Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda pasi vagyok, furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok, furcsa arcszerkezettel, nagy orral, nagyon kopaszodom is, ez boven eleg ok a nagy maganyossagra eletem vegeig? Akkor is ha teszek ellene?

Figyelt kérdés
Edesapam es nagyapam is ronda pasik voltak, de akkoriban valahogy mas szelek.jartak es mindenki talat part maganak. Sokan abbol indulnak ki, hogy mi volt akkoriban es leirjak, hogy mindenkinek.meg van a parja, majd csak te is talalsz valakit. Szerintem ez amitas. Edesanyam es nagynamam is nagyon szep nok voltak, akkoriban ronda pasinak.is.lehetett.gyonyoru baratnoje. Most valami nagyon megvaltozott es a rondak maganyossagra vannak.itelve. A korulottem levo magabiztos de ronda pasik is mind egytol egyik maganyosak. Hiaba magabiztosak, de mivel nem neznek ki jol, igy a lanyok oket bunk. es nyomulos alakoknak tartjak igy elutasitjak oket. Anno apam pl nem volt nagy dumas stb, megis 5bol 1 szep es.csinos lanyt minden tovabbi nelkul meg tudott hoditani. En nem vagyok egy szerencsetlen fazon, jol oltozom, sportolok szb, megis 73 bol nulla!!!lanynak jottem be, 73 elutasitason vagyok tul. Szeretnek mas korban megszuletni, ahol a kulso huszadlagos dolog. Vagy szeretnek azonnal meghalni. 27 F.
2012. okt. 16. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:

sztem túl komolyan veszed ezt, előbb-utóbb eljön a te időd is, ne aggódj... csak ne foglalkozz vele... éld az életed, aztán egyszer majd horogra akad valaki, amikor nem is számítasz rá

nem kell mindig úgy közelíteni a nőkhöz, hogy akarsz is tőlük valamit... csak beszélgessél, barátkozzál, legyél velük kedves, aztán majd jön magától

2012. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 A kérdező kommentje:
Sajnos interneten mar 10-15szor megkaptam, hogy majd csak talasz valakit aki szeretni fog mert olyan jo emver vagy. De akkor miert nem.o? Tenyleg mindig ezt kapom, hogy majd csak valaki, majd csak valagogy megtalalod a parodat. Mindenki mindig ezt nobdta es soha semmi sem tortent.
2012. okt. 16. 00:48
 33/76 anonim ***** válasza:
Szerintem szardd le azt aki elhajt,menj tovább és próbálkozz más nőnél.Lehet 500 elhajt,de honnan tudod,hogy az 501.-ik is elhajt??.Egyébként mostanába nekem is vannak problémáim a csajozással ,és én magasról leszarom ,ha valakinek nem vagyok az esete.Úgyis megfogod találni az igazit. :)
2012. okt. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:
Most is ezmegy, hogy elobb vagy utobb el jon a te idod is. Mindjart 30 vagyok, mikor jon el? Mas tizen evesen kieli magat es meg egyedul halok meg. Barmit is teszek nindig az a vege, legyunk baratom. Miiiiiiieeeerrttttt?
2012. okt. 16. 00:49
 35/76 anonim ***** válasza:

"Vannak ilyen és ehhez hasonló beszólások, amikor tudhatod hogy mehetsz haza és löheted fejbe magad mert nem férfinak látnak.

Ilyen az ha aranyosnak, jófejnek, stb-nek látnak, minden olyan tulajdonság ami kizárja hogy azt az adott csajt megkefélhesd, mert a gyerekkori pajtásaihoz hasonlóan értékel.Hasonló kedves beszólás az:

- Olyan jó veled beszélgetni!-amiböl tudhatod hogy ennél több töled nem kell.Az olyan jó barátok vagyunk mi-tipusú nöi beszólások férfira tett hatását mindenki ismeri.Amikor a csaj azt mondja hogy te olyan jó ember vagy akkor szintén nem férfiként értékel-akkor ugyanis azt mondaná hogy jó pasi vagy.

Összegzés:minden olyan vélemény amiböl nem az jön hogy te jó pasi vagy, vagy szivesen lefeküdne veled az GÁZ, hiszen akkor emberként értékel és nem férfiként, amire te viszont egyetlen nönél sem vagy kiváncsi az emberi értékeidre sem, te azt akarod hogy férfiként kezeljen."

2012. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:
Ugyis meg fogod talalni az igazit? Var igy lenne, de mar nem hiszek. Mindenkinek meg van a parja valahol? Akkor az enyem hol van Istenem?
2012. okt. 16. 00:50
 37/76 anonim ***** válasza:
90%

"Pl sztem Peller Mariann nem.szep lany, en ilyen lanyokramentem mindig."

Na öreg, mondok én neked valamit. Én egy elég jóképű gyerek vagyok, sose volt problémám a csajokkal, áltisó 8. óta max pár hónap volt barátnő nélkül, de egy olyan csajra, mint Peller Mariann, még én se mertam volna rányomulni. Szép arc, nagy mellek, fullos test. Az az igazság, hogy nem csoda, ha elhajtanak a ló fejeddel. Jó látni, hogy van igazság a világon. Sose lesz csajod, szüzen fogsz meghalni.

2012. okt. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:
De ha emberkent ertekelnek akkor nem tudnanak kompromisszumot kotbi es jarni velem? Vagy legalabb megprobalni milyen lehet?
2012. okt. 16. 00:53
 39/76 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj tudod,hogy a média is bele beszéli az emberekbe,hogy csak a külső számít.És akkor jó pasi és jó ember valaki ,hogy ha 50-es karja van és szarrá van szolizva és az hogy egy értelmes összefüggő mondatot nem tud mondani az le van szarva.Szóval szerintem ez nem a te hibád.
2012. okt. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:
A lofej az miert baj, aznagyon tetszik a lanyoknak. Nekem.is tetszik pl vv Gigi vagy Beres alexandra is. De tenyleg nem szep lanyokra hajtottam, nekem Peller nem abba tartozik.
2012. okt. 16. 00:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!