Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda pasi vagyok, furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok, furcsa arcszerkezettel, nagy orral, nagyon kopaszodom is, ez boven eleg ok a nagy maganyossagra eletem vegeig? Akkor is ha teszek ellene?

Figyelt kérdés
Edesapam es nagyapam is ronda pasik voltak, de akkoriban valahogy mas szelek.jartak es mindenki talat part maganak. Sokan abbol indulnak ki, hogy mi volt akkoriban es leirjak, hogy mindenkinek.meg van a parja, majd csak te is talalsz valakit. Szerintem ez amitas. Edesanyam es nagynamam is nagyon szep nok voltak, akkoriban ronda pasinak.is.lehetett.gyonyoru baratnoje. Most valami nagyon megvaltozott es a rondak maganyossagra vannak.itelve. A korulottem levo magabiztos de ronda pasik is mind egytol egyik maganyosak. Hiaba magabiztosak, de mivel nem neznek ki jol, igy a lanyok oket bunk. es nyomulos alakoknak tartjak igy elutasitjak oket. Anno apam pl nem volt nagy dumas stb, megis 5bol 1 szep es.csinos lanyt minden tovabbi nelkul meg tudott hoditani. En nem vagyok egy szerencsetlen fazon, jol oltozom, sportolok szb, megis 73 bol nulla!!!lanynak jottem be, 73 elutasitason vagyok tul. Szeretnek mas korban megszuletni, ahol a kulso huszadlagos dolog. Vagy szeretnek azonnal meghalni. 27 F.
2012. okt. 16. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
60%
Azért van ez az egész, mert hazudnak. Talán még el is hiszik maguk is. Itt is jönnek a kibicek akiknek semmi se drága.
2012. okt. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:
Nem tudom az mennyit segitene ha nagyon kisportolnam magamat. De az is kb 2-3 ev az eletembol ami veszendobe mehet.
2012. okt. 16. 00:57
 43/76 A kérdező kommentje:
De.furan fogok kinezni ezzel a fejjel fullra izmodan. Sajnos nem tudom kinek higyjek. Probalok azoknak hinni akik azt mondjak, hogy bennem van a gond es valtozzak meg. De a jellemet es az arcot nem nagyon lehet. Ilyen korban vegkepp nem. El vagyok torolve a foldrol ugy erzem.
2012. okt. 16. 01:00
 44/76 anonim ***** válasza:
Vagy így elfogad valaki ahogy vagy és megszeret vagy nincs is értelme.Mert ha megváltozol valaki iránt és úgy szeret meg az már nem is igazán téged szeret.
2012. okt. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:
En mindog csak azt latom dicsoban is, hogy a helyes pasi nonamekent.odamegy a csajhoz a tancparketten es megfogja a feneket, es meg a csajnak az imponal.is. De ha en meg fogom akkor foldig pofoz. Hol az igazsag? Pedig vagyom annyira ferfi, ha kulsore nem.is, mint az a cukimezespasika.
2012. okt. 16. 01:02
 46/76 A kérdező kommentje:
Engem mar az sem erdekelne, ha szerepet kellene jatszanom eletem vegeig, hogy parra talaljak. Belemennek. De a kulsomon nem.tudok javitani, addig a szerep meg nem lesz lenyeges tenyezi, ha mindig mindengol azzal jonnek itt is.es tarskereson is, hogy keeeeeeppppeettttt kerek! Miert nwm azt mondjak, hogy jellemet kerek? Par hete is orakat beszelgettem napokig egy lannyal.es teljesen tetszettem.neki. Gondoltam naivan, hogy a kep mar ezt ronthatja el. Azota vissza sem.irt. Romokban vagyok.
2012. okt. 16. 01:06
 47/76 anonim ***** válasza:
91%
nyomuljál 40-es nőkre... azok között akad, akinek nem számít a külső, csak a fiatalság :)
2012. okt. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen, egy MILF adhatna némi önbizalmat a kérdezőnek.
2012. okt. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:

Látom, nyitottál egy újabb frontot :)

A kérdések számának növelése nem megoldás, de ha neked így jobb...

2012. okt. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:
Nem.keresek.megoldast, mert nem.latom.az alagut veget.
2012. okt. 16. 01:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!