Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ugyanazt elvárom a férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanazt elvárom a férfitól amit én is nyújtani tudok, az túlzó igény?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 09:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak erveim mégse kaptam választ a 94es valaszomra. Akkor kinek fogytak el az érvei?
2021. jan. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
44%

94# válasz:

Nekem sosem fájt az hogy kit keres a kérdező, nekem éppen az fáj hogy helyesírás alapján ítélkezel (ha nem is éppen felettem) egy ilyen oldalon ahol kicseszettül nem számít ez

Ezért szóltalak meg érte, hiszen mindenféle érv nélkül személyeskedsz miután leoltottak téged az olyannyira gyűlölt "incelek" (akik többnyire nem is incelek, mert vannak tapasztalataik)

2021. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
80%
Ne zavarjon hogy azt a kommentet nem én írtam. 😂😂 Ha annyira nem zavarna akkor nem pattognal itt hogy hogy mereszeli ezt. Már leírtam a másik kérdésnél is: van itt egy pasi aki minden héten kiir kérdést arról hogy neki nem kellene tetovált nő. És? Neki joga van ilyen elvaras alapján válogatni a nők között? Igen. A kérdezőnek joga van olyat keresni aki letett annyit az asztalra mint ő? Igen. Innentől kezdve mit kell vitatkozni?
2021. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
44%

101 "Nekem voltak erveim mégse kaptam választ a 94es valaszomra"

Ne magadból iundulj ki, képzeld nem vagyok fent egész nap.. 😑


"Neked miért fáj az hogy a kérdező olyat keres aki ott tart az életben ahol ő"


Nem tudom hol tart mivel nem mondta, nem mintha te tudhatnád, hacsak nem kamu profilal nyomod, nem mintha érdekelne.. én csak megosztottam a tapasztalataimat, a legtöbb nő elvárja az autót a pasitól még akkor is ha jogsija sincs. illetve sok más dolgot is, abba viszont inkább ne is menjünk bele.. természesen fordítva is igaz, mi férfiak is elvárnk ezt-azt mint pl, sütés, fözés, szópás.. 😇


Igen a helyesírás nem az erősségem, illetve k* szegényes a szókincsem is, de szerencsémre fejleszthető.. 🤗

2021. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
100%

#104 ez az egész abból indult ki hogy feltett itt valaki egy kérdést hogy ha ő már külön lakik a szülőktől nagy baj e ha elvarja a pasitol hogy ő is külön lakjon/ csak ilyenekkel ismerkedik. Na és akkor ott kapta a savazast gold digger, csak a pénzre megy stb. Pedig ha nekem van x valamim de a pasinak 3x valamilye van és én ilyeneket keresek akkor vagyok aranyaso és nem akkor ha teljesen jó az olyan is akinek szintén x van és nem -x. Na és aztán kiirt egy pasi egy kérdést erre reagálva hogy miért itelkeznek a nők a mama hotelban lakok felett. És ott ment tovább a nők savazasa. Így ez a kérdés most a másik kettőnek a folytatása.


A gyengébbek kedvéért leegyszerűsítve. Akkor aranyaso valaki ha olyat keres aki nála gazdagabb (függetlenül attól mik ezek az anyagi javak). Ha ugyanannyit vár el akkor nem az. Itt most az utóbbi áll fenn. Az hogy te még nem tartasz ott ahol esetleg a kérdező és amiatt nem akar veled ismerkedni hát istenem akkor mi van?! Menni kell tovább.

2021. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
48%
A sok felszínes általánosítból van a félre értés és a veszekedés, ezt sokan kihasználják..
2021. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!