Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda pasi vagyok, furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok, furcsa arcszerkezettel, nagy orral, nagyon kopaszodom is, ez boven eleg ok a nagy maganyossagra eletem vegeig? Akkor is ha teszek ellene?

Figyelt kérdés
Edesapam es nagyapam is ronda pasik voltak, de akkoriban valahogy mas szelek.jartak es mindenki talat part maganak. Sokan abbol indulnak ki, hogy mi volt akkoriban es leirjak, hogy mindenkinek.meg van a parja, majd csak te is talalsz valakit. Szerintem ez amitas. Edesanyam es nagynamam is nagyon szep nok voltak, akkoriban ronda pasinak.is.lehetett.gyonyoru baratnoje. Most valami nagyon megvaltozott es a rondak maganyossagra vannak.itelve. A korulottem levo magabiztos de ronda pasik is mind egytol egyik maganyosak. Hiaba magabiztosak, de mivel nem neznek ki jol, igy a lanyok oket bunk. es nyomulos alakoknak tartjak igy elutasitjak oket. Anno apam pl nem volt nagy dumas stb, megis 5bol 1 szep es.csinos lanyt minden tovabbi nelkul meg tudott hoditani. En nem vagyok egy szerencsetlen fazon, jol oltozom, sportolok szb, megis 73 bol nulla!!!lanynak jottem be, 73 elutasitason vagyok tul. Szeretnek mas korban megszuletni, ahol a kulso huszadlagos dolog. Vagy szeretnek azonnal meghalni. 27 F.
2012. okt. 16. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
100%
Dobsz 1 képet? Amúgy 22F és hetero. Próbáltad már társkeresőkön? Buliba , a külsőd alapján tudnak megítélni csak és az jön le nekik hogy dugni akarsz velük. 'Csúnya' pasival meg nem fognak egyéjszakást alakítani, még ha alapból ribanc is.... A normálisabbak meg alap, hogy lekoptatnak... Ember!! csak a ribanc fogja elfogadni a piád, ha egyből ezzel indítasz azok meg az überhelyes kölkökre hajtanak.. A belsőd a buliba teljesen elvész haver,, és itt jön ki hogy nem csak az számít, és látod tényleg.! Mert lehet h a külsőd nem annyira jön be 1 lánynak a belsőddel tudnád kompenzálni és esetleg beléd is szeretne. Próbáld szolidabb helyeken esetleg interneten.. Nekem interneten bejött.. 22F
2012. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azt tapasztalom amit a 19 es valaszado mond. Probaltam mar husz fele keppen csajozni, magamat adni, mast adni mint ami vagyok, beleszugeralni ia probaltam a csajokba , hogy.kellek nekik. De semmi. Hagyjal mar beken, mert nincs hozzad kedvem. Soha egy lany sem mosolygott ram, akarmit is tettem. Ha felsegitettem az idos nenit, ha bevasaroltam neki, akkor ia azt kaptam, hogy bocs de nem. Elegem van a NEM szocskbaol.
2012. okt. 16. 00:35
 23/76 A kérdező kommentje:

Holnap kuldok kepwt akinek.kell az szoljon. Mindig azt hittem.ekeg csak egy fokkal.szebbnek lenni az

ordognel es lesz baratnom. Csalodtam az eletben hatalmasat.

2012. okt. 16. 00:37
 24/76 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sokszor járok kelek a nagyvilágban,és döbbenten látom,hogy a csúnya embereknek is csodálatos barátnői tudnak lenni.A kűlső nagyon kevés,csak a stílus nem mindegy.74 lány nagyon kevés.5000 se sok.Hiszen az igazi,az valahol megbújik,és meg kell találnod,ami évekbe telhet.Manapság a női egyenjogúság teljes jegyében nehezebb a férfiak dolga mint régebben,nagyapáink idejében volt.Akkor egy szép öltönnyel,és némi kedvességgel lehetett lányt találni könnyedén.De a mai lányoknak sokszor semmi sem elég,pedig ugyanazt akarják ők is mint mi:Boldognak lenni.De ahogy nekünk csodálatos hercegnő kell,addig nekik sportos,jóképű,odaadó szerető kell.


Egyszerűen várnod kell,és sok helyre eljárni.Nagyon sok helyre.Mindenkinek megvan a párja,és én 27 évesen aztán nem aggódnék,lesz neked még időd erre...

2012. okt. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:
De ha nem.hajlandoak visszairni interneten? Mindig ezzel azembesulok. Ha meg kep nelkul irok akkor kepet kernek rogton. Elkuldom de valasz soha nem jon mar utana. Mindebt egy nyamvadt keprol akarnak leszurni, elegem van.
2012. okt. 16. 00:39
 26/76 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Interneten ne igazán ismerkedj,az a szépfiúknak sem megy mindig.Azt mondod,talpraesett vagy,akkor irány ki.

Nincs ronda ember,aki ronda,az eltér a normálistól,de semikképpen sem ronda csak azért,mert önmaga.

És úgyis jön majd egy lány,akinek ez kell.Nem is kicsit.

2012. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar, hogy minden ember keprol akar a masikrol velemenyt alkotni.
2012. okt. 16. 00:43
 28/76 anonim ***** válasza:

MENJ KI.

Kifelé a szobábóóóóóóóól.Kiiiiiiiiiii.Kiiiiiiii.Viszlát,még ott vagy?

2012. okt. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:

a 24-es giccses hazugságait nehéz szó nélkül hagyni.


"De ahogy nekünk csodálatos hercegnő kell,addig nekik sportos,jóképű,odaadó szerető kell. "


Hercegnő? Ugyan már. Hétköznapi lányokról van szó, akik elutasítják a kérdezőt is. Kompromisszumképtelenek.


Az meg szar duma, hogy mindenkinek megvan valahol a párja. Ennél már csak az rosszabb, ha egy lány azt mondja, hogy "biztos van olyan lány, aki szeretni fog téged..." (Csak ne én legyek az)

2012. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:
De ezt mar nem.ertem. Mindenki mondta, hogy ne eloben ismerkedj mert otta kulso alapjan mindebki mindent eldont. Most meg valaki irta, hogy interneten sem. Akkor hol ahol nem a kulso dominal? Ezorok mokuskerek.
2012. okt. 16. 00:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!