Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy pasi, nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, nem lenne furcsa, ha írnék neki egy üzenetet ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A szüleink ismerik egymást, az anyukájával jóban vagyunk, a minap vittem át nekik a főztömből, az anyuka szerint díjazta a fia. :) Tőle tudom, hogy rendszeresen meséli, látott fenn a neten, milyen jó a zenei stílusom, és nemrég megkérdezte tőle, hogy van-e már végre párom. Legutóbb panaszkodtam, hogy még mindig nincs senki a láthatáron.

Tetszik, és hát, elképzelhető, hogy én is neki, viszont nagyon ritkán találkozunk, és nem is vagyunk kifejetten baráti viszonyban, csak néha futunk össze a szüleinél, ha nagy ritkán én is ott vagyok.

Az Anyukája azt mondta lépnem kéne, írjak neki nyugodtan (az anyukák egészen rámoccantak erre a dologra most, de nem szeretnének beleszólni, és "tenni érte", mert ez nem az ő dolguk, és jól is van ez így). Szóval, arra gondoltam, ha már úgy is ízlett a főztöm, írnék neki egy üzenetet, rákérdezve tényleg jó volt-e, és amennyiben igen, jön egy kávéval. De nem ciki gyakorlatilag randizni hívni? Durván 10 év van köztünk egyébként...

23 L


2011. szept. 4. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
anya?!?!
2011. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Mennyit fogsz engedni a saját gyerekednek, ha most egy 13évessel akarsz kávézni
2011. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a fiú az idősebb (márpedig remélem), akkor nyugodtan kezdeményezz. nem fogja bánni. de lehet úgy old meg, hogy ő úgy tudja, hogy ő tette meg az első lépést.
2011. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
34 az a 13. :D
2011. szept. 4. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:

de igen, ha érdekled akkor majd ő szed fel.

Ne fuss a pasi után, szánalmas dolog, és soha nem fog megbecsülni ha összejöttök, mert könnyen adtad magad....

2011. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem alekosz!
2011. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki így randira hívni valakit. Én biztosan venném a lapot ;)
2011. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én tuti lepattannék egy harmincasról, aki az anyjával él
2011. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem él az anyjával, épp azért mondtam, hogy ritkán futunk össze, amikor épp mindketten ott vagyunk. :)
2011. szept. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!