Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne, ha a nők a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a nők a jelek küldözgetése helyett inkább beszélnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 09:54
 31/95 anonim ***** válasza:

"de sajnos most nem szeretnék ismerkedni."


És ha zsinórban 50-en koptatnak le így? Na AKKOR mi a helyzet?

2013. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
36%

"És ha zsinórban 50-en koptatnak le így? Na AKKOR mi a helyzet?"


Akkor te valamit NAGYON rosszul csinálsz. Erőltetetten nyomulsz, nem veszed észre, hogy kinél lehet próbálkozni és kinél nem, kimondottan a bunkókra buksz, vagy nem tudom, de azért nem ez az általános!

2013. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
Akkor nem jössz be annak az ötvennek. Mi lett volna velem, ha én is minden egyes fiút meg akarnék fojtani, aki az utóbbi időben lekoptatott? Nekem már több éve tart az a fázis, hogy nem tudok senkivel összejönni, mert állandóan lekoptatnak. DE az a különbség, tudod, hogy én megértettem, előbb magamért kell tennem (diéta, sport, pszichológus), hogy utána más kívánatosnak lásson. És ebben nem ők a hibásak, hanem én, mert egyszerűen látják rajtam, mennyire be vagyok fordulva. Namármostanittenhe! Ha ez nekem sierül, akkor nektek miért ne sikerülhetne?
2013. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy ez még költséges is.


Ha mind az 50-et meghívom - fizetni persze mindent nekem kell - az kb. esetenként 500 forint körül van. Ez az 50 estében 25 ropi.


Egy esetleges "a Te arcod csak anyádnak tetszik" meg válogatott gagyi kifogásokért.

2013. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
100%
NE mveszed észre kinél nem lehet? Honnat lehetne észrevenni? ár van írva a homlokára, hogy kúratlan lány kiadó? NEM! jeleket derogál küldeni, ha mégis, totál félreérthető, kutya nem igazodik ki rajta. Miről beszélsz te? Ki a fene tudja előre megállapítani,hogy milyen idegállat az a nő éppen, vagy mennyire ki van zárva a külvilág, mert ő a jelenleg szeeerellmeees, és hagggyyj bééékén! Egyikre sincs ráírva. Szopás az egész ismerkedés. De mindegy, csak leírom, hogy lásd, miért nem szólítgatnak le a férfiak sok nőt. MErt a tökük tele az egész zsákbamacska szarakodással. Azért. Idegesítő, unalmas találgatásokból egy idő után besokallnak az emberek.
2013. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
Na látod, Xeno, ez már valami. Én mint nő mondom, hogy ha nekem valaki tetszik, akkor nem várom el, hogy meghívjon. Ha először csak beszélgetsz vele, és látod, hogy csak a free drink-re akar nyomulni, akkor kukázd! És olvasgass egy testbeszéddel foglalkozó könyvet. Ott pl. elmagyarázzák, hogy mi a különbség aközött, ha egy nő kínosan, hazug módon, vagy őszintén mosolyog! Lehet, hogy piszlicsárén hangzik, de szerintem sokat segít, mert az emberek nagy része nem ért a testbeszédből, márpedig az nem hazudik sosem!
2013. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 A kérdező kommentje:

8:43 (21)

most te miért kötsz belém?

2013. máj. 9. 18:00
 38/95 anonim ***** válasza:
Ezt most tényleg nem értem én sem. Ha egy csaj elmegy veled inni, az azt jelenti, hogy ad esélyt. Mondjuk ha azt a negatív személyiséget ismeri meg, amit a GYK olvasók is megismerhettek, akkor nem csodálom, ha ez az esély elúszik...
2013. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 A kérdező kommentje:

17:47


NA EZ AZ!!!

2013. máj. 9. 18:02
 40/95 anonim ***** válasza:
Amúgy meg leszólítgatni kell a nőket, hanem társaságba járni, ismerkedni, beszélgetni, és akkor egy idő után kiderül, hogy kivel vagytok közös hullámhosszon. De aki minden "erőfeszítés" nélkül nőt akar, annak marad a kudarc...
2013. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!