Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ugyanazt elvárom a férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanazt elvárom a férfitól amit én is nyújtani tudok, az túlzó igény?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
13%

15 os vagyok.



Miert lettem lehuzva? Jaaa, itt is megint betalaltak az anyagias nok?

2021. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
47%

Nem túlzó abban az esetben ha tudod a srácról, hogy képes rá és adottak a lehetőségei.

A követelés már más kérdés. Ettől a szótól ki tudok kattanni, mikor mondják az ellenzék követeli ezt vagy azt. Követelőzni a gyerek szokott aki nem bírja felfogni, hogy a 600000.kisautóra nincs szükség.

2021. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
7%

Ez a kérés címe: Ha ugyanazt elvárom a férfitól amit én is nyújtani tudok, az túlzó igény?


és ezt írtad kedves kérdező:"30 felett vagy 35 évesen is sok aki otthon él és totál megfelel neki" "nyivlan 200 bol nem lehet annyit félretenni mint 600 bol de kisebb léptékben sem"


𝐈𝐠𝐞𝐧? 𝐚𝐤𝐤𝐨𝐫 𝐭𝐞 𝟐𝟎𝟎-𝐚𝐭 𝐤𝐞𝐫𝐞𝐬𝐞𝐞𝐥 𝐯𝐚𝐠𝐲 𝟔𝟎𝟎𝐚𝐭?? ha te 200-at és én is az 400.. abból közösen már el tudunk érni valamit, de neked ez nem jó!! mivel a férfi keressen többet, szóval a kérdésed KAMU!!! te többet vársz el mint amit te is tudsz adni, csak egy újabb provokáció a részedról

2021. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 A kérdező kommentje:

23 Nem provokàció a kérdésem, az összegek random csak.

Nem erre iranyul h ennyi ezer az elvált.

Én a magam keresetéből egyedül is tudtam kezdeni valamit, nem ehhez kell a férfi.

2021. jan. 23. 13:42
 25/106 anonim ***** válasza:
15%

23. Jaja


Egy csomo no elvar...vagyis kovetelozik, de tobbnyire anyagi dolgok miatt. Tok mindegy a srac milyen, hogy viselkedik vele, milyen ember. Neeem csak az elvarasoknal 100%ig megfelelo ember kell. Egy lista, amit pipalgat.


Tehat vannak olyan emberek, akik csak akkor ereznek kemiat, szerelmet, ha valakinek van penze, lakasa, mas anyagi java? Van egy ilyen gomb, amit bekapcsolsz, ha meghallod, hogy a pasinak van lakasa? Ezt nem szerelemnek nevezik, van egy K betus szo.


Aztan ha te megmondod az igazat, kiallsz magadert, a valosagban elsz, rad mondjak, hogy incel, meg vesztes.


Hercegnok, van fogalmatok arrol, hogy mennyi egy alberlet? Jaaa a pasi dolgozzon ezerrel, te meg lebecolsz a lakasaban, mert az szexi? Nem mindenki szerencses, hogy alatolnak dolgokat, vagy pont most jott be neki a tuti munkahely. A szemelyes sikert meg fejlodest meg nem korhoz kell kotni. Ha ezt sem vagy kepes felfogni, talalsz majd valami papucsot.


Lanyok, nem hisztizni kell, hogy egyedul maradtok. Nem nyafogni kell, hogy a rosszfiu hogy elbant veletek. Fel kellene ebredni az alomvilagbol.


A heten sokat voltam itt, egyre tobb hercegno nyafog a pasik miatt, de ofelsegenek jar a magas elvaras (csak anyagi) es ha te ezt nehezmenyezed, te vagy a pancser. Hat igen. Egyedul fogtok maradni, vagy szenvedni egy "sikeres" ember mellett, mert a szerelem fogalmat elbol nem ismeritek.

2021. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 A kérdező kommentje:

Csak azt vàrom el amit magam is nyújtani tudok. Nem többet.

Nem más lakásába költöznék be és nem is eltartót keresek az teljesen más kategória.

2021. jan. 23. 14:14
 27/106 anonim ***** válasza:
60%

Inkább egyedül, mint egy szerencsétlen életű rinyagéppel.

Ez nem hercegnőség, inkább te vagy eltévelyedve.

2021. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
7%
Akkor vegyél új elemet a vibrátorodba, kell majd.
2021. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
18%

25. miért lett leszavazva? ja mert ő is felmeri válalni a véleményét és még igazi is?! :D


Csajok, ti szerintetek egy átlagos srác min havi 300ezerből él? elmegyek boltba, kajáldába vagy csak kinézek az ablakon én szegény embereket látok akik napról napra élnek.


itt az a baj, hogy sima átlagos csajoknak olyan elvárása van amit egy átlagos srác nem tud megadni, pl egy árufeltoltő aki sztem 150et keres (lehet tévedek) hogy a francba várja el h a faxija albiba legyen? mikor itt ahol élek 150ezertől kezdődik :D


épp e miatt van kis millió érdekkapcsolat.

2021. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
30as ne haragudj de te mennyiből élsz? :D
2021. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!