Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda pasi vagyok, furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok, furcsa arcszerkezettel, nagy orral, nagyon kopaszodom is, ez boven eleg ok a nagy maganyossagra eletem vegeig? Akkor is ha teszek ellene?

Figyelt kérdés
Edesapam es nagyapam is ronda pasik voltak, de akkoriban valahogy mas szelek.jartak es mindenki talat part maganak. Sokan abbol indulnak ki, hogy mi volt akkoriban es leirjak, hogy mindenkinek.meg van a parja, majd csak te is talalsz valakit. Szerintem ez amitas. Edesanyam es nagynamam is nagyon szep nok voltak, akkoriban ronda pasinak.is.lehetett.gyonyoru baratnoje. Most valami nagyon megvaltozott es a rondak maganyossagra vannak.itelve. A korulottem levo magabiztos de ronda pasik is mind egytol egyik maganyosak. Hiaba magabiztosak, de mivel nem neznek ki jol, igy a lanyok oket bunk. es nyomulos alakoknak tartjak igy elutasitjak oket. Anno apam pl nem volt nagy dumas stb, megis 5bol 1 szep es.csinos lanyt minden tovabbi nelkul meg tudott hoditani. En nem vagyok egy szerencsetlen fazon, jol oltozom, sportolok szb, megis 73 bol nulla!!!lanynak jottem be, 73 elutasitason vagyok tul. Szeretnek mas korban megszuletni, ahol a kulso huszadlagos dolog. Vagy szeretnek azonnal meghalni. 27 F.
2012. okt. 16. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
15%
8:38-nak, és 00:13-nak van igaza. Ha nem vagy tömve lóvéval és nincs sportkocsid se (és Justin Bieber sem vagy), akkor nem rúgsz labdába, a nők emberszámba se vesznek. A nőknél a lóvé és a verda dominál, ez a státusszimbólum, még az ocsmány nőknél is. Miért érnék be tehát egy ronda pasival, ha úgyis kaphatnak helyette egy pénzeset? Na, ennyi.
2012. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
69%
14:59 Te aztáááán béna vagy. De minek is hallgatnál rán, injább halj meg egyedül a nyavalyás siránkozásoddal.
2012. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
rám*
2012. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
75%
ráadásul pont Justin Bieberrel jössz, akit r*hadtul sokan utálnak még lányok körében is. Mondhatnám, hogy rossz embereket ismersz, de talán az valóbb ide: halj meg magányosan siránkozva, és az összes többi.
2012. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
75%
amúgy nem szokásom trollkodni, vagy lehordani másokat hiába, ez csak az igazság, ilyen hozzáállással ne várj többet az élettől.
2012. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:

17:14, na mert a te tanácsaid aztán haszosabbak :DDD benyögsz valami "nesze semmi fogd meg jól" tanácsot, aztán még neked áll feljebb, ha nem működik :D

De te nem trollkodsz ám, holmááááá :D

Mindenesetre a vágyaid nem befolyásolják a tényeket. Ha van sok lóvé, és menő sportkocsi is, akkor mindig lesz csaj is. Csakhogy ellentmondjak neked érdemben, a full lóvés sportkocsis helyimenőcsávóknak mindig van barátnőjük, akkor is, ha rondák, ha faragatlan tapló tahók, és verik a barátnőiket. Ezt mivel magyarázod?

2012. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
90%

Ez még egyáltalán nem érv arra, hogy minden csaj pénz éhes. De ezen nincs amit vitázni, mivel te azért gondolod így, mert neked csak az számítható csajnak eleve, aki pénzéhes, ribanc kinézetű, ennyi.

És nem csodálom, hogy a könnyű vérű, pénzéhes cafkák menten rábuknak a hozzájuk hasonló pénzéhes fiúkra , míg érzékeny, szerető embereknél bonyolultabb egy kapcsolat.

"Nesze semmi fogd meg jól" válasz? Csak benne van a lényeg, ami kell, mivel az előbbi válaszaidból ítélve neked nincs amit nagyon magyarázni, mert elvagy a saját negatív "meggyőződéseiddel."

2012. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:

Ó igen? És mi lett volna a lényeg? "Legyen önbizalmad, add önmagad" ,satöbbi? Jó hogy azt nem mondod neki, szülessen újra :DDD ritka hasznos válaszok, de most hót komolyan. Az összes társkereső lehúzhatja a rolót, hisz ezek alapján akkor mindenki tetszene mindenkinek.

Az én tapasztalataim legalább a valóság talaján fogantak, és egy fokkal hasznosabbak. Vélhetően előbb lesz barátnője, ha sok lóvéja van, mintha követi a "hasznos tanácsaidat".

Mellesleg úgy tudom, hogy ti, nők választotok, nem a férfiak. Ők nyomulnak, ti választotok. Tehát akkor ki is a hibás? Biztos a reptoid-krixkraxi-lumbulábiai inváziós flotta...

2012. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 Zsizsik666 ***** válasza:

Mé' lennének ritka hasznosak?Egy ilyen, mint a kérdező:


[link]


Lejjebb adhatná az igényeit ilyenre:

[link]

2012. okt. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
89%

Bírom, mikor olyanokat látnak bele a válaszba, ami nincs is benne.

"ezek alapján akkor mindenki tetszene mindenkinek. ". Ezt miből gondolod, vagy melyik részből következtetted, de nem utaltam semmi ilyesmire. A kérdező és az ő pártiak gondolkodnak így, pont ezzel nem értek egyet-.-. Viszont nem is állt szándékomban hosszú potyatanácsokat osztani, mert ezt mindenki megtette, az a lényeg, hogy szállj le a földre ezzel a "A nőknél a lóvé és a verda dominál" világnézettel, mert nem mész vele sokra.

"Vélhetően előbb lesz barátnője, ha sok lóvéja van, mintha követi a "hasznos tanácsaidat". Szerintem meg épp ez az ami eléggé álom világban jár, természetesen mindenki szeretne sok lóvét és kocsit, de az nem az égből pottyan.


"Mellesleg úgy tudom, hogy ti, nők választotok, nem a férfiak. Ők nyomulnak, ti választotok. Tehát akkor ki is a hibás? " Úristen. Hibás:O? Most hatalmas bűntudatom lesz attól, hogy nem választottam azokat, akik beképzeltek, nőócsárlók, felszínesek de mégis rondák. Ugyan már.

2012. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!