Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda pasi vagyok, furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok, furcsa arcszerkezettel, nagy orral, nagyon kopaszodom is, ez boven eleg ok a nagy maganyossagra eletem vegeig? Akkor is ha teszek ellene?

Figyelt kérdés
Edesapam es nagyapam is ronda pasik voltak, de akkoriban valahogy mas szelek.jartak es mindenki talat part maganak. Sokan abbol indulnak ki, hogy mi volt akkoriban es leirjak, hogy mindenkinek.meg van a parja, majd csak te is talalsz valakit. Szerintem ez amitas. Edesanyam es nagynamam is nagyon szep nok voltak, akkoriban ronda pasinak.is.lehetett.gyonyoru baratnoje. Most valami nagyon megvaltozott es a rondak maganyossagra vannak.itelve. A korulottem levo magabiztos de ronda pasik is mind egytol egyik maganyosak. Hiaba magabiztosak, de mivel nem neznek ki jol, igy a lanyok oket bunk. es nyomulos alakoknak tartjak igy elutasitjak oket. Anno apam pl nem volt nagy dumas stb, megis 5bol 1 szep es.csinos lanyt minden tovabbi nelkul meg tudott hoditani. En nem vagyok egy szerencsetlen fazon, jol oltozom, sportolok szb, megis 73 bol nulla!!!lanynak jottem be, 73 elutasitason vagyok tul. Szeretnek mas korban megszuletni, ahol a kulso huszadlagos dolog. Vagy szeretnek azonnal meghalni. 27 F.
2012. okt. 16. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

Az említett hölgy, Peller Mariann.


[link]


Nem mondom, hogy tökéletes, konkrétan engem irritál is, de egyáltalán nem néz ki rosszul. Lehet tényleg azt a mércét kéne lejjebb tenni.

2012. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:
Csak.plnak.szantam ezt a Mariannos dolgot. Nekem.nem annyira tetszik. Ds tenyleg nem.szep lanyoknal probalkozom.
2012. okt. 16. 01:36
 53/76 anonim ***** válasza:

Istenem, hogy te mekkora hülye vagy kérdező...

Ahelyett, hogy olyanokhoz mennél oda, akik nem tetszene, mi lenne, ha azokhoz közelednél, akik igen? Ha Peller Mariann neked nem szép, akkor mutass már egy olyan nőt légyszi, aki az!

Ja és Franck Ribery-ben pl a foga az iszonyatosan ronda. A kopaszság egyeseket taszít, másokat vonz (én az utóbbi kategóriába tartozom és nem a borotvált buckóra gondolok, hanem a természetes kopaszodásra), tehát ez nem lehet vinnyogási alap.


Az ismerkedési stratégiádról nem tudok nyilatkozni, sosem jártam bulikba,így nem tudom, mit reagálnék ilyen helyzetben.

2012. okt. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos így van, ha csúnya vagy, teljesen esélytelen, h valaha szeressen egy nő. Az én környezetemben se kellenek a ronda srácok senkinek, én sem. Még a ronda nők sem adják az átlagos szintnél alább. Egyetlen esélyed, ha gazdag leszel.
2012. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:

A szépség relatív, párom se egy szépség, de nekem az, sokan néztek is, hogy vele jöttem össze?

Amúgy senki nem akar számára ronda emberrel együtt lenni...

De persze könnyű másokat hibáztatni, pl egy egész nemet, hogy az ő hibájuk, miért nem bírnak elfogadni, blabla...

Én is átmentem ezen, ú, hányszor belém rúgtak... na és?!

2012. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 buherabo válasza:
Na ittvannak a bajok, hogy pl szerinted Peller Mariann nem szép lány és te csak az "ilyen" lányokra mentél, össze tenném a két kezem ha olyan nőm lenne mint Peller Mariann. A belső értékeiddel van a baj és hogy a mércét kissé "magasra" tetted. Ez a mondatod után nem is érdemes szót fecsérelni a "rondaságodra" mert ebből látszik hogy te is csak a külsőre és a szépre hajtasz. akkor más miért ne tenné akkor más miért ne állna így a dolgokhoz és te akkor így kiesel ahogy neked is kiesnek a "rondább" nők, egyébként meg a rondaság relative, kinek ez jön be kinek az, becsüld meg ha valaki megbecsül és a belső érték legyen a fontos, ne rondaság vagy szépség alapján keress párt hanem személyiség alapján. Ha csak ilyen nőkhöz mentél oda ne is csodálkozz és így akkor már te sem vagy különb...
2012. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:

# 53 -egyet értek.


Nagyon antipatikus kérdés, eleve nagyon ellentmondásosnak tartom, hogy rusnya pasi felszínes legyen..

Hiába "csúf" egy pasi, ha megfogó a személyisége(nem, nem normális-átlagos személyiségre gondolok, hanem ami annál is sokkal több), de aki leragad a felszínességben, fogalma sincs mit jelent ez. Csak irigykedve, értetlenül nézi, hogy másnak van barátnője.

2012. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 Zsizsik666 ***** válasza:

"furcsa arcszerkezettel, nagy orral, nagyon kopaszodom is, "


Kb. ilyen?

[link]


Mert akkor tedd lejjebb a mércét. Szerintem veled van a baj, akit csúnyának látsz, az nem is az.

2012. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem olvastam végig a kommenteket, ha esetleg előttem már leírta valaki.

Szerintem egy pasi ne legyen szép! Sőt.. engem pl. kifejezetten taszítanak a szépfiúk. Legyen férfias, legyen kisugárzása, kellemes hangja. Nem kell még csak nagy dumásnak se lennie, de áradjon belőle azért a magabiztosság.

Ha a netes társkeresőkön írod ezt a 73 próbálkozást, akkor inkább lehet hogy máshol kellene keresgélned. Ismerősi körben, esetleg szórakozóhelyeken, ahol többen megfordulnak.

Egy (vagy akár több) képről általában nem lehet megítélni, hogy tetszik-e valaki. Sokszor a személyes találkozó sokkal többet számít, de ha valaki csak a képet látja rólad (és bocs, hogy így írom, de csak az orrodig jut el), lehet hogy pont a lényegről marad le.

33/N

2012. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
menj el szerzetesnek
2012. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!