Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ugyanazt elvárom a férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanazt elvárom a férfitól amit én is nyújtani tudok, az túlzó igény?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
58%

Nem releváns, hogy mennyiből élek. Nincsenek ilyen elvárások, amiket vizionáltok.

Elenyésző kisebbségnek az a koncepciója társkeresés során, hogy az övénél nagyságrendekkel nagyobb jövedelmű emberrel jöjjön össze. Amúgy ebbe a kisebbségbe férfiak is tartoznak, nem csak nők. Iszonyú szűklátókörűség csak ezeket az embereket észrevenni és általánosítani. Egy kényelmes kifogás, hogy miért nincs nőd, semmi több.

Attól meg hadd ne legyek már szívtelen aranyásó, hogy számít a pénz és e tekintetben is hozzám hasonló kell.

2021. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 anonim ***** válasza:
25%
épp elenkezőleg, nagyon is számít mennyi az annyi. és az a baj, hogy ezt az egészet kamu kérdések mögé rejtitek.
2021. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
19%

Igen 30 csak nem a kis pasikadon elsz?:D


Ezen az oldalon mindenki baromi jol keres, tulkepzett, meg egy "igenyes" hejcegno

2021. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:
0%

29


Azt el ne felejtsd, hogy ebben az orszagban a nyugdijas is kukazik.


Pesten egyedul alberlet csam azert, mert a kiscsajok...elvarjak? Ahhaaa..perszeeeee.

2021. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom mondja mar el valaki 200k bol hogy el meg teljesen onerobol szuloi tamogatas nelkul? az orszag melyik teruleten elnek ezek az emberek?
2021. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 anonim ***** válasza:
0%

36 hogy hol?


Alom vilagban vagy a "sikeres" pasijukkal...


Egesz heten olvastam itt a nok hisztijet az anyagi dolgok miatt... atlag kereset 200 ezer...gazdasagi visszaeses van... De nem baaaaj, varjuk el a csak anyagi dolgokat, hiszen a legtobb no nem is anyagias.


Ertem, hogy vannak szerencsesek, de ne degradlaljuk mar le az osszes embert ha kerhetem.


De vigyazz, mert egy kiscsaj azt mondja rad, hogy incel vagy, jon az oltas:D

2021. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 anonim ***** válasza:
79%
Mi köze a kérdésnek ahhoz, hogy ki mennyit keres? Miért túlzó elvárás, hogy a pasija hozza az ő szintjét?
2021. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
23%

Komolyan szeretném tudni az ilyeneknek mit dolgoznak mennyiből élnek, mint már mondtam ahol élek itt 200k ből jó ha kijön az albérlet, és kb ennyit is keresek..


ha nézünk egy hozzám hasonló nőt aki annyiból él mint én annak is nagyobb az igénye mint amit én biztosítani tudok.


csak akkor jön ki ha ketten bérlunk lakást, de azt sem lehet nevezni életnek.. és mindkettő fél nagyon ki van szolgáltatva a másiknak, vagy majd az egyik dobbant ha már van jobb fogás.. azt a másik mehet az utcára. ez Mo. szág


Végülis aki albérletbe lakik félig meddig hajléktalan, kvára kiszolgáltatott..


mindig elfeljtitek milyen fonros szerepet játszik a családi háttér :(

2021. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
88%
Te találod ki, hogy nagyobbak az igényei. De ettől még nem lesz igaz.
2021. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
0%

40 ezt te sem hiszed el ugye?


Aki kicsivel is szebb annak hatalmas az igénye, legyen az árufeltöltő, vagy dohány boltban dolgozó. (nem lenézésból írtam, én is kis ember vagyok)

2021. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!