Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a nők a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a nők a jelek küldözgetése helyett inkább beszélnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:54
 11/95 anonim ***** válasza:
45%
Mi lenne, ha a férfiak lennének elég tökösek lépni, és nem a sültgalambot várnák...
2013. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
92%
Ez akkor működhetne, hogyha a "válaszreakciók" nem a leüvöltéstől a nyilbvános megalázáson át hasbarúgáson keresztül a kemény csávókkal történő mgvertetésig terjedne amennyiben "szinten aluli" csávó ment oda hozzátok.
2013. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
28%
#7 "pont ezt várjuk, mi nők" NEM. Még egyszer ilyet olvasok valahol, felkeresem az illetőt aki írta és képen vágom, hátha észhez tér. Ne beszéljél már légyszíves a nevemben, hódítgassák egymást az állatok, ahogy írtad de értelmes embereknél nem így kellene működnie a dolognak. De biztos pár millió évvel később kellett volna születnem, azt hiszem manapság még túl primitívek az emberek, hogy elvárhassak tőlük valami ésszerű gondolkodást. :(
2013. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
32%

"tessék, adott a lehetőség, bizonyítsd be, hogy kellesz!"


De miért, te magadtól nem tudod eldönteni, vagy mi? Nem értem, komolyan. Mindenki olyan amilyen és emiatt kedvelek meg valakit, nem a színjáték miatt. Ha valakit kedvelek akkor azt pedig megszólítom, nem várok mint egy hülye, csak mert nem vagyok fiú. Attól, hogy megjátssza magát valaki miattam meg minden lesz csak nem szimpatikus.

2013. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 A kérdező kommentje:

"Mi lenne, ha a férfiak lennének elég tökösek lépni, és nem a sültgalambot várnák..."


Azt baromi nehéz felfogni, hogy NEM TUDJUK, hogy mikor érdemes lépnünk és mikor nem??? Éppen azért mert folyamatosan megy a rinyálás, ha nem megy oda hozzátok a srác, akkor azért, ha odamegy, akkor azért...

2013. máj. 1. 20:39
 16/95 anonim ***** válasza:
20%
Kicsit ám nevetséges ez, hogy a férfi hódítson meg. Egy pina nem ér ennyit.
2013. máj. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó: Nagyon sajnálom, hogy te eddig csak olyan nőkkel találkoztál, akiknek egyetlen megkülönböztető tulajdonságuk az volt, hogy *pin@juk* van. Ez tiszta szánalom. Nekem rengeteg jó tulajdonságom van emellett. De valószínűleg neked még így sem érné meg, mert nem tekinted a nőket embernek.
2013. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
21%

Valóban, egyik nő sem ér annyit, jól írja az előttem szóló. Pár dugás, pár erőltetett duima, aztán unott kategoria.


Hogy mi lenne ,ha inkább beszélnének? Semmivel nem volnának szerintem nagyon ribancnak nézve, ha határozottan kifejezik,hogy mit is akarnak. Az még nem ribancság, nem nyomulás. Az már az ,ha csak úgy lesmárol minden előzmény nélkül, vagy az ölembe huppan.

Csak ugye, akkor a KÉNYELMETLEN kezdeményező szerep az ő oldalukra esne, a "labda" náluk volna, és ez ugye szar ügy, mert mindig az sérül,akinek kezdeményezni kell.

A nők ezt nagyon remekül megtehetik hogy hárítják az áldozatkész máritírfasz fickókra. Brávó. Lágy tökös férfi, tedd magad tönkre az ilyen szarságokkal. Köszöntem, én nem tenném. Egy nőt sem szólítok le, főleg jelek nélkül nem.


Igazából, ha beszél is hozzád, akkor is félreérthető, mert lehet hogy csak haverkodni akar. A seggemnek nem kell a nők haversága. Nő szexuális örömszerzésre kell a férfinak, nem dögunalmas bájolgó partnernak.

2013. máj. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
85%
Mondom én, nem nézitek embernek a nőket, de akkor ne derpegjetek, hogy közülünk sokan nem hagyják magukat hülyének nézni! Én 100000000%, hogy nem feküdnék le olyan érzelmi halott, üreslelkű fickóval, akinek csak arra kellek! Túl jó vagyok én ahhoz!
2013. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
7%

De mi ez már,hogy csak! arra kellesz. El-g ostoba hozzáállás ez,hogy a szexet ilyen pitiáner valaminek tartod. Meg a nők többsége. Azért az már elég hatalmas dolog ha valaki megdugna valakit elhiheted! Sokakra rá se köpnek ,azok a nők akik úgy jártak, azok vernék a seggüket örümükbe,hogy valaki nyujtsa a faszát feléjük elhiheted. Mert olyan kelletlenek a szerencsétlenek, hogy senki nem akar velük szexelni. Bezzeg akikkel meg akarnak, mert jól néznek ki, azok meg nem értékelik ezt, mert kevésnek tartják. PEdig a szex nagy dolog! A nemi vonzalom keltés egy hatalmas előny, erény! nem minden a lelki síkról szól, mint ahogy sok csököttagyú nő azt elképzeli. Sokkal inkább a testiségről. Jobb lenne ,ha minél több nő élne a materiális világban, és nem ezeket a lelki, emocionális elsőbbség szarokat hírdetnék, mert a francot nem érdekel, és ezt bizonyítja az emberek többsége is! Az emocionálisak vannak "kisebbségben" . MErt elmaradt, mutszázadbeli szar idejétmult hozzáállás. azért!

Szexelj akit megkívánsz, ez kitüntetés annak aki felé ezt kifejezed. Mert ért annyit, hogy a farkadat belerakja. Ezt megtiszteltetésnek kéne venni, nem a "csak annyit ért dolognak"


Az a baj,hogy a nőknek még kell az a sok mögöttes nyűglődés is, a kölöknevelés, a házasélet szarságai, nem láttak még elég sok keserű példát a más sok családos ember pórul járt példáján? Statisztikailag kicsi az esély rá,hogy boldog ember leszel ,ha családot alapítassz a mai világban. Tök fölösleges.

De mindig lesznek állati optimista, bizakodó emberek, akik szentül hiszik,hogy majd ők váltják meg a világot, és ők lesznek akik boldogok lesznek ebben a szarságban. Mind így gondolkodik, 10 ből kilenc kő keményen meg is üti a bokáját. A maradék egy meg lottó nyertes szindróma.

Bőven elég a csak szexre kellettél! Én amondó vagyok. De hát ez van, el kell fogadni,hogy máshogy állsz hozzá.

nem vagy hozzám való. Ennyi. sorry!

2013. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!