Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a nők a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a nők a jelek küldözgetése helyett inkább beszélnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:54
 41/95 anonim ***** válasza:
Leírom még egyszer fiúk: OLVASSATOK TESTBESZÉDDEL FOGLALKOZÓ KÖNYVEKET! UGYANIS AZ SOSEM HAZUDIK!
2013. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
100%

De ez a társaságba járni kell, meg ismerkedni nem olyan egyszerű ám! Ezt kéne felfogni. Én már több mint tíz év óta járok eddzőterembe, és nyilván félévente váltom, a városban több is van, a lényeg, mindenütt zárt közösségek, klikkek vannak, a nők meg mind a palijaikkal vannak. Most akkor odapofátlankodjak ezekkel brahizni mi, na haggyuk már. De ha te egy olyan ember vagy, aki tegyük fel levelező tagozaton végezted a felsőoktatást, ott sem volt szilárd állandó társaságod, és sokan vannak ezzel így. a korábbi haverszerű tünemények mind lekoptak, szétszéledtek a világban. EGYEDÜL VAGY mint a faszom. Én igen. Bárhova mész, mindenki a párjával van, mindenki klikkekben van, mint egy életbeli meghívós iwiw oldal olyan ez. Ha nincs meghívód,akkor az életben nem kerülsz be a "vérkeringésbe". Mindig kívülálló leszel bármelyik közegben. A jobbféle nők,meg mind ennek a "vérkeringésnek a központjában vannak "bebetonozódva" palikkal jó sűrűn körbevéve, ilyen közegben elérhetetlenek mind.

Sokan vannak ilyen helyzetben, hogy kirekedtek a társas együttélésből, és nem megy sehol sem az ismerkedés.

Vannak olyan szeémlyiségek, akik nem az a símulékony beolvadós féle, bepucsolós, hogy minidig hízeleg,hogy bevegyék a gruppba stb.. Sok ok lehet.

Nem egyszerű ismerkedni. Hidd el. Ha kisiklott az életed, onnattól mintha egy "láthatatlan erőtér" választana el a többiektől. Csak vagy közöttük, de igazából nem vagy "senkisem" számukra.

2013. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:

Egy - két érdekes adalék:

mosoly: vagy undort fejez ki vele (összeszorított ajkak) / vagy erölteti / vagy őszintén mosolyog

ruha színe: A csokibarna zakó taszítja a nőket, pszichológiailag bizonyították ezt a tényt. (Nőként meg kell, hogy erősítsem)

pupilla: kitágul, ha tetszel neki

És még sok ilyen hasznos dolgot tudhattok meg! Szóval szerintem megéri beugrani a könyvtárba! :)

2013. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
100%
40 es ,sejthető, hogy főleg nőként, kapós nőként mint a vonat a síneken ,úgy siklott az életed a helyes vágányon a tárasági élet epicentrumába lazán simán, zökkenőmentesen, és mindig megtaláltad a társaságodat, az élet belőled kiválló személyiséget hozott össze, mert úgy alakultak az események láncolatai az életedben, és remekül kijössz a többi emberrel. Te olyan ember vagy, akinek sosem jelentett akadályt, problémát másokkal való kapcsolatteremtés, sőőt, főleg a társaság nyit nagyon feléd, főleg mert nő vagy. Így könnyű a magas lóról osztani az észnélküliséget...
2013. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
61%

A kérdezőnek:


Látom kaptál azóta hideget meleget ezzel kapcsolatban. Engedd meg, hogy megpróbáljak kicsit objektíven segíteni.


Szerintem a legfontosabb tisztázni első körben, hogy mit a szándékod az adott hölggyel akit meglátsz. Milyen igényedet szándékozol kielégíteni általa? Beszélgetni szeretnél, flörtölni, játszani vele, simán csak megfektetni, a szeretethiányodat kielégíteni vagy esetleg komoly kapcsolatot keresel és ezért pályázod meg. Nem mindegy, hiszen attól függően, hogy mit akarsz változik az elvárásod is amit tudat alatt támasztasz felé.


