória létezik.

2021. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:
16%
Én csak azt nem értem, hogy ha mittudomén van 2 házad, miért elvárás, hogy nekem is legyen 2? Minek nekünk 4, ha 1-ben szeretnénk lakni? Na, értitek....
2021. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:
0%
olvasd el mit írt a kerdező (20as) és van egy hasonló felkapott topikja, semmi mást nem csinál csak becéloza az átlagos srácokat.
2021. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
89%

A két ház nagyon kiforgatott példa. Érted te, miről van szó, csak nem akarod érteni.

Egymástól nagyon különböző fizetésekből minden nagyobb költség kifizetése problémákat szül. 50-50%-os részvétel nem egyenlő, mert az egyiknek sokkal többet jelent az az 50%, mint a másiknak. Ha meg fizetésarányosan készül a költségvetés, akkor az egyiküknek joggal mondhatja nagyobbrészt a magáénak.

A 200 nettót kereső megpróbálhatja lehúzni a 400 nettót keresőt a saját szintjére, megnyirbálni az igényeit. A 400 nettót kereső megpróbálhatja zsarolni a párját, uralkodni rajta. A veszély nagyon is valós, ehhez vaknak kell lenni, hogy ne vedd észre. És ez még csak egy kiragadott példa volt, a kulturális vonatkozásokat nem is említettem.

Nem lehetetlen egy ilyen kapcsolat, de nagyon sok plusz problémakör merül fel, mérhetetlenül több buktatót hordoz magában, mint a hasonlóaké. Ostobaság ezért felszínesnek nevezni, aki hasonlót keres.

2021. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:
0%

48: Férfiként engem abszolút nem zavarna, ha ő 150 körül keresne én meg több, mint dupláját. Eleve külön kassza van normális helyen, a közös költségek pedig ARÁNYOSAN oszlanak. Nyilván nem várnám el, hogy 150ből 40et adjon rezsibe. (durva példa csak)

A két ház példát pedig másképp is mondhatnánk: Ha egyiknek van 2 lakása, másiknak egy sem, az miért gond? Egyikben közösen élnek, a másikkal meg a tulajdonosa azt csinál amit akar, ha kiadja albérletbe, akkor úgyis a saját számlájára megy a pénz, külön kassza mint mondtam.

2021. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 anonim ***** válasza:
100%
Azt elhiszem, hogy te nagyon szívesen lennél ebben a helyzetben. :D Kérdés, hogy ez a nőnek is jó e. Vállalja e a teljes kiszolgáltatottságot. És ha nem, milyen jogon akarod jobban tudni, mi jó neki.
2021. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!