Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a nők a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a nők a jelek küldözgetése helyett inkább beszélnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
Leírtam, hogy ki tart vissza. Maguk a fiúk. Olvasd már el még egyszer, amit írtam, mert le van írva, mi a problémám.
2013. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:

18:09 :

,,Leírom még egyszer fiúk: OLVASSATOK TESTBESZÉDDEL FOGLALKOZÓ KÖNYVEKET! UGYANIS AZ SOSEM HAZUDIK!"


Én meg azt javaslom, hogy olvass könyveket a nyílt, határozott és becsületes VERBÁLIS kommunikációról. Hidd el, nem fog megártani, plusz nem lesznek félreértések. >:)

2013. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
Huhh...most sokat tanultam, köszönöm mindenkinek! :D
2013. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
6. LENNE ÉRTELME? hogyne. elküld a csaj, nem akar ismerkedni? mész tovább.. annyi van még a világon!! nem szabad 1-2 elutasítástól megriadni. lehet hogy csak az 500-nál jösz be, ki tudja, hosszú még az élet ;) 26/f
2014. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:

Akkor már vagy 50 barátnőn lennék túl!

-Jó kis képzelgés volt :/

2014. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!