Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ugyanazt elvárom a férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanazt elvárom a férfitól amit én is nyújtani tudok, az túlzó igény?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 09:00
 51/106 anonim ***** válasza:
16%

Osszekapartam egy fel lakasnyi penzt. Szooooval ha jol ertem, holnaptol ugy kene jarnom az utcan, hogy ra sem nezek azokra a nokre, akik legalabb ennyit nem tettek felre? Ja es megeg is alazom olet, incellnek meg nyafogosnak fogom oket hivni.


Lehet, hogy eletem parjaval akadnek ossze, akivel nagyon jol meglennek es meg is felelne egy csomo dologban, de a jelenlegi helyzete nem a legjobb (ami csak a jelen, nem egyenlo az orokkevalosaggal).


de haaat szegenyke nem eri el a minimum anyagi szintet, ami az alapja annak, hogy szerelmes legyek egy masik emberbe. Ha ez a minimum nincs, hat akkor nem tudok szerelmes lenni. Most mar ertem.

2021. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:
0%
50: Milyen kiszolgáltatottságról beszélünk? Nem teljesen értelek. Én csak azt mondom, ha engem nem zavar, hogy többet keresek a másiknál vagy akármi ilyesmi mert nem anyagi érdekek mentén keresek párt, akkor ellenkező esetben ha a nő keres többet, az miért baj?
2021. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
0%

"Kérdés, hogy ez a nőnek is jó e. Vállalja e a teljes kiszolgáltatottságot. És ha nem, milyen jogon akarod jobban tudni, mi jó neki."

Most az zavar hogy a férfiak a nőkkel ellentétben kevésbé várják el a másiktól az anyagi javakat egy párkapcsolatban?

Ez a "kiszolgáltatottság" egy önkéntes alapú kölcsönösen előnyös kompromisszum, de ha te nem akarsz ilyenekbe belemenni semmi gond, de akkor párkapcsolatot is felejtsd el az életben szerintem!

Teszek rá hogy az itteniek hogy pontozzák le a férfi válaszokat, akkor sem azt írjuk ami neked tetszik, mert nyilvánvaló hogy csupán jól becsomagolva szeretnéd eladni a frusztráltságodat amikor tudjuk jól hogy egy normális nő mindig talál bőven férfit, de nektek nyilván a gazdag kéne meg miegymás

Szóval jól hangzik elsőre, nyilvánvaló hogy nem arra megy ki a játék hogy ne legyen csóró az illető, mert akkor azért már lehet találni bőven férfit átlagos keresettel is, csak hát az nem egyenlő azzal amit nyújtani tudtok ugye? Nevetséges

2021. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 anonim ***** válasza:
89%

Fhu...na próbáljuk újra...

Anyagi érdektől való mentesség nem azonos azzal a naivitással, miszerint a szélsőséges jövedelmi különbségeknek semmi jelentősége nincsen a kapcsolat szempontjából. Nem hiszem el, hogy nem érted. :D

Az meg a másik, hogy attól, hogy te nem várod el, nem kötelezhetsz rá senkit, hogy ő se tehesse. Ugyanígy más sem nyomhat rád semmit.

2021. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:
0%
54: Ilyen alapon végülis teljesen mindegy, ha elvárja a nő, hogy "amit ő is nyújt" meglegyen, mert én meg azt várom el, hogy ne számítson ilyesmi :D
2021. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús volt az értetlenkedésedből, hogy csak provokálsz, de most már tuti. Váljék egészségedre, nem zavarlak. :D
2021. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes, hogy a ferfiak nem varnak el anyagi dolgokat, de egyre tobb no meg igen es hiszteritkusan koveteli... 🤷



Az is erdekes, hogy egyre tobb notol hallom, hogy maganyos, nem volt kapcsolata evekig, es panaszkodik, hogy mi a baj vele...🤷

2021. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak követelik a nőket hisztérikusan. :D De az ilyen férfiakkal a pénz a legkisebb probléma.
2021. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim ***** válasza:
0%
56: Semmi provokáció nem volt pedig, nem szokásom.
2021. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicces hogy a férfiak panaszkodnak hogy a műkörmösnek meg az árufeltöltőnek is elfogadható a diplomás saját lakásos pasi mert feljebb tart mint ő. Azt a nőt meg aki letett valamit az asztalra és ennyit vár el a férfitól is ugyanúgy aranyásónak bélyegzik. Magyarul ebből a nők nem jöhetnek ki jól. Szerintetek csak lefelé kellene választani minden nőnek. Nagyon büszkék vagytok itt arra hogy titeket nem érdekel a nők pénze.

De ha a férfiak is azt a módszert választanák hogy azonos színvonalon élő nőket valasztananak akkor talán nem lenne ennyi a nőknek csak a pénz számít kérdés.

2021. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!