Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ugyanazt elvárom a férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanazt elvárom a férfitól amit én is nyújtani tudok, az túlzó igény?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
18%

Kérlek drága, mutass már nekem ilyen topicot ahol bárki követel párt magának!

A siránkozás nem egyenlő a követeléssel szerintem

2021. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 anonim ***** válasza:
66%

Ha minden ujjadra találsz pasit, akkor nem.

Ha évek óta senkivel sem tudtál hosszabb időre összejönni, akkor valszeg igen.

2021. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 anonim ***** válasza:
12%

Az attól függ.

Ha képes vagy objektíven megítélni a saját teljesítményedet, akkor nem gond.


Viszont a legtöbb ember erre nem képes, hajlandó túlértékelni magát.


Csak mondok egy példát, közeli férfi családtagom feleségéről van szó, tehát nagyon jól belelátok a dolgokba.


A nő szülei jómódúak, jó kapcsolatokkal, ezért vettek a nőnek a lakást.

Nagyon drága fizetős szakra benyomták a csajt anno, így elvégzett egy egyetemet. Benyomták egy jó állásba, így aztán jól is keres.

Emellett valami tápanyag-feldolgozási zavara van, tehát alkatilag szép vékony, ezért se kell semmit tennie, nem is tesz.


Tulajdonképpen neki magának semmiféle teljesítménye nincs abban, amit nyújtani tud, se anyagilag, se külsőleg.


Ugyanakkor folyamatosan cseszegeti a férfit, hogy miért nincs diplomája; mert ugyan csak érettségije van, és nem volt családi hátszele - a mi családunk szegényebb fajta - viszont kőkemény munkával felküzdötte magát olyan szintre, hogy többet keres, mint a nő.

Folyamatosan cseszegeti a férfit, ha akár csak egy miminál kis pocakot ereszt, pedig amúgy sportol a férfi rendszeresen.


És sajnos úgy látom az ismeretségi körömben, hogy a többségében ez a jellemző a nőkre.. mármint nem feltétlenül az, hogy saját lakást kaptak apuanyutól, hanem az, hogy a saját, valós teljesítményüket egyáltalán nem értékelik reálisan, olyat is a saját sikerüknek tudnak be sokszor, amiért valójában nem is ők küzdöttek meg, és egyedül, segítség nélkül esélyük sem lett volna elérni, de a másiktól persze elvárják.

2021. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 anonim ***** válasza:
67%
Hat ha csak ennyit nyujtasz mint emennyit leirtal sztem nem lesz gond. Nagyon alacsonyan van az a bizonyos lec
2021. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 anonim ***** válasza:
16%

és mit vársz el? ez elég tág. Ha anyagi javakat pl lakás, kocsi, pénz stb, akkor igen, sok.


Ha belső, erkölcsi dolgokat, akkor tök alap, hogy vannak elvárásaid.

2021. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 anonim ***** válasza:
23%
Nem, de nagyságrendekkel kevesebb jelölt közül tudsz válogatni és lehet, hogy azok egyike sem fog választani téged, így két opciód marad: lejjebb adsz az igényeidből, vagy magányos maradsz és vársz a csodára, viszont utóbbi esetben az idő neked sem a barátod.
2021. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/106 anonim ***** válasza:
11%
Vénlányként nem lehetnek elvárásaid különben ki fognak röhögni, illetve meg fogják kérdezni hogy mit csináltál az elmúlt 15 évben. F@szkörhinta? ,,Karrier" építés? Instant kuka.
2021. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/106 anonim ***** válasza:
62%

Mikor lesznek már innen kivágva az incelek?

Miért kell teletrollkodni az összes kérdést a baromságaitokkal?

Kit érdekeltek?

2021. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 anonim ***** válasza:
83%
Az attól függ. Ha pl.: 3 diplomád van és a párodtól is minimum 3 diplomát vársz, az eléggé leszűkíti a lehetőségeidet.
2021. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 A kérdező kommentje:

Egy úgy gondolom teljesen Atlagos dolgot várok el, nem milliomost de 30 felett vagy 35 évesen is sok aki otthon él és totál megfelel neki. Nem Bp-ről van szó , itt nem annyira durvák a lakásárak. Nem akarnak haladni ( nyivlan 200 bol nem lehet annyit félretenni mint 600 bol de kisebb léptékben sem) és mindig megkapom, hogy nekem túlzóak az igényeim.

8 évet kapcsolatban voltam hosszú élettársi kapcsolag után nehéz újrakezdeni azzal tisztában vagyok de ennyit fordult a világ?

2021. jan. 23. 13:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!