Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a nők a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a nők a jelek küldözgetése helyett inkább beszélnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:54
 61/95 anonim ***** válasza:
De Te is jót mondasz hatvanaska :) Az sem mindegy milyen helyekre járunk ám :)
2013. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
# 59: Ebben van igazság amit írsz, mert nyilván az érzéscsomag nem ad kielégülést, de szerencsére azért vannak olyanok, akikkel ez folytatódik valamilyen irányba. Tehát barátság, vagy kapcsolat lesz belőle.
2013. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:

"és tesz is azért, hogy levegyen a lábamról"


Az a baj, hogy ezt általában pénzben mérik. Vegyél neki virágot, ékszert, mozijegyet, ruhákat... Csakhogy "nőnek érezze magát". Az meg, hogy nem marad pénzed kajára, már a Te bajod...


Aztán ha meggondolta magát, dupla fail mert se nő se kaja se pénz.

2013. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
#62 persze a helyzet természetesen nem apokaliptikusan szar :) Mindenkit a helyén lehet kezelni :)
2013. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
Xenophilius ez egy rétegre tényleg igaz. Ezeket a nőket kerülni kell és kész :) Azt nem állítanám, hogy csak ilyenek vannak.
2013. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg minden nőnek csak a pénz kell, akkor én nem olyan nő vagyok, mint a többi. Minek törtem/töröm magam, ha még el sem tudom magam tartani? Ennyi :)
2013. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:

Na ja, de akkor mi rák az a "vegyük le a lábukról" cucc?


Ha nem pénzzel akkor mivel? Versikékkel, nyilvános megaláztatásunkkal vegyes bohóckodással, közhelyes idézetekkel?

2013. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
100%
Intelligenciával, egyéniséggel, eredetiséggel, odafigyeléssel, ami nem pénzelés, hanem érzelmi odafigyelés, segítőkészséggel, ami szintén érzelmi és nem anyagi, megértéssel, és főleg azzal, hogy komolyan veszed és egyenlő félként kezeled minden helyzetben!
2013. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyszerűbb dolgokkal is beérik. Például, hogy vissza tudsz kérdezni egy olyan dologra is amit percekkel azelőtt mondott, bizonyítva, hogy figyelsz rá. Le tudod kötni a figyelmét, érdekeset tudsz mondani. Esetleg figyeled a jeleit és reagálsz rá. Ha nem mondja hogy szomorú de látod rajta megkérdezed, ha jelet ad a szimpátiájának rád mosolyog, elfordul majd elindul visszarántod. Én például táncolni szeretek, főleg ha azt látom, hogy a hölgy sem simán lötyögni tud :) Egyébként csomó apróság van és itt inkább az apróságon van a hangsúly. Minél több kicsi jelentéktelennek tűnő pozitív dolog van annál nagyobb a sanszod a jó végkimenetelhez.
2013. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
Már ezt nem neked mondom 68 hanem xeno-nak
2013. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!