Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda pasi vagyok, furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok, furcsa arcszerkezettel, nagy orral, nagyon kopaszodom is, ez boven eleg ok a nagy maganyossagra eletem vegeig? Akkor is ha teszek ellene?

Figyelt kérdés
Edesapam es nagyapam is ronda pasik voltak, de akkoriban valahogy mas szelek.jartak es mindenki talat part maganak. Sokan abbol indulnak ki, hogy mi volt akkoriban es leirjak, hogy mindenkinek.meg van a parja, majd csak te is talalsz valakit. Szerintem ez amitas. Edesanyam es nagynamam is nagyon szep nok voltak, akkoriban ronda pasinak.is.lehetett.gyonyoru baratnoje. Most valami nagyon megvaltozott es a rondak maganyossagra vannak.itelve. A korulottem levo magabiztos de ronda pasik is mind egytol egyik maganyosak. Hiaba magabiztosak, de mivel nem neznek ki jol, igy a lanyok oket bunk. es nyomulos alakoknak tartjak igy elutasitjak oket. Anno apam pl nem volt nagy dumas stb, megis 5bol 1 szep es.csinos lanyt minden tovabbi nelkul meg tudott hoditani. En nem vagyok egy szerencsetlen fazon, jol oltozom, sportolok szb, megis 73 bol nulla!!!lanynak jottem be, 73 elutasitason vagyok tul. Szeretnek mas korban megszuletni, ahol a kulso huszadlagos dolog. Vagy szeretnek azonnal meghalni. 27 F.
2012. okt. 16. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
90%
Dobj egy képet.
2012. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:

"Odamegyek egy lanyhoz, nem a legszebbekhez es mondom, hogy nem e inna meg velem valamit, elotte.persze kezdezoskodok, mi a neve stb. De mindig azz a valaszt.kapom, hogy pffffu inkabb nem, nem szeretnék inni semmit. Hagyjal legyszi beken. Mondom:miert? Ccccsssaaaaaakkkkk"


Áhá! Itt leírtad az ismerkedésedet. Szóval nyilvános helyen leszólítasz vadidegen "csajokat", s hívod őket inni stb. Vagyis a "felszedős" módon ismerkedsz... Hát, így a szépek és pénzesek keresnek szexkapcsolatot...


Te inkább barátkozz munkahelyen, hobbihelyen, sporthelyen, s baráti társaságban, ahol ismerik a belső értékeidet, ott van esélyed arra, hogy megszeressen egy lány.

2012. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:
Miert probalnak a lanyok mindent megmagyarazni, hogy csakis vwlwd van a gond es a lanyokkal soha sincs semmi gond? Mindig mondjak, jogy nezz magadba es lesz csajod. En mar hanyszor ezt eldontottem es megfogadtam az itteni lanyok tanacsat, de a kovetkezo visszautasitas megint visszarantott a szornyu valaosagba.
2012. okt. 16. 00:20
 14/76 A kérdező kommentje:
Munkahelyen? Mindenki ferjnel van. Mindenki 35 felett van, en vagyok ott a legfiatalabb. Kisvarosban meg nincsenek jo bulik, oda kis csitrik jarnak es a homlokukra van irva, jogy J Bieber kell nekem, ha nem vagy az, ne kozelits mert sikitok. A buliban a lanyok 95%a ilyen.mentalitassal rendelkezik. Tapaaztalat.
2012. okt. 16. 00:23
 15/76 A kérdező kommentje:
Ahol.ismerik a benso ertekeimet? Mivel ronda emberekell nem.szovesen beszelget senki, nem akarja meglatni a benso ertekeit, igy nem.is tudjak es nem is akarjak tudni, mi lakozik benne.
2012. okt. 16. 00:25
 16/76 anonim ***** válasza:

Azért mondom, nem a bulik és a felszínes csajszik a te tereped.


Barátaid vannak? Hobbid van? Járj el természetbarát körre, edzeni, jógára, mittudomén... Érted, olyan helyre, ahol mások is vannak, ami rendszeres, ami KÖZÖSSÉGFORMÁLÓ, ahol jobban megismeritek egymást randihelyzet nélkül! Te itt lehetsz nyerő.

2012. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:
Ez a rondasag dolog pedig nem keplekeny. Eg Franck Ribery kulseju kopasz pasit.ki tart jo pasinak? Senkkkkkkiiiiiii.
2012. okt. 16. 00:26
 18/76 anonim ***** válasza:

"ronda emberekell nem.szovesen beszelget senki"


Ez nem igaz!!!! Barátkozni, ha nem ijeszt el valami csajozós szöveggel, nagyonis jó lehet!

2012. okt. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:

"Bár azt mondják, hogy ez az évezred a nök évezrede, sajnos ez az átlagos pasikra nem vonatkozik.Miért?

1.Tudomásul kell venni, hogy nemi verseny van.Ebben pedig az ember teste és arca számit.Ha ez a kettö szép és szexi, és a nök testileg kivánnak, akkor nyertél.Akkor a bomba nök is testileg kivánnak.Ha nem akkor vesztettél.

2.Ha már idösebb vagy(elmúltál húsz éves), akkor már rá kellett ébredj, hogy nem ebbe a kategóriába tartozol.Ebben a kategóriában van egy csomó ember aki igazából a cipödet nem füzhetné be, mert te minden másban jobb vagy.De a jó nöket akkor sem te fogod dugni.Neked tehát pénzt, márpedig sok pénzt kell szerezz, hogy növel lehess.Nem úgy hogy kölcsönös legyen a dolog, csupán a magad örömére.

3.Nem nagyon szeretsz emberek közé menni, mert már pontosan tudod hogy hol a helyezésed a nemi versenyben.Tudod ha van is nöd az sem arról szól mint azoknál a fiúknál akiknél a dolog egyértelmü.

4.Soha nem érezheted jól magad a testedben.Ha növel vagy akkor a legkevésbé.Tudod hogy ami az ágyban köztetek történik az valójában hazugság.

5.NEM a gondolkodásodban van a hiba.Nem azon múlik hogy okos vagy e, hogy hány diplomád van, hogy nagy dumás vagy e és kedves vagy jófej.Semmi sem mólik a nökhöz való hozzáállásodon.Az egész életedet úgy fogod leélni, amilyen a helyezésed a nemi versenyben.Bárhova mész és bármit is csinálj a nök eszerint fognak kezelni.A többi csak Andersen meséje.Ha bármi mást ezen kivül elhitetnek veled akkor röhögnek rajtad és megszivatnak.Ha buktad, akkor buktad.A fejeden , a testeden, a magasságodon és a farkadon múlt.Ha egy nö nem a testedért a farkadért és a szexért szeret akkor nem szeret.Ha ezek nem stimmelnek akkor buktad.Lélek nincs csak agy.A test a lelked megjelenitése a fizikai világban.Csak az szeret aki fizikailag szeret.Ha ezek a tulajdonságok nem stimmelnek-akkor semmi sem stimmel."

2012. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tele a padlas nem jo tanacsokkal, tuti tippetsenki sem.mond, csak mindig azt, hog biztos rosszhelyen ismerkedaz. De minden hely rosssz lenne? Probaltam mar konytarban es nyari taborban ia,de ugyanaz, hogy hagyjal beken legyel szives.
2012. okt. 16. 00:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!