Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a nők a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a nők a jelek küldözgetése helyett inkább beszélnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:54
 81/95 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 78-as válaszoló!


Igazad van abban amit írsz,én teljes mértékben oda figyelek egy Nőre,mégsem értékelik ezt,mert ha már külsőre nem tetszem neki elhajt az első pillanatban és hasonlók.Pedig fogalma sincs róla milyen vagyok valójában csak felszíneskednek egyfolytában.Múltkor is odamentem egy csajhoz,nagyon kedves volt velem kedvesen mosolygott rám,jól elbeszélgettük az időt fel is vettem vele a kapcsolatot és elhívtam utána,menjünk el valahova legközelebb.Azt mondta,hogy oké szívesen eljön,aztán mikor oda került volna a sor ténylegesen lekoptatott egyszerűen.Pedig jelét sem adta,hogy nem akarná vagy nem tetszem neki.Nos ez egy példa volt,de nagyon sok ilyet már "bekaptam",sőt szinte csak ilyenek történtek velem az elmúlt 5 évben.Kerestem én már mindenhol,sehol sem találtam olyat,akivel odáig eljutottunk volna,hogy megmutathassam neki mennyire odafigyelek rá,kedves vagyok vele és intelligens.Pedig tényleg odafigyelek egy Nőre minden szempontból ha a társaságomba van egy vagy több is akár.És ezt aki ismer ténylegesen nagyon jól tudja rólam,de idáig szinte senkivel nem tudtam eljutni,egyszerűen még esélyt sem adnak nekem.Itt van a gond.

Hozzátéve: Xenophilius, teljes mértékben egyetértek veled, ugyanígy állok én is ahogyan te.Csak így tovább.

2013. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 Mr.Kütyü válasza:

mindkét nem ellett kényesztetve...

A nők, sokkal nagyobb elvárású phecsák(tisztelet a kivételnek ami kb 30-40%) akiknek csak a pénz kell


A férfiak meg lustábbak lettek, illettve vannak olyanok akik csak a szexre vágynak... (tisztelet a kivételnek 30-40%)


ezeknek a 30-40% nak a 40-50% férj illetve feleség, a maradék 50-60% a normális. (ez lehetek én és a barátnőm :))

2013. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
igazat adok neked kérdező. Szoktunk a párommal csajozni neten és valami elképesztő ahogy kimutatják ha valami nem tetszik/tetszik nekik. Ja és ott vannak a különböző rövidítések vok, vmit és társai, ami még idegesítő tud lenni az ilyen szavak, puszcsi, lávcsi, napszemcsi és még sorolhatnám. kimaradt a kedvencem, lelkifurkám van :) na ezt amikor először megláttuk értelmetlenül néztünk egymásra és megkérdeztük az egyik ismerősünket, és ő mondta h lelkifurdalást jelent, hát hadd ne mondjam, szakadtunk a röhögéstől. 25F
2013. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
Fontos az őszinte kommunikáció, de ettől még nem kell mindent kimondani vagy megbeszélni. Kell mindig egy nagy izgalmas kérdőjel... egyébként nem csak a férfinek, hanem a nőnek is.
2013. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:

"Intelligenciával, egyéniséggel, eredetiséggel, odafigyeléssel, ami nem pénzelés, hanem érzelmi odafigyelés, segítőkészséggel, ami szintén érzelmi és nem anyagi, megértéssel, és főleg azzal, hogy komolyan veszed és egyenlő félként kezeled minden helyzetben!"


Wow! Leírtad mindazt amit a nők keresnek azokban a fiúkban akiktől nem akarnak semmit sem! Ezek a tulajdonságok amit leírtál a nők fiú barátaiban fellehető tulajdonságok.


Ebből az egyéniség és az eredetiség amit a nők néznek ismerkedés közben a többit amit írtak azt meg odaképzelik, a pénzt amit ráköltenek arról elfelejtkeznek, + még a külső (magasság testalkat szőrzet izmosság). Úgy durván ennyi számít a nőknek Ismerkedésnél.

2013. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:

Mi van??? Elhívtam egy fiút többször is találkozni, kérdeztem, hogy mi van velünk… mondta, hogy nem tudja én mit gondolok… közöltem, hogy akarom őt, de ő mintha nem akarna… erre nulla reakció.

Pfú. -.- Ezek után ne játsszunk?

2013. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 A kérdező kommentje:
de ne ám.
2013. okt. 9. 21:52
 88/95 anonim ***** válasza:
Mennyi válasz...
2013. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
Többször volt, hogy kifejeztem pasinak, hogy tetszik. Konkrétan megmondtam nekik, hogy mennyire oda vagyok értük. Soha nem működött, míg a jelek küldözgetése igen. A férfiak értékelik, ha vadászhatnak. Sajnos én nem vagyok az a típus, aki ölbetett kézzel várakozik, hogy elhívja az illető randizni, sokkal jobban örülnék, ha én is elhívhatnék fiúkat.
2013. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 A kérdező kommentje:
mégis ki tart vissza?
2013. nov. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!