A jelek amikről beszélsz egyáltalán nem fölöslegesek. Az érzelmi intelligencia részét képezi, hogy tudod-e helyesen dekódolni ezeket. Persze fontos az, hogy milyen hangulatban vagy az adott pillanatban, azért jó ha mindig, percről percre tisztában vagy a saját érzéseiddel. Tudod az a helyzet, hogy nem vagyunk egyformák és akadnak az életünkben olyan emberek akik alkalmasak arra, hogy közelebből megismerjük őket és vannak olyan is akik nem. A probléma általában ott kezdődik amikor nem tudod időben felismerni, hogy akit kinéztél nőt esélyes-e nálad avagy sem. Van-e esélyed nála? Hasonló-e hozzád valamilyen formában? Találsz-e egyáltalán benne szimpatikus vonást (a mellén és a seggén kívül mert az véleményem szerint nem beszélgetési alap...), vagy nem. Tudom, hogy furcsán hangzik, de meg lehet 4m-ről is mondani, hogy az indított "támadásnak" mekkora esélye van a sikerre.


Mindenesetre én azt tanácsolom, hogy ne általánosíts a nőkkel kapcsolatban, inkább próbáld őket megfigyelni. Ha távolságban vagy a viselkedésüket, a mozgásukat, a reakcióikat. Ha beszélgetsz velük akkor pedig azt amit mondanak. Valljuk be Uraim sokan hajlamosak vagyunk (időnként természetesen én is) fittyet hányni arra, hogy miről beszél a nő. Aztán csodálkozunk, hogy elvesztettük a fonalat és leterelnek minket. Szóval csak nyugodtan és megfontoltan ;)

2013. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:

43 as.A pupilla az kb annyira irányadó mint a kézfogás, meg a kézirás elemzés. Lehet benne jó sokat kamuzni. Vannak akiknek puha a kézfogása mégis tökösek, kemények, van aki egy lalafaszamajom,, mégis direkt úgy rászorít,hogy összefosd magad, kézírással ugyanaz, nagyokat firkant, hogy leplezze a kisebbségi komplexusát....

Pupilláról meg annyit, hogy egy füves cigi hatására is képes tág lenni, illetve gyertyafény ,félhomály is ezt okozza ha jól tudom ez konkrétan. MEg más pszichikai okból is kitágulhat /ábr ez utóbbi nem biztos./

2013. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:

Egyébként bocsánat a helyesírási hibákért. Gyorsan gépeltem :)


24/F

2013. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
52%
Nektek tényleg semmi nem jó. Ezt írta a testbeszéd könyv a pupilláról, és kész, nem én találtam ki. Na ez ki tud ám akasztani, de rendesen! Én kínálom a megoldást, ami lehet hogy nem jó, de mégis valami, erre ti rögtön lefikázzátok. Utána meg megy a derpegés, hogy jajj, ilyen meg olyan szemetek a csajok, így meg úgy nem lehet ismerkedni... Ah, kész vagyok!
2013. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
100%

Ne derpegjél itt te derpegő dömötör :))

Ez nem megoldás, csak mindenféle butaság, amit valahol kiolvastál, azán vagy bejön vagy nem. Nem kézzel fogható tények. CSak egy újabb buktató az orraeséshez. Semmi több.

Félreérthető jelek mind. Szar az egész. Ha tetszik ha nem.

Ha a nő akar valamit, akkor szólítson le, haverkodjon ugyanúgy mint a férfi szokta a nővel. Ez nem nyomulás. Nincs ebben semmi gáz. NEm kell itt morzézni a pupilláddal cseszdmeg.

2013. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
18%
48as én egyetértek Veled. Csomó jel van amit az ember nem fog szánt szándékkal meghamisítani, mivel azt se veszi észre, hogy mutatja ezeket :) Aki látja-látja aki nem, meg értetlenkedik :)
2013. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!