Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a nők a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a nők a jelek küldözgetése helyett inkább beszélnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:54
 71/95 anonim ***** válasza:
Igen, csak ezzel meg tudod az a baj a férfiak részéről, hogy valaki vagy ilyen vagy nem ilyen. Ezt szerintem lehet tanulni, de csak akkor, ha tényleg változni/változtatni akar. Nyavalyogni nem ér ebben az esetben.
2013. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
Mindenki hajlamos panaszkodni, ha azt érzi nincs sikerélménye. Amúgy nem nagy szám kaja közben betenni a youtube-ba egy két pszihológiai előadást :) Engem például érdekel hogy működök én meg hogy működnek az emberek általában.
2013. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 A kérdező kommentje:

20:00


Roberto, belinkelnél 1-2 előadást?

2013. máj. 9. 20:03
 74/95 anonim ***** válasza:
100%

Heh ez még menni is fog :D


egyedül mondom fizetni ne kelljen nagyon, meg ne legyenek idegeítő viták arról, hogy én milyen sz*r vagyok, meg ne merészljen kigúnyolni ha olyan szintű a kapcsolatunk, hogy eljön a szex ideje... Csak mert mondjuk ő a 18-20 centi farkakhoz szokott. Meg ne kelljen megjátszani magam, szóval semmi jópofizás másokkal akiket rühellek, meg semmi ál-viccelődés ami nem is vicces. Meg ne kelljen olyan szutyok filemeket néznem amiket nagyon gagyinak tartok (Avatár, másnaposok)

2013. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Mark Gungornak ezt a videóját szerintem sokan látták :D

http://www.youtube.com/watch?v=3XjUFYxSxDk


Csernust meg sokan rühellik, egyébként szerintem zseniális:

http://www.youtube.com/watch?v=HdrhzYOxEC0


Szóval szerintem ezen a vonalon indulj el, találsz majd új gondolatokat :)

2013. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. máj. 9. 20:18
 77/95 anonim ***** válasza:
igen, ez remek
2013. máj. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:

Többen leírták, hogy mire gondoltam, amikor azt írtam, vegyen le a lábamról a férfi. Nem pénzben mérik.

Minden nő szeretné különlegesnek, egyedinek érezni magát. Ezt pedig csak úgy tudja elérni egy férfi, ha azt érezteti, hogy az ÉN személyiségem, tulajdonságaim vonzzák. Nem a külsőm, mert csinos nőből van millió... bárki meg tudja dicsérni a külsőm, bárki el tud vinni étterembe, stb.

Arra viszont kevesen képesek, hogy odafigyeljenek rám, a gondolataimra, az igényeimre, minden apró rezdülésemre. Pl. azzal, hogy lereagálja, amiről beszélek, hogy ha valamit kérek, akkor figyelembe veszi, hogy minden erejével arra törekszik, hogy JÓL érezzem magam. Mert ha egy nő jól érzi magát egy férfi társaságában, akkor kenyérre lehet kenni, akkor a férfi is nagyon jól fogja érezni magát. Tudom, hogy ez nem könnyű! De legalább törekedni kellene rá!

Akik csak azt hajtogatják, hogy ÉN, ÉN, ÉN, és nekem ez meg az jár, meg erre meg arra nem vagyok hajlandó egy nőért, azok eleve elvágják magukat. Senki nem várja el, hogy egy férfi olyasmiket tegyen, amikhez nincs kedve, affinitása. De ha eleve azzal vág bele egy induló kapcsolatba, hogy hozza a listát, hogy mi mindent NEM hajlandó megtenni egy nő kedvéért, akkor az iszonyatosan visszatetsző. Nagyon apró, tényleg egészen pici figyelmességekből áll össze az, hogy jól érezzem magam: pl. ha sétálunk, és belóg egy ág az utamba, akkor hajtsa félre. De ezeknek zsigerből kell jönni! Mert ebből érzem, hogy ODAFIGYEL rám!

2013. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
90%

"Pl. azzal, hogy lereagálja, amiről beszélek, hogy ha valamit kérek, akkor figyelembe veszi, hogy minden erejével arra törekszik, hogy JÓL érezzem magam"


De ezt TE is megteszed visszafelé, ugye?


mert csak így van értelme...

2013. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim válasza:
akkor több lenne a gyerek xd
2013. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!