Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a nők a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a nők a jelek küldözgetése helyett inkább beszélnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:54
 21/95 anonim ***** válasza:
43%

7-esnek van igaza.

Úgy látom, hogy ez a kérdés férfiak által igen gyakran látogatott..de, hogy elég nyers legyek, lesz*rom, pontozzatok le engem is nyugodtan, úgyis csak a fájó igazságot fogom leírni én is. Nyilván a hódítani nem tudó béta hímek, mivel megsértődnek ezen, majd jó alaposan lepontoznak..Mert bár ugye az igazság, na az fáj.


Szóval, a mai "férfiak" 80%-a nem FÉRFI. Ti azt hiszitek, hogy attól, mert a lábatok között fityeg valami pénisznek nevezett dolog, és mert szeditek a sok szteroidot és/vagy gyúrtok, attól lesztek férfiak.

El kell keserítselek titeket, kedves gyerekek.. Egy vékony, kevésbé helyes fiú is lehet sokkal inkább férfi, mint te kedves kérdező, vagy akár egy agyongyúrt, önmagát alfahímnek képzelő díszk*csög.

A viselkedésen van a hangsúly, azon, hogy ki hogyan tudja eladni magát. A nők a külsejükkel hódítanak manapság, nektek a szövegetekkel kéne, a rátermettségetekkel, hogy érezzük igenis férfiak vagytok, megvédtek minket, erős jellemek vagytok.

Ahogy a 7-es is írta, szükségünk van arra, hogy gyenge nőnek érezzük magunkat mellettetek..így ám, picsogó rinyap*nák mellett nem fogjuk nőnek érezni magunkat.

Az meg, hogy egy férfinek csúfolt akármi, még oda se mer jönni hozzám, és nem meri bevállalni az esetleges elutasítást, már végképp kivágja a biztosítékot.

Hol a jó francban éltek ti? Évezredek óta ezek az udvarlási szokások, erre most jön egy nyeszlett, rinyás generáció, és azt hiszitek ti sz@rtátok a spanyolviaszt, és hozzátok alkalmazkodjon mindenki?

Veletek van gond, kedves rinyás 'férfiak' és nem a nőkkel.


Lehet elgondolkozni.


22N

2013. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
100%

" és nem meri bevállalni az esetleges elutasítást"


Azzal nem lenne baj, inkább azzal AHOGY elküldik őket, nemigaz?


Jó HANGOSAN, hogy minél többen hallják, hogy a csaj milyen király, a csávó meg micsoda pancser. Teletűzdelve igényes káromkodásokkal, szidalmakkal és a csávó maradék erejének megsemmisítésével. Mert hát "ők megtehetik" Utána mindenkinek elmeséli, aztán az atuális emberen röhögnek még fél évig.


Szóval akkor ezek meg nem nők kicsit se... Mert ez a viselkedés minden, csak nem nőies!

2013. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem tudom, én még 22 évem alatt nem találkoztam egy olyan lánnyal sem, aki ilyen tahó módon küldött volna el egy fickót:-)

Ha léteznek is ilyenek, akkor kevesen lehetnek...én budapesten lakom, és még sose hallottam ilyet.

De ettől eltekintve is, ne legyetek már ennyire anyámasszonykatonái..kiábrándító, hogy 'erős' férfi létetekre ezen siránkoztok. Ha nem tetszik ahogy az a retkes rib@nc válaszol, akkor alázzátok meg ott helyben mindenki előtt, hogy mekkora büdös paraszt, de ne a többi értelmes nőt szívassátok már. Ja, vagy ennyi sincs a pucátokba?:)

2013. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
77%

21 es, izgatóan pimasz egy némber vagy te hallode, de megdugnálak úgy,hogy lábra se tudnál állni! /csak vicc/

De az igaz,hogy pimasz boszorka vagy, és nyilván természetesen te is csak a te álláspontod érdekeit "szükölöd" itt nekünk, öntudatra ébrendt férfiaknak.

Bezzeg bazzeg,ha nektek kéne udvarolni, ugyanúgy fosnátok rinyálnátok, mint ahogy most is teszik a férfiak.

Ha én is nőből volnék, elhiheted, hogy ugyanezt szajkóznám mint te, mert ez állna érdekemben. Semmi gond nincs ezzel.

Ha nincs "kérő" akkor nincs party. Muszáy valamivel csalogatni a lúzereket a vágohídjukra"rangitájm" hogy aztán legyen mivel lemorzsolni őket. Hisz ki nem szarja le őket, al ényeg,hogy valami nomrálisabb is beröppenjen a lepkehállóba. A többi meg úgysem számít, hogy szarrá megy a lelkivilága, a lényeg,hogy el tudta mondani, mekkora hős volt, hogy hagyta magát megalázni, beégetni egy ostoba nő által. Ez ám az igazi hőstett.

Igazából a hősöknek a jellemvonása az ,hogy önfeláldozó marhák, amit igazából a kutya se köszön meg nekik!

Nagyon nem igaz,hogy attól lesz férfi a férfi,hogy bedugja a fejét a nyaktiló alá hósiesen.

Az udvarlás egyetlen egyfajta emberfajzatnak való. Megsúgom: Akinek van tökéletes önbizalma és személyisége hozzá. akikkel a sors útjai nem voltak ilyen kegyesek, hogy ez megadasson neki, azok az életben nem fognak tudni a nők szemszögéből férfias férfinek minősülni pszichologiai értelemben.

Húúdddegonooosz!

2013. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
27%
20-as: A szex nem kitüntetés, ha nem szereted a partnered, hanem csak egy primitív ösztön kiélése. És nem, nem ér meg annyit, hogy belémdughassa a farkát. Én nem is tudok azzal lefeküdni, akit nem szeretek, akihez nem vonzódom, de ha mégis lefeküdnék egy ilyen férfival, akkor biztos beleszeretnék, és szenvednék, ha nem lehetnék vele. Szóval bocs, hogy nem teszem magam szánt szándékkal tönkre! Nem éltem, és soha nem is fogok a materialista világban élni, mert több vagyok egy hústömegnél, és főleg több vagyok egy pin*nál. Lelkem is van, amit nem hagyok megrontani! És amúgy honnan tudod, hogy akarok-e egyáltalán családot alapítani?
2013. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
Ja, és hálát adok az égnek, hogy nem illünk össze! :)
2013. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:

" akkor alázzátok meg ott helyben mindenki előtt,"


Én lecsapnám, de sajnos ez meg törvénybe ütközik.


Holott úgy kéne. Beszólásként értékelni és jól pofánvágni egy ilyenért.

2013. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
Én simán nem hiszem el, hogy létezik olyan nő, aki ilyen agresszívan küld el bárkit is. Én is csak finoman építem le a fiúkat. Lehet, hogy csak ti érzitel megalázásnak, mert teljesen össze vagytok törve / túl nagy az arcotok.
2013. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
100%

"Én is csak finoman építem le a fiúkat"


Na ja ilyen szófordulatok is "finomak"


"Takarodjál"

"*Hányás hang*"

"Mit képzeltél, te féreg"

"Az ilyet kővé kellene változtatni"

2013. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nálam a finom az, hogy megdicsérem, milyen bátor volt, hogy odajött hozzám, milyen kedves, de sajnos most nem szeretnék ismerkedni. Ennyi. Én nő vagyok, nem hülye cicababa. De ha nem akarod, ne hidd el, az a lényeg, hogy jól érezd magad! ;)
2013. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!