Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a nők a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a nők a jelek küldözgetése helyett inkább beszélnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:54
 51/95 anonim ***** válasza:
100%

VAn egy állatira exxtravertált nőszemély, az a mindenkinek adakozós típus, szeret a társaság középpontja lenni, illetve imád bombaként robbangatni az egója is. Ezt nagy előszeretettel tuningoltatja ezres fordulatszámon.

Ezért ő olyan ,aki mindenkire őszintén mosolyog, előtte remekül begyakorolta a tükörben, és imádja,ha körberajongják a férfiak, mindnekivel flörtölget, elvan eldumcsizgat, eljátszadozik. Jön egy ujabb pali, akire mosolyog őszinte látszatot keltő mosollyal, érdeklődik iránta, mert ugyanazt csinálja mint a többi hatszáz másikkal, de közben otthon van neki házibarma ,akivel nagyon szeretik is egymást.

Az új pali meg örül,hogy kapja a jeleket, a félrérthetetlen mosoly, óh, ez a lány érdeklődik irántam, biztos akkor nincs is senkije, juhhéj, én vagyok a világ legszerencsésebbje. A másik 599 marha ugyanígy gondolta, aztán rájött mind hidegzuhanyként érve őket, hogy foglalt ez a gané állat, csak haverkodni akart, mert ő ilyen jellem, és imádja ha körbeugrálják a palik.

Na akkor hol van a megdönthetetlen, félreérthetetlen jel??

Mert nálam volt már ilyenre példa. Sok sok ilyen társaság centruma izgága majom nő van hidd el! A fele introvertált, de a másik fele, a menőbbek nem! Azok szinte mind ilyenek.

Sose tudhatod 100% osan hogy mit akar. Ennyit ér a jelolvasás szándékok terén.

2013. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz rá b*zd meg, hogy van-e palija! Ennyi!
2013. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:

Jah, aham ,persze ezel nyitni a vadidegen hüvelyeshez, hogy figyelj, van barátod? Máris azt mozézi le, hogy jah, ez a kretén direktbe ismerkedni akar. Megint nem jó stratégia.

Ha a faszijáról kérdezed, akkor egyértelmű jel! viszont hogy te direktbe ismerkedni, főleg dugni akarod.

Na ez! már félreértehetlen , a nők számára. NEm nyert kategoria.

2013. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, nem fog elhajtani, csak mert ezt megkérdezted. Ajj, nektek tényleg smmi sem jó...
2013. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
100%

HA tetszel neki, akkor semmit sem baj ha csinálsz. De ez az, hogy honnat tudod, hogy tetszel e neki vagy sem?

Ezért értelmetlen az egész, mert jelekből egyértelműen nem derül ki. Lutri az egész.

Végigazság: Odamész, bevállalod a pofáraesést, vagy nem.

Kell -e annyira a nő, hogy beáldozod érte magad, vagy sem. MEgér e annyit vagy nem. Ennyi.

Zságbamacska, aknamező effektus, vagy végigméz vagy berobbansz. Ennyi. Nekem idáig egy nő sem ért meg annyit, hogy leszólítsam. csak mellékesen írom, hogy lásd, hol terem a királyság! :P

2013. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:

18:14


Köszönöm!

2013. máj. 9. 18:50
 57/95 anonim ***** válasza:
Az igazi megoldás, hogy te is jobban érezd magad: szénhidrátszegény diéta, sport heti 3-4x, pszichológus! És a pszichológus kivételével ez ne időszakos legyen, hanem legyen ez az új életmódod, és így még az időskori cukorbetegséget is elkerülöd, és formába jössz!
2013. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:

"VAn egy állatira exxtravertált nőszemély, az a mindenkinek adakozós típus, szeret a társaság középpontja lenni, illetve imád bombaként robbangatni az egója is. Ezt nagy előszeretettel tuningoltatja ezres fordulatszámon.

Ezért ő olyan ,aki mindenkire őszintén mosolyog, előtte remekül begyakorolta a tükörben, és imádja,ha körberajongják a férfiak, mindnekivel flörtölget, elvan eldumcsizgat, eljátszadozik. Jön egy ujabb pali, akire mosolyog őszinte látszatot keltő mosollyal, érdeklődik iránta, mert ugyanazt csinálja mint a többi hatszáz másikkal, de közben otthon van neki házibarma ,akivel nagyon szeretik is egymást. "

Alapvetően én is ilyen vagyok, azzal a kivétellel, hogy nincs házibarmom. Viszont a 600 pasi közül annak van esélye, aki a mosolyt LEHETŐSÉGKÉNT értékeli, és nem GARANCIAKÉNT, és tesz is azért, hogy levegyen a lábamról! Az a baj, hogy a pasik egyszerűen nem értik, hogy a pávatáncnak, a hódításnak nagyon is fontos szerepe van. Minél jobban érzem magam egy pasi társaságában, minél inkább NŐ-nek érzem magam, annál nagyobb az esélye arra, hogy elcsábítson. De erre tényleg nagyon kevesen képesek. És amíg valaki erre nem képes, addig élvezem a másik hatszázzal való flörtölgetést...

2013. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
58-as ha egyáltalán flörtölgetésnek lehet nevezni azt az egy este alatt sok pasi 2-3percnyi brillírozásából összegyúrt érzéscsomagot amit másnap keserű szájízzel sikerként könyvelsz el. Félreértés ne essék fordított esetben sem tapasztalok sokszor mást. Kicsikarni nőkből egyéniséget ugyanolyan nehéz. Én is sokszor ugrálok emberek között egy társaságban, hogy "értelme" legyen az aznap estének. Konklúzió: a hiteles ember nem terem minden sarkon.
2013. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
"Értelmes ember nem terem minden sarkon" Ez így van utolsó, teljesen jó a meglátásod! Én is mindig ennek a tudatában indulok el olyan helyekre, ahol sanszos az ismerkedés.
2013. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!