Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Borderline férfival milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline férfival milyen egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Milyen a párkapcsolat egy borderline férfival?

2022. márc. 15. 22:50
 71/94 anonim ***** válasza:
100%
#67! Semmilyen személyiségzavart nem diagnosztizálnak gyerekkorban, mert akkor még kialakulóban van a személyiség, tehát zavar se lehet. Ráadásul a többségüknél pont a gyerekkori hibás kötődési minták(pl.anyával való kapcsolat)idézi elő részben.
2022. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
60%

Bordeline felmenőm volt, és az ilyenek bordi partnert is keresnek, aki már kicsit kevésbé szadista, mint a szülő, az jónak tűnik. Aki bordi mellett nő fel, maga se lesz normális. A bordi az elején nagyon megjátssza magát, hogy összejöjj vele, aztán kiderül, hogy egy emberevő sárkány. A bordi SZERET bántani másokat. Szadista. Miközben téged tipor (nem biztos, hogy csak lelkileg, sokan testileg is bántalmazók), folyton hangoztatja, ő milyen boldogtalan.

(Nem kérek privátot, nem levelezek.)

2022. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
96%

A bordik nem szeretnek bántani másokat szerintem. Ezért öncsonkítanak. Csak nem realizálják, hogy mekkora kárt okoznak és utólag sem látják reálisan. Szerintem bennük egyedül bosszúvágy van, gyerekes sértettség, amikor ezeket művelik.


Ahogyan egy gyerek sem direkte káromkodik, hanem ez rögződik be neki, ha így beszélnek a szülei - bordik is egy csomó minden sz*rt a családi hátterükből hoznak.

2022. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
63%
Sokat beszélnek arról, hogy hány borderline lesz öngyilkos. Azt viszont még senki se számolta össze, hányan ölik meg magukat a bordi családtagjai közül, mert a halálba hajszolja őket a borderline agressziója.
2022. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem egy borderline van az életemben, ő is családtag, elég sok minden igaz rá azokból amiket leirtatok kivéve a megcsalás, ő is lelép a pasijatol mindig de olyankor inkább sír meg a környezetet idegesíti úgymond.
2022. márc. 16. 15:34
 76/94 anonim ***** válasza:
96%

Én is csak megerősíteni tudom az előzö oldal tartalmát. Ugyanez, mindig én voltam a hülye, de amúgy valahol néha érzêkelte,hogy nem igaz. Ezért kínlódtam vele viszonylag sokáig,mert tudtam, hogy nem teljesen szándékosan bánt.


Hülye hasonlat, de szerintem igaz, olyan ez, mint például a tornádó, az sem azért kapja fel a teherautót és dobja rá egy gyermekkórházra mert gonosz. Vagy a villám se szándékosan csap bele és égeti le a házat....Szóval...a bordik sem rosszak vagy feltétlen gonoszak, csupán természeti csapások.

2022. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
100%

#74:


Nem hinném, hogy sokan. Egy egészséges családban nem lesz nagy százalékkal bordi a gyerek. Itt is inkább az szokott lenni, hogy van valami nagyon elb*szott pereputty, akik a bordin is túltesznek. Nem hiába panaszkodnak róluk és gyűlöli a családját a legtöbb - főleg az anyjukat emlegetik. Szerintem ritka az, amelyik “csak úgy” bordi lesz, normális háttérrel:

2022. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
80%
Sőt, megkockáztatom, hogy elsősorban a családjukat büntetik az öngyilkossági kísérleteikkel is, hogy nézzék meg, mit műveltek vele és hogy egy szenvedő ember lett miattuk.
2022. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
0%
78: Jajj az unhealthy Jesus szindróma, kedvencem....
2022. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
100%

Legalábbis nekem ezzel operáltak.


De nem hiszem én sem, hogy normális szülőknek borderline utódja lenne.

2022. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!