Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda pasi vagyok, furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok, furcsa arcszerkezettel, nagy orral, nagyon kopaszodom is, ez boven eleg ok a nagy maganyossagra eletem vegeig? Akkor is ha teszek ellene?

Figyelt kérdés
Edesapam es nagyapam is ronda pasik voltak, de akkoriban valahogy mas szelek.jartak es mindenki talat part maganak. Sokan abbol indulnak ki, hogy mi volt akkoriban es leirjak, hogy mindenkinek.meg van a parja, majd csak te is talalsz valakit. Szerintem ez amitas. Edesanyam es nagynamam is nagyon szep nok voltak, akkoriban ronda pasinak.is.lehetett.gyonyoru baratnoje. Most valami nagyon megvaltozott es a rondak maganyossagra vannak.itelve. A korulottem levo magabiztos de ronda pasik is mind egytol egyik maganyosak. Hiaba magabiztosak, de mivel nem neznek ki jol, igy a lanyok oket bunk. es nyomulos alakoknak tartjak igy elutasitjak oket. Anno apam pl nem volt nagy dumas stb, megis 5bol 1 szep es.csinos lanyt minden tovabbi nelkul meg tudott hoditani. En nem vagyok egy szerencsetlen fazon, jol oltozom, sportolok szb, megis 73 bol nulla!!!lanynak jottem be, 73 elutasitason vagyok tul. Szeretnek mas korban megszuletni, ahol a kulso huszadlagos dolog. Vagy szeretnek azonnal meghalni. 27 F.
2012. okt. 16. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
01:45 Viszont az utóbbi soha nem adja le az igényét az előbbire, itt van a baj.
2012. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:

10:32, ez mind nagyon szép, csak néhány dolgot nem veszel figyelembe...

A kérdést elolvastad egyáltalán? A kérdező PRÓBÁLKOZOTT. Nem egy lánynál, nem 10-nél, nem 20-nál. Ha minden nőre 90%-os hibaarányt számolunk, 10 nő közül egynek akkor is be kellett volna jönnie. Ezek után benyögsz neki egy ilyet hogy "légy önmagad, legyen önbizalmad blab-blab-blab"...szerinted föltenné a kérdést, ha ilyen egyszerű lenne a dolog, ahogy azt Móricka elképzeli? Whehehe.


A másik dolog. Azt állítod, hogy nem megyek ezzel sokra, hogy a nőknél a sok zseton és a király verda dominál. Nos, akkor hadd cáfoljalak meg. A lóvés, és jó verdás pasik mindegyikének van barátnője, legalább egy. A legtöbbjének viszont 2-3 is van, ezt a tendenciát 13 éve figyeltem meg, és azóta is változatlan. Ezekszerint akkor ők mind hazudtak, a velük lévő csajok is biztos hologramok voltak, neked van egyedül igazad :DD

A ténytagadás, szerecsenmosdatás csúnya dolog, ezzel csak magad alatt vágod a fát.

Olyat meg, ha jól emlékszem, seholse írtam, hogy a sok lóvé és a sportkocsi az égből pottyan. Meg kell dolgozni érte nyilván, de ez nem tartozik a tárgyhoz. Hogy honnét szerzi a zsetont és a fekete Bömöst, a kérdés szempontjából teljesen irrelevant. Ha viszont megszerezte, jó eséllyel lesz barátnője órákon belül.

A nőket pedig nyilvánvalóan nem azért ócsárolják ennyien, mert ez nekik olyan nagyon jó. Biztos megvan rá a jó okuk. Elképzelhető még az is, hogy uram bocsá' rászolgáltok a kritikára. Egy ronda pasi pedig nemigen lehet beképzelt, ez kb. olyan oximoron mint a becsületes tolvaj :D

2012. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz az, hogy a gazdag pasiknak mindig van nője, hiszen a nők nagyobb tömege szereti az anyagi biztonságot, de legalábbis szeret kényelemben élni, ezért mindig a gazdag pasikat választja. De ez nem ok arra, hogy én pl. azért szeretnék gazdag lenni, hogy így szerezzek nőt :D Mert ha csak a pénzemre jönnének a nők, az sztem elég rossz lenne, akkor inkább ne is legyenek... Szerencsére az én barátnőm azért szeret engem, aki vagyok, nem a pénzem miatt (ami nincs is sok :D) és ez 100X jobb kapcsolat, mint ami az érdekeken alapul. Mert a barátnőm már 1 éve a párom, de ha pénzes pasi lennék, akkor biztos úgy váltogatnám a nőket, mint más a zokniját. És az úgy nem lenne jó, mert a mostani barátnőmet nem ismertem volna meg,aki a legjobb nő a világon :D
2012. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

Egyébként teljesen felesleges itt összevesznetek, hogy hogyan lehet csajt szerezni :D A kérdező eléggé negatív, úgyhogy tök mindegy, mit mondtok neki, úgysem hat semmit, mert mindenre van olyan válasza, aminek az a lényege, hogy ő nem tud úgy lányt szerezni :D

Milyen tanácsok voltak itt, kedves Kérdező? Legyen önbizalmad, add magad, legyél magabiztos és nyomulj lányokra, nem a külső számít. Aztán játsszál szerepet, ne magad add, hanem mást, így csavard el egy lány fejét :D Aztán... legyen pénzed és jó kocsid, akkor lesz csaj minden ujjadra... de te mindegyikre tudtál valamit mondani... hát... ezek szerint nem is lehet neked mit mondani! És ez így igaz, mivel mindenkinek magának kell rájönni, hogy akar nőt szerezni .D De sztem ez inkább a belsőn múlik. Engem jóképű pasinak mondanak, de elég sokáig nem volt barátnőm mégsem (csak 21-22 éves koromtól), mert a gimiben könyvmolynak tartottak, mivel szerettem nagyon olvasni, és ez minden csajt elriasztott. Aztán egyetemre mentem bölcsésznek, ott viszont ez a könyvmoly tulajdonságom épp az ellenkezője lett, úgy tapadtak rám a csajok, mint légy a légypapírra :D Szóval sok dologtól függ ez, és mindenkinek magának kell megtalálni rá a válasz...

De ne aggódj, kedves Kérdező, mindig van válasz :D

Hajrá!

2012. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim válasza:

Remélem, nem gáz, hogy nem olvastam el az összes hozzászólást, de egyszerűen égtem már a vágytól, hogy én is reagáljak valamit a kérdésedre... inkább problémádra.

Mi az, hogy ronda vagy? Furcsa az arcszerkezeted? Nagy az orrod? Karakteres vagy, ezzel mi a baj? Jelenleg egy hozzád hasonló (orrban nincs hiány, kopaszodó "furcsaság") férfiért vagyok oda meg vissza, teljesen, szenvedélyesen és - most figyelj - reménytelenül! Sok pasi van körülöttem, rengetegen próbálkoznak, de valahogy hidegen hagynak, ellenben az én "csúfságommal". Na, de lényeg: szerintem rossz a kisugárzásod. Most ezt nem állítom, csupán feltételezem. Az írásodból az jön le, hogy ki nem állhatod magad (a külsőd). Így tulajdonképp mit is vársz? :) Most ezt nem bántásképp mondom. Szerintem igenis jó pasi lehetsz, csak jobban kellene bíznod magadban, aztán meglátod, fordul majd a szerencséd!:) A külső nem minden - sokan vagyunk (mi, nők), akik így gondoljuk! ;) Majd írj a fejleményekről! 21/L

2012. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
2012. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